Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beerserk
    Member
    • 05-2012
    • 47

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bosonogi Wyświetlenie odpowiedzi
    Tematem tego wątku jest "Pinta warzy" a nie "Pinta drukuje najlepsze etykiety".
    Ciekaw jestem jak koledze z Ameryki smakowało piwo?
    zacytuję: "it was OK beer, nothing special" - czyli nie jest źle

    Comment

    • Baard
      Senior
      • 01-2010
      • 316

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bomba_z_wrocka Wyświetlenie odpowiedzi
      W pare osob bylismy dobrze "urechotani", Docent mial zapisywac na kartce, zeby nie umknelo
      Pamiętam jeszcze "Najciemniej pod latarnią" ale czy to miał być porter pszeniczny to nie wiem

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Baard Wyświetlenie odpowiedzi
        Pamiętam jeszcze "Najciemniej pod latarnią" ale czy to miał być porter pszeniczny to nie wiem
        Oczywiście weizenporter jasny
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • Żywiec
          Senior
          • 12-2001
          • 1571

          Viva la Wita i Dymy Marcowe wyjechały do hurtowni w Polsce (Warszawa, Łódż i Gdańsk). W przyszłym tygodniu ich dostępność w detalu piwinna być na satysfakcjonującym poziomie.

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            A kiedy będą dostępne butelki z Ogniem Szczęścia?
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • Żywiec
              Senior
              • 12-2001
              • 1571

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
              A kiedy będą dostępne butelki z Ogniem Szczęścia?
              Jak na dobrze się rozpali i wszystkich piwoszy ogarnie pełnia szczęścia

              A tak na poważnie to powinno pojawić się za ok. 7 dni.

              Na koniec maja mamy zaplanowany rozlew Ataku Chmielu i A`la Grodziskie.

              W kolejce czeka Imperium Atakuje (druga warka), Czarna Dziura (wznowienie po prawie rocznej przerwie), Viva la Wita (druga warka) i kolejny raz Atak Chmielu.

              Comment

              • zeko
                Senior
                • 07-2004
                • 708

                A kiedy i co będzie warzone jako obiecana "gra wstępna" ??
                Polakom gratulujemy BRACKIEGO
                "Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka - pasja"
                http://picasaweb.google.com/d.jochman

                Comment

                • Żywiec
                  Senior
                  • 12-2001
                  • 1571

                  W końcu ochłoneliśmy po FDP i łapiemy odech do dalszych działań.

                  Kochamy Wrocław i jego imprezy i w związku z tym i dzięki uprzejmości wrocławskich przyjaciół zawitamy z PINTĄ na rynek w pierwszy weekend czerwca (Europa na Widelcu).

                  Już teraz zapraszam wszystkich mołośników naszych piw

                  Specjalnie na tą okazję uwarzymy okazjonalną warkę jasnego lagera z dodatkiem leśnych jagód o nazwie DAJE RADY

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na koniec maja mamy zaplanowany rozlew Ataku Chmielu i A`la Grodziskie.

                    W kolejce czeka Imperium Atakuje (druga warka), Czarna Dziura (wznowienie po prawie rocznej przerwie), Viva la Wita (druga warka) i kolejny raz Atak Chmielu.
                    Yes, yes, yes!!

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      I ja dodam swoje tak tak tak do Grodziskiego.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi

                        Specjalnie na tą okazję uwarzymy okazjonalną warkę jasnego lagera z dodatkiem leśnych jagód o nazwie DAJE RADY
                        No to już niedaleko do miodowego - nie idźcie tą drogą
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Yes, yes, yes!!
                          Przychylam się do entuzjazmu kolegi
                          Jako świeży fan wędzonek jestem na TAK.
                          Nie piłem jeszcze A`la Grodziskie jak i Czarnej dziury więc z przyjemnością nadrobię braki
                          P.S. Czy dystrybutor na Dolny Śląsk już jest?
                          P.S.2 Czy piwa na FDP były pasteryzowane?
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • Duchaczek
                            Junior
                            • 09-2010
                            • 5

                            Dymy Marcowe - no tego się nie spodziewałem (pozytywnie) myślałem że będzie to coś a la Jak w Dym, a tu wędzony "miód w gębie" Nie wiem czy twórcy Dymów znali końcowy efekt swojej pracy podczas warzenia ale trafili w 10. Po Aecht Schlenkerla Rauchbier Märzen, Dymy Marcowe od wczoraj to moje ulubione piwo, są prawie identyczne i mam tylko nadzieję, że w polskiej liście dań zagości to piwo na stałe .

                            Zdaję sobie oczywiście sprawę, że piwa typu Rauch są mocno kontrowersyjne i albo pokocha się je po pierwszym łyku albo .......

                            Dla mnie Dymy to objawienie wiosny 2012 i mam tylko nadzieję, że 39.000.000 polaków go nie polubi bo wtedy cała warka będzie moja

                            Sugestia dla Pinty jest tylko taka żeby etykiety zmienić na normalne papierowe bo kolekcjonerzy nie są w stanie tej samoprzylepnej odkleić.

                            Comment

                            • Żywiec
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 1571

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Duchaczek Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dymy Marcowe - no tego się nie spodziewałem (pozytywnie) myślałem że będzie to coś a la Jak w Dym, a tu wędzony "miód w gębie" Nie wiem czy twórcy Dymów znali końcowy efekt swojej pracy podczas warzenia ale trafili w 10. Po Aecht Schlenkerla Rauchbier Märzen, Dymy Marcowe od wczoraj to moje ulubione piwo, są prawie identyczne i mam tylko nadzieję, że w polskiej liście dań zagości to piwo na stałe .

                              Zdaję sobie oczywiście sprawę, że piwa typu Rauch są mocno kontrowersyjne i albo pokocha się je po pierwszym łyku albo .......

                              Dla mnie Dymy to objawienie wiosny 2012 i mam tylko nadzieję, że 39.000.000 polaków go nie polubi bo wtedy cała warka będzie moja

                              Sugestia dla Pinty jest tylko taka żeby etykiety zmienić na normalne papierowe bo kolekcjonerzy nie są w stanie tej samoprzylepnej odkleić.
                              Trwają przygotowania do przejścia na etykiety na klasycznym kleju, tak więc będzie łatwiej.

                              Comment

                              • Duchaczek
                                Junior
                                • 09-2010
                                • 5

                                No to świetnie

                                Jeżeli w marcu uwarzyliście Marcowe wędzone to liczę, że w październiku pojawi się wędzony Urbock i to taki, że po otworzeniu butelki i wlaniu do szkła, dym będzie unosił się nad szklanką jeszcze kilka minut

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎