Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Częste picie piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 5003

    O ktorej wieczorem zaczynasz piwkowanie, i o ktorej zawsze chodzisz spac?
    Pierwszym sposobem jest opoznic rozpoczecie picia piwa przy zachowanej godzinie pojscia spac. moze najpierw wypadnie jedno, potem dwa, a wkoncu bedzie jedno tuz przed snem
    5420 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • Mario_Lopez
      Senior
      • 08-2009
      • 991

      pizmak - znowu masz rację. Pora zacząć zastanawiać się nad swoją osobą bo narobię sobie w końcu kłopotów, a to ostatnie czego mi teraz trzeba. Dzięki za mocne słowa, dzięki którym może uda mi się ograniczyć spożywanego piwa w ciągu tygodnia (szczególnie pracującego)

      @Latarnik - zaczynam z reguły tuż po 16 a spać się kładę o 22.

      Wasze zdrowie Panowie.
      Last edited by Mario_Lopez; 21-11-2014, 12:52.
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
      Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


      EBE EBE

      Comment

      • Horse1963
        Senior
        • 06-2009
        • 547

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mario_Lopez Wyświetlenie odpowiedzi
        Zapewne masz rację, nie wiem jaki wyszedłby wynik po przeprowadzonym badaniu alkomatem tuż przed wejściem na wieżę.

        Gdyby moja sprawność psychofizyczna była zaburzona, to uwierz mi, że na pewno ktoś by to zauważył. Wysypiam się do pracy i na prawdę nie mam nawet "lekkiego kaca".
        A może po prostu przywykłeś do tego kaca i dopiero na trzeźwo (bez 3 litrów piwa wieczorem), wyczułbyś różnicę.

        Comment

        • Jasiek77
          Senior
          • 03-2014
          • 107

          "To, że podświadomie czujesz się ok..."

          To coś nowego. Wydawało mi się, że jeśli już coś czuję, to jest to tym samym świadome.
          Johnny Bonnano

          Comment

          • Mario_Lopez
            Senior
            • 08-2009
            • 991

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
            A może po prostu przywykłeś do tego kaca i dopiero na trzeźwo (bez 3 litrów piwa wieczorem), wyczułbyś różnicę.
            Może coś w tym jest, ale...

            Kaca mam jeśli już od wielkiego dzwonu (np urodziny teścia) wypiję kilka kieliszków wódki, wtedy to jestem nie do życia, natomiast po piwkach nawet w ilościach jakie piję, zupełnie nie odczuwam tych porannych dolegliwości.

            A podobno po piwie jest większy kac niż po czystej... Dziwne to wszystko...
            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie
            Ale nie o tym, bo to u Was, nie u mnie...


            EBE EBE

            Comment

            • grzesiuu
              Junior
              • 12-2014
              • 22

              Czy spożywanie piwa codziennie szkodzi?

              Witam Chciałbym zadać Wam takowe pytanie, odnośnie ,,codziennego picia jednego, maksymalnie dwóch piw" u osób w moim wieku. Otóż, strasznie lubię pić piwo, bo po prostu lubię ten smak I nachodzą mnie pewne refleksje. Proszę się nie sugerować, że to tak robię już długo, lub aktualnie też tak robię - nie, tak nie jest, aczkolwiek teraz zdecydowanie moja aktywność piwa piwa się zwiększyła.

              Uprawiam sporty, od dziecka grałem w piłkę nożną regularnie, obecnie nie gram już w klubie, lecz bardziej jeżdżę na rowerze Także, nie jestem osobą, która spędza cały dzień za biurkiem, w łóżku itd. Mój czas to przede wszystkim : spędzanie go w szkole(jestem maturzystą), a później odpoczynek w domu, jakieś filmy podróżnicze-historyczne, a potem... No właśnie, potem wsiadam na rower, jadę 6 km (licząc obie strony) i kupuję sobie piwo. Staram się testować, które mi posmakuje.

              W sumie mógłbym się ograniczyć, ale ostatnio mam taką fazę, że codziennie wieczorem muszę wypić jedno piwo, ewentualnie dwa (aczkolwiek ta druga opcja raczej odpada, ponieważ rano jestem za kierownicą i wolę dmuchać na zimne, bo wiem że jedno mocne piwo wyleci na 100%, drugie też powinno, ale na wszelki wypadek dmucham na zimne). Do czego zmierzam,

              Czy picie codziennie jednego, dwóch piw u chłopaka, któremu zaniedługo styknie 19 rok życia nie zniszczy mi zdrowia, wątroby itd.? Czy naprawdę to nie będzie miało wpływu? Bo gdzieś czytałem, że FAST FOODY bardziej niszczą wątrobę, niż piwo dziennie... To jedno..

              Drugie - czytałem, że alkoholicy też zaczynali od jednego piwa i boję się, żebym się nie stał kiedyś alkoholikiem, jeśli będę tak codziennie wypijał piwo-dwa.

              Trzecie - czy w tak młodym wieku jak ja, postępowaliście podobnie jak ja?

              Czwarte - co radzicie, nie przejmować się i wieczorem wypijać jedno - dwa piwa, czy zagryźć zęby i robić sobie przerwy, jeśli tak to conajmniej jakie?


              Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi, powiedzcie co sądzicie Pozdrawiam serdecznie!

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10739

                Picie codziennie piwa to alkoholizm. Wiem coś o tym bo piję codziennie
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • grzesiuu
                  Junior
                  • 12-2014
                  • 22

                  I nic z tym nie robisz kolego ?

                  Comment

                  • barsliw
                    Senior
                    • 08-2013
                    • 289

                    No, zaraz AA tu założycie. Idźcie na piwo lepiej.

                    Comment

                    • behegrzmot
                      Senior
                      • 01-2009
                      • 276

                      Jest już podobny wątek dla alkoholików i kryptoalkoholików http://browar.biz/forum/showthread.php?t=92392

                      Comment

                      • grzesiuu
                        Junior
                        • 12-2014
                        • 22

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika barsliw Wyświetlenie odpowiedzi
                        No, zaraz AA tu założycie. Idźcie na piwo lepiej.



                        Haha dobre! Rozwaliłeś mnie tym Tak zrobię, ale to ok. 20 kupię sobie jedno piwko

                        Jednak, dalej czekam na jakąś konkretną, fachową poradę dot. mojej osoby

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10739

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzesiuu Wyświetlenie odpowiedzi
                          I nic z tym nie robisz kolego ?
                          To jest silniejsze
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19177

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzesiuu Wyświetlenie odpowiedzi
                            Haha dobre! Rozwaliłeś mnie tym Tak zrobię, ale to ok. 20 kupię sobie jedno piwko

                            Jednak, dalej czekam na jakąś konkretną, fachową poradę dot. mojej osoby
                            Pomyliłeś miejsca. Jeśli masz z tym problem i zastanawiasz się nad tym to właściwa pora by iść do specjalisty, do poradni. Tu raczej nikt nie odpowie Ci inaczej niż tak jak już padły wypowiedzi.

                            Comment

                            • grzesiuu
                              Junior
                              • 12-2014
                              • 22

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pomyliłeś miejsca. Jeśli masz z tym problem i zastanawiasz się nad tym to właściwa pora by iść do specjalisty, do poradni. Tu raczej nikt nie odpowie Ci inaczej niż tak jak już padły wypowiedzi.
                              Nie mam problemu, nie widzę w tym problemu, ponieważ normalnie funkcjonuję - tyle, że wieczorem sobie - jedno, czasem dwa i tyle Nie widzę w tym problemu, po prostu jestem ciekaw czy to jest w porządku...

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                Grzesiu, pomartw się lepiej o przyszłość tego świata, globalne ocieplenie, niszczenie fauny i flory, głód w Afryce, swój egzamin na studia, wyjście Polski z grupy eliminacyjnej do ME czy polski system liczenia wyników wyborczych. Wydaje mi się szczerze że będzie to korzystniejsze dla Ciebie i dla nas chyba też.
                                Jeśli potrzebujesz jakiegos wsparcia w grupie to proponuje zgłosić się tutaj do Jurcia6.

                                Powodzenia i Twoje zdrowie !
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎