Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojkot Koreba i Ediego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bob1969 Wyświetlenie odpowiedzi
    Na szczęście do mojego powiatu takie wynalazki nie docierają więc w zasadzie króluje koncernowa trójca.
    Spokojnie , dowiozą
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • ksy
      Kur Domowy
      • 07-2011
      • 280

      Wczoraj wstąpiłem do sklepiku z ekologiczną żywnością (w poszukiwaniu pewnej oleju), i co widzę? Półka Koreba. Taka ciekawostka na początek dnia: Koreb jest najwyraźniej eko-trandy .
      Last edited by ksy; 15-10-2011, 07:24.
      --------------------
      --------------------
      "Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty. "

      Comment

      • Bodex
        Senior
        • 08-2004
        • 106

        nie lubię generalnie bojkotować małych browarów ale koreb naprawdę mnie wk...

        miałem 4 podejścia do żywego i mimo dobrej daty za każdym razem kwasior, ale ostatnie 6 x mocne każde kwaśne przelało czarę goryczy

        przyłączam się do bojkotu
        kibic w kapciach
        tv & piwo :))

        http://www.pivnica-ceska.pl

        http://www.beerpubs.pl/p876,Pivnica-Ceska

        http://www.facebook.com/pages/Pivnic...74305045922247

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bodex Wyświetlenie odpowiedzi
          nie lubię generalnie bojkotować małych browarów ale koreb naprawdę mnie wk...

          miałem 4 podejścia do żywego i mimo dobrej daty za każdym razem kwasior, ale ostatnie 6 x mocne każde kwaśne przelało czarę goryczy

          przyłączam się do bojkotu
          Podziwiam upór w próbowaniu nowych warek
          Ja mam podobnie w temacie Lwówek Śląski
          Ale próbuje dalej
          Może się uda
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • Feti
            Senior
            • 10-2010
            • 801

            Ja tam trochę swoje gusta zmieniam ( bom nie krowa), nadal mało wiem i zwykle głupoty pitolę, jak "odkryłem" piwa z małych browarów ( nawet Smoki mi smakowały) to nawet w czasie największego zachłyśnięcia się przeze mnie Ciechanami i tak dalej, Koreb mnie odrzucił. Owszem, wypiłem tylko jedno piwo, to było jakieś korzenne , ale starczyło. Nawet fanatyk małych/średnich/regionalnych browarów się poddał. To jest niewypijalne.

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              KOREB MATOLE -- TWÓJ BROWAR OBALĄ KIBOLE ........

              Comment

              • delvish
                Senior
                • 11-2004
                • 3508

                Chyba b.bizole?
                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                (Frank Zappa)

                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                Comment

                • chemmobile
                  Senior
                  • 03-2009
                  • 2168

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                  Podziwiam upór w próbowaniu nowych warek
                  Ja mam podobnie w temacie Lwówek Śląski
                  Ale próbuje dalej
                  Może się uda
                  A próbowałeś zmienić sklep na taki, w którym piwo jest odpowiednio przechowywane?
                  Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                  Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
                    A próbowałeś zmienić sklep na taki, w którym piwo jest odpowiednio przechowywane?
                    W moich Polkowicach dostępny jest tylko w Marche Choć powinno być także w Tesco ( w innych jest, tylko nie w moim).
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • chemmobile
                      Senior
                      • 03-2009
                      • 2168

                      Z doświadczenia nie polecam kupowania Lwówka z półki, jeśli zostało mu jeszcze z 1-1,5 tygodnia do daty wyciętej na etykiecie. No chyba, że piwo w danym sklepie szybko rotuje i nie ma szans na tak "stare" egzemplarze. Niestety jest to osiągalne zapewne tylko wokół komina. W Tesco ten warunek nie jest spełniany... no i ta ich cena 3,99zł....
                      Last edited by chemmobile; 27-10-2011, 08:04.
                      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        Na początku mojej przygody z Lwówkiem uważałem to piwo za bardzo dobre, kupowane było w Marche, nie okazywało żadnych oznak zepsucia. Dopiero od jakiś 2 miesięcy nastąpiło pogorszenie smaku. Żeby było jasne, ja nie bojkotuję Lwówka, czuję tylko irytację Dalej będę próbował.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Odwołuje bojkot Ediego. Potwierdzam niedawno wyrażoną opinię, że ich piwo jasne jest obecnie całkiem dobre. Brak mu piany a i gazu przydałoby się więcej, do tego lekkie masełko, ale i tak w porównaniu z zeszłorocznymi pomyjami to jest duuuży postęp. Wczoraj wypiłem tego 4 czy 5 kubków 0.4 Chciało się wracać po kolejne.
                          Koreb nadal sprzedaje kwas, widocznie uczynił sobie z tego cnotę.
                          Last edited by Pendragon; 05-08-2012, 12:25.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Dwarfen
                            Member
                            • 04-2012
                            • 72

                            30 czerwca w Bydgoszczy na Jarmarku Świętojańskim pierwszy raz kupiłem piwko
                            Koreb, Żywe niefiltrowane.Okazało się że całkiem dobre,żadnego kwasu czy kwaskowatości nie stwierdziłem ,natomiast fajną goryczke owszem.Mozliwe że miałem farta i trafiłem na świeże.

                            Comment

                            • patryk-d
                              Junior
                              • 03-2011
                              • 24

                              Ja też piłem wczoraj to lane niefiltrowane i potwierdzam pochlebne opinie. Przede wszystkim niekwaśne, poza tym solidna goryczka i mocno zbożowo-chlebowy posmak. Mam nadzieję, że utrzymają dobry poziom

                              Comment

                              • Myszon007
                                Senior
                                • 02-2007
                                • 1208

                                Ja również potwierdzam wzrost formy korebowego Żywego - solidna słodowość + dobra goryczka, żadnych niepożądanych posmaków. Dla równowagi ogłaszam bojkot browaru Antidotum ich piwo butelkowe w zasadzie jest niepijalne. Co do EDI-ego - nie mam zdania, nigdy nie próbowałem.
                                ♪♫

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎