Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojkot Koreba i Ediego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Dzisiaj na Placu Kopernika wystawiły swoje stoiska dwa zacne browary, Edi i Koreb. Los sprawił, że nie miałem czasu, ochoty i środków na sprawdzenie ich formy. Podobało mi się wyeksponowanie piwa butelkowego, które ładnie prażyło się na słońcu, a później cieszyło swoim niepowtarzalnym smakiem konsumentów w ich domach.

    Osoby, które lubią cydry znajdą budkę, w której można zakupić kilka odmian tego trunku(8 zł mała butelka) z jakiejś małej(domowa robota chyba) polskiej wytwórni.

    Comment

    • jacekwerner
      Senior
      • 05-2004
      • 2837

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek Wyświetlenie odpowiedzi
      Dzisiaj na Placu Kopernika wystawiły swoje stoiska dwa zacne browary, Edi i Koreb.
      A z jakiej to okazji ?
      Ochotnicza Straż Piwna
      BAZA = 7446

      Comment

      • Tulipan
        Junior
        • 06-2013
        • 19

        Otóż przeczytałem cały temat i tak:
        -ostatnio kupiłem Koreba i byłem strasznie zawiedziony, kwas, zero goryczki, zero aromatu, stali na festiwalu smaków czy jakoś tak ostatnio we WRO. JUŻ NIE KUPIĘ chociażby tam cyckami laski świeciły.
        -z browarem EDI spotkałem się wcześniej, jakieś 8 lat temu, jako że pochodzę 20 km od ich wioski i samochodem jeździłem po ich piwko. Mieli naprawdę dobre jasne jak i ciemne, piłem też na Polagrze jak chodziłem do technikum (była wycieczka szkolna na Targi Poznańskie jako że klasę kończyłem Agrobiznes) i miętowe ciemne o ile pamiętam mieli dobre. Przykro jest słyszeć że zeszli na psy.
        - co do piw koncernowych- sam pijam i to że swoje piwko robisz w domu nie znaczy że nie sięgniesz po coś co piłeś wcześniej bo Ci smakowało a teraz to już ,,pańskie podniebienie". Jest wiele koncernówek ale naprawdę to zależy od gustu, jestem wierny nie markom ale poszczególnym piwkom, temu co mi odpowiada dla przykładu kupię gronie a nie klasyczne lub perłę export a nie chmielową...
        - i ostatni podpunkt- dużo obrażania i narzucenia własnego zdania w tym temacie, każdy ma swoje ale moja racja jest mojsza niż twojsza, jeden lubi takie piwa inny inne uszanujmy to. Nie chcesz pić koncernówek? Nie musisz, dlaczego ja mam nie wypić tego co lubię choć faktycznie w sklepach są takie których nawet nie biorę pod uwagę... a za bluzganie na forum karnego ATOM-a musicie wypić to chyba było najgorsze piwo jakie w życiu miałem w ustach, dawno go nie widziałem w sklepach na szczęście;]

        Comment

        • Tulipan
          Junior
          • 06-2013
          • 19

          Odnośnie teg koreba tradycyjnego- to było Łaskie...

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
            A z jakiej to okazji ?
            Nie wiem, ale wygląda to trochę, jak mini jarmarki, które były w Tesco i Karolince.

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tulipan Wyświetlenie odpowiedzi
              [...]naprawdę to zależy od gustu[...]
              Gust to najpierw sobie trzeba wyrobić

              A tak poza tym to nie widziałem by w tym wątku ktoś coś komuś narzucał. Dyskusja toczyłą się wokół parszywego procederu który ejst faktem i który z punktu widzenia etyki jest naganny.

              Comment

              • javiki
                Member
                • 03-2013
                • 83

                Ediego nie piłem jeszcze.
                Koreb wypiłem 1 piwo-i za bardzo nie wiedziałem co sądzić. Bardzo dziwny smak. Lekko jakby kwasny-ale nie odpychający-po prostu ...inny. Z internetu dowiedziałem się że to może być skwasnienie. Piwo kupione w dobrym sklepie z piwem-i nie stało na slońcu. Mój bojkot polega na tym że więcej nie kupię.

                Comment

                • woosaa
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 1548

                  Właśnie wypiłem Herbowe z Koreba.Piwo dość przeciętne-całe szczęście że nie kwasowe.Dam sobie spokój z Korebem przynajmniej do przyszłego roku.Zastanawiam się czy "zaliczyć" EDIego podczas wakacyjnego urlopu?
                  mb WOS

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Właśnie wypiłem Herbowe z Koreba.Piwo dość przeciętne-całe szczęście że nie kwasowe.Dam sobie spokój z Korebem przynajmniej do przyszłego roku.Zastanawiam się czy "zaliczyć" EDIego podczas wakacyjnego urlopu?
                    Idź na całość
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Czyżby kolejny dziewic, który jeszcze z Edim nie miał przyjemności?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Taka historyjka z soboty.
                        Poszliśmy z ciekawości na BioBazar na Żelaznej (w byłej fabryce Norblina)
                        Wsród różności wypatrzyliśmy piwo ekologiczne niemieckie w stylu pils. Zapytaliśmy sprzedawczyni - nastąpił marketingowy bełkot. Na to my, że można sobie zrobić w domu, a ona, że nie będziemy wtedy mieli certyfikatu, że u nas nie robi sie piwa sie piwa ekologicznego, ale jest takie dobre piwo u kolegi - wskazała na stoisko Koreba.
                        Na to Asia odpaliła
                        - jak to jest takie samo świństwo, to my dziekujemy
                        i zostawilismy panią z szeroko rozdziawioną paszczą ze zdziwienia
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • Komar_Pafnucy
                          Senior
                          • 08-2005
                          • 1114

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zastanawiam się czy "zaliczyć" EDIego podczas wakacyjnego urlopu?
                          Każdy musi przez to przejść. Ale jeśli naprawdę chcesz być hardkorem to weź od razu całą skrzynkę.

                          Multitap Crawl
                          Multitap Crawl na Facebook

                          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                          Comment

                          • jacekwerner
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 2837

                            Proponuję "Mętne niefiltrowane"
                            Ochotnicza Straż Piwna
                            BAZA = 7446

                            Comment

                            • woosaa
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 1548

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czyżby kolejny dziewic, który jeszcze z Edim nie miał przyjemności?
                              To do mnie?
                              mb WOS

                              Comment

                              • woosaa
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 1548

                                Koledzy spokojnie.Piwa z Ediego piję od 2007r(wg.DP to ponad 14 l) i trafiło mi się piwo i naprawdę bdb i beznadziejne.Tegoroczny ewentualny zakup to głównie do celów statystycznych.
                                mb WOS

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎