Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Artezan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotry
    Oj tam, oj tam !
    • 08-2005
    • 761

    Kiedy maskotka będzie dostępna w sprzedaży w formie pluszaka ?
    Pytam poważnie.

    Pozdrawiam
    piotry

    Comment

    • darko
      Senior
      • 06-2003
      • 2078

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
      Kiedy maskotka będzie dostępna w sprzedaży w formie pluszaka ?
      Pytam poważnie.

      Pozdrawiam
      piotry
      Nieprędko. Są ważniejsze sprawy, np. piwo .

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        Panowie Artezani, walę otwartym tekstem, bo może kogoś to także zainteresować.
        Ostatnio mam okazję przejeżdżać obok Waszej siedziby, jadąc do albo od "autostrady".
        Czy jest jakaś szansa do Was "zawinąć" i kupić sobie trochę (po kilka butelek...) piwa?
        Nie jestem piwowarem i zaglądanie Wam w gary czy kąty mnie nie interesuje, nie będę więc przeszkadzał...

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
          Panowie Artezani, walę otwartym tekstem, bo może kogoś to także zainteresować.
          Ostatnio mam okazję przejeżdżać obok Waszej siedziby, jadąc do albo od "autostrady".
          Czy jest jakaś szansa do Was "zawinąć" i kupić sobie trochę (po kilka butelek...) piwa?
          Nie jestem piwowarem i zaglądanie Wam w gary czy kąty mnie nie interesuje, nie będę więc przeszkadzał...
          Chłopaki nie pisali by mieli koncesję na detal więc raczej zapomnij...
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            Pancernik, butelka w rozmiarze Kega powinna załatwić sprawę
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
              Pancernik, butelka w rozmiarze Kega powinna załatwić sprawę
              Rozumiem, że zaproszenie kolegów na degustację takiej flaszuni też nie budzi niczyjego obrzydzenia...

              PS. Ty mnie już lepiej nie irytuj, dyczkin, po powrocie z wakacji mam blau-grany po kokardę, Młody sobie nawet kazał szczoteczki do zębów "w barwach" kupić...

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                PS. Ty mnie już lepiej nie irytuj, dyczkin, po powrocie z wakacji mam blau-grany po kokardę, Młody sobie nawet kazał szczoteczki do zębów "w barwach" kupić...
                Dobrze, że ja nie mam takich fanaberii, u mnie blaugrana nawet z piwem przegrywa
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  Czy to znaczy, że pijasz głównie Estrella Damm?
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy to znaczy, że pijasz głównie Estrella Damm?
                    A do kogo to pytanie
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Z informacji na FB wynika, ze uwarzyli IPA. Zatem po belgijskich czas na angielskie style i nawiązanie rywalizacji z amerykańskimi wyspustami Alebrowaru. Jestem za!
                      Last edited by e-prezes; 11-09-2012, 17:25.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        IPA bardzo, bardzo!
                        Wkleję też tutaj bo w warszawskim temacie może umknąć, że:
                        Flaga z jeżem zakrywa wszystkie dotychczasowe pomysły marketingowe innych browarów. Angielski, purnonsensowy dowcip rodem z hotelu Zacisze, gdzie za barem słyszymy: Allo, allo czy widział ktoś Czarną Żmiję?

                        Comment

                        • Doro_
                          Senior
                          • 09-2011
                          • 131

                          tak się prezentowała nad barem w Warszawie
                          Attached Files

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomX Wyświetlenie odpowiedzi
                            ...
                            P.S. czekam na Imperial Stouta
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            Się nie doczekasz. Artezany nie są delikatnie mówiąc miłośnikami piw wyspiarskich, przechmielonych i bardzo palonych. Co nie znaczy, że to coś złego.
                            http://www.facebook.com/DziadekMrozPiwoteka

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                            Przesadzasz. RIS i IPA pewnie pojawią się w naszym repertuarze. Kwestia czasu .
                            Prawdę gadał. I to od razu były dwa następne piwa.

                            To może teraz ja zamażę, będę mało oryginalny, marzy mi się Pacyfic IPA, coś jak Toccalmatto Zona Cesarini.
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • wasyll
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 1823

                              Nie chcę strzelać w ciemno więc zapytam wprost, Dziadek Mróz w jakim stylu został uwarzony?
                              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                              Comment

                              • MarcinKa
                                Senior
                                • 02-2005
                                • 2729

                                Dziadek Mróz to Stout Cesarski
                                Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

                                W sumie piękny prezent na dzień Stoutu.
                                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎