Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Artezan

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
    A u nas? Piwa wyśmienite, które mogą bez kompleksów konkurować z najlepszymi wzorcami zachodnimi
    No bez przesady, takich piw można na palcu jednej ręki policzyć. Pozostałe są po prostu tylko dobre, pijalne ale na pewno nie wyśmienite
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      WIERUTNA BZDURA!!!! Mimo, że Niemcy znajdują się tak blisko naszego kraju, piwna wiedza naszego narodu na ich temat jest poniżej krytyki.
      Sorry, jeśli rozminąłem się z prawdą, ale...naprawdę niemieckie browary które utrzymują się ze sprzedaży piwa wyłącznie wokół komina bazują na stylach belgijskich czy amerykańskich? Czy taki model jest powszechny?

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10845

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
        Sorry, jeśli rozminąłem się z prawdą, ale...naprawdę niemieckie browary które utrzymują się ze sprzedaży piwa wyłącznie wokół komina bazują na stylach belgijskich czy amerykańskich? Czy taki model jest powszechny?
        Oczywiście, że taki model nie jest powszechny, ale to nie oznacza że jedyny w tym kraju.
        Co a co do przykładów. Wiele takich wymieniłem a jednocześnie przedstawiłem na moim blogu.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19178

          Wy tu gadu gadu a już niedługo premiera nowego piwa od Artezana - gose. Wg. BeerPubs.pl już w tym tygodniu.

          Comment

          • yaro74
            PremiumUżytkownik
            • 09-2012
            • 2089

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Wy tu gadu gadu a już niedługo premiera nowego piwa od Artezana - gose. Wg. BeerPubs.pl już w tym tygodniu.
            I co z tego, jak i tak nie będzie można się go napić.

            Comment

            • Cannabee776i99
              Senior
              • 08-2009
              • 658

              Produkt "nie do spożycia"? Jeśli nie macie go dostępnego u siebie, zapewne będzie możliwość zamówienia przez sklep piwpaw.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19178

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                I co z tego, jak i tak nie będzie można się go napić.
                Ja nie mam możliwości wypicia większości nowych piw i nie narzekam

                Comment

                • Hapek
                  Senior
                  • 03-2013
                  • 100

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cannabee776i99 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Produkt "nie do spożycia"? Jeśli nie macie go dostępnego u siebie, zapewne będzie możliwość zamówienia przez sklep piwpaw.
                  Przykładowo 20 zł za litr plus 20 zł za wysyłkę no cóż chyba jednak nie spróbuje.

                  Comment

                  • yoda79
                    Senior
                    • 01-2013
                    • 861

                    14 za litr plus przesyłka.

                    Comment

                    • yaro74
                      PremiumUżytkownik
                      • 09-2012
                      • 2089

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja nie mam możliwości wypicia większości nowych piw i nie narzekam
                      A, bo Ty tylko swoje pijesz

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19178

                        Gdybym mieszkał w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi czy Poznaniu dawno porzuciłbym warzenie piwa mając taki dostęp do rzemieślniczych, restauracyjnych i regionalnych jak mieszkańcy tych miast. Nie byłoby czasu na warzenie. Tylko

                        Comment

                        • gwzd
                          Senior
                          • 01-2012
                          • 622

                          Jak ktoś ma nie po drodze do centrum i południowej Warszawy to z piwem jest równie kiepsko, co "na prowincji"

                          Comment

                          • Komar_Pafnucy
                            Senior
                            • 08-2005
                            • 1114

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak ktoś ma nie po drodze do centrum i południowej Warszawy to z piwem jest równie kiepsko, co "na prowincji"
                            Wszystkie sklepy i knajpy na północy zamknęli?

                            Multitap Crawl
                            Multitap Crawl na Facebook

                            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                            Comment

                            • MrSatan
                              Senior
                              • 10-2012
                              • 317

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jak ktoś ma nie po drodze do centrum i południowej Warszawy to z piwem jest równie kiepsko, co "na prowincji"
                              Serio? U mnie, na Woli (północna Warszawa) mam trzy sklepy w odległości ok. kilometra, gdzie można kupić rzemieślnicze piwo. I to nie są jakieś specjalistyczne...

                              Comment

                              • Marcin_wc
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 2115

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi
                                I co z tego, jak i tak nie będzie można się go napić.
                                Skąd ta informacja?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎