Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile i W ile wypijecie ? :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwo0sz
    Junior
    • 03-2012
    • 3

    Ile i W ile wypijecie ? :)

    Tak jak w temacie ;d

    zawsze chciałem się sprawdzić w tej kwestii ile moge wypić piwa i w jakim czasie

    ale chciałbym porównać i poznać wasze możliwości

    np.:
    500ml-ja .25 sekund.

    a tak ogłołem moge wypić 10piw


    a Wy ?
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #2
    A my nie raczej nie pijamy piwa na wyścigi, tylko dla smaku. Wybacz, ale Twoje osiągnięcia nikomu tutaj nie zaimponują.

    Poza tym dyszka to cienko, tu są tacy co wypijają 36 piw i po dwóch godzinach według alkomatu mogą jechać samochodem. Przebijesz to?
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Piwo0sz
      Junior
      • 03-2012
      • 3

      #3
      hmm.

      "ART pełnił zaszczytną funkcję jurora na Śląskim Konkursie Piw Domowych. Zgłoszono 36 piw, każdego po łyczku i można jechać :]"

      po łyku



      Last edited by Piwo0sz; 18-03-2012, 22:13.

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwo0sz Wyświetlenie odpowiedzi
        po łyku
        No i? Nie sprecyzowałeś o jakie objętości chodzi
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwo0sz Wyświetlenie odpowiedzi
          Tak jak w temacie ;d

          zawsze chciałem się sprawdzić w tej kwestii ile moge wypić piwa i w jakim czasie

          ale chciałbym porównać i poznać wasze możliwości

          np.:
          500ml-ja .25 sekund.

          a tak ogłołem moge wypić 10piw


          a Wy ?
          Kiedyś, na studiach, pijałem piwo z kufla w 8-9 sekund. I byłem w środku stawki. Z butelki odrobinę dłużej bo jest to idiotyczne zwężenie. Ale teraz to już mi się nie chce.

          Comment

          • Piwo0sz
            Junior
            • 03-2012
            • 3

            #6
            Mason

            wszystko tutaj :




            no z butelki dłużej.

            Comment

            • wpadzio
              Senior
              • 06-2011
              • 2645

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
              Kiedyś, na studiach, pijałem piwo z kufla w 8-9 sekund. I byłem w środku stawki. Z butelki odrobinę dłużej bo jest to idiotyczne zwężenie. Ale teraz to już mi się nie chce.
              I ja tam byłem Choć raczej łapałem się w górnej części, prawda kolego bayern? A kto wszystkich przebijał, no kto? A potem na kombajn Bizon..i wio! )
              Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
              Serviatus status brevis est
              3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

              Comment

              • bayern71
                Senior
                • 06-2006
                • 1004

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                I ja tam byłem Choć raczej łapałem się w górnej części, prawda kolego bayern? A kto wszystkich przebijał, no kto? A potem na kombajn Bizon..i wio! )
                Z tej górnej części to Cię Paweł nie pamiętam. A najlepszy (najszybszy) był Twój imiennik i inny kolega z forum bergra. Jak mnie pamięć nie myli to królewskie wypijali w 6,5 sek.

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  #9
                  A YouTube Wy widzieli
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎