Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • vibrakiller
    Junior
    • 08-2012
    • 9

    zapłaciłem chyba cos kolo 18 zlotych za sweet krowe, amber boya i lady blanche. swoja droga amber boy rzeczywiscie wyborny

    Comment

    • BrowariumSlupsk
      PiwBiz
      • 07-2012
      • 160

      Ja wczoraj odmówiłem sprzedaży kilku moim stałym klientom, niektórzy się nawet poobrażali. Obiecałem Tomkowi z Pasji Piwa, że ruszamy od soboty. Dzisiaj czytam te posty i krew mnie zalewa. Świństwo i sabotaż. Dziękuję za uwagę.
      http://ebrowarium.pl

      http://www.facebook.com/browariumsklep

      Comment

      • darekd
        Senior
        • 02-2003
        • 12224

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BrowariumSlupsk Wyświetlenie odpowiedzi
        Ja wczoraj odmówiłem sprzedaży kilku moim stałym klientom, niektórzy się nawet poobrażali. Obiecałem Tomkowi z Pasji Piwa, że ruszamy od soboty. Dzisiaj czytam te posty i krew mnie zalewa. Świństwo i sabotaż. Dziękuję za uwagę.
        Rośnie zainteresowanie piwami m.in. takimi jakie warzy AleBrowar. Taka koordynacja w jakiś sposób pomaga zarówno promocji produktu, jaki i miejscom, gdzie się one sprzedają. Potrzebna jest taka współpraca. Zachowanie nie fair sprzedawców powinno być jasnym sygnałem dla producenta i klienta. Nie trzymają się zasad. Może zatem nie dbają o właściwe przechowywanie swoich produktów, zalegają z płatnościami itp. itd. Mam nadzieję, że nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre. Myślę, że zyskujesz w oczach dystrybutora a dobry klient też to doceni.

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          Ponieważ wczoraj nie dałem rady dotrzeć do Spiskowców - chciałem zapytać czy na dzisiaj zostało coś z Ale Browaru i będzie tam jeszcze lane (lub w innym miejscu w Wawie)?
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • AleBrowar
            Senior
            • 04-2012
            • 167

            Dziękujemy wszystkim za zabawę i wsparcie na premierach, było wspaniale. Szczególne pozdrowienia dla pubów i sklepów które organizowały specjalne imprezy. Jak sie okazało Warszawa to wcale nie taki złe miasto dla piwoszy i myślę ze jeszcze nie raz Was odwiedzimy.
            Cieszcie sie piwem a my siadamy do roboty i spotykamy sie na kolejnej premierze z okazji naszego piwa na halloween...

            Warszawiaków zapraszamy do spiskowców gdzie cały czekaja podpiete beczki
            http://www.facebook.com/AleBrowar

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              To gdyby ktoś miał ochotę na powtórkę to ja będę z Miłką i dzieciakami albo sam od 16.00
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                To gdyby ktoś miał ochotę na powtórkę to ja będę z Miłką i dzieciakami albo sam od 16.00
                Postaramy się dotrzeć w przedziale 16-17
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • Rogerson
                  Senior
                  • 08-2012
                  • 421

                  Wczoraj w Pubie Stacja we Wrocławiu były obie nowości, ale niestety lane na odwrót, w sensie Amber Boy był Sweet Cow, a Sweet Cow był Amber Boy. Nie wiem z czego wynikła ta pomyłka

                  Comment

                  • grew
                    Senior
                    • 05-2009
                    • 766

                    Mam pytanie, bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi: na Jacku jest napisane, że "niepasteryzowane, niefiltrowane". Natomiast na premierowych piwach (Amber Boy, Sweet Cow) nie ma tej informacji - czyżby coś się zmieniło i te piwa pasteryzujecie?

                    Comment

                    • AleBrowar
                      Senior
                      • 04-2012
                      • 167

                      Nic się nie zmieniło ale się zmieni z w związku z tym, że etykiety drukuje się w dużych ilościach, nowe AB i SC są przygotowaniem do pasteryzacji. Jeśli chodzi o Jacka to korzystamy z etykiet które drukowaliśmy w kwietniu.
                      http://www.facebook.com/AleBrowar

                      Comment

                      • delvish
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 3508

                        To Gościszewo dorobiło się pasteryzatora, czy będziecie pasteryzować i rozlewać gdzie indziej?
                        Last edited by delvish; 29-08-2012, 07:51.
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • AleBrowar
                          Senior
                          • 04-2012
                          • 167

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                          To Gościszewo dorobiło się pasteryzatora, czy będziecie pasteryzować i rozlewać gdzie indziej?
                          W browarze jest pasteryzator przepływowy, jeśli zaczniemy go używać to oczywiście poinformujemy o tym.
                          http://www.facebook.com/AleBrowar

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Szkoda, że chcecie pasteryzować piwa. Skąd ta decyzja? Bo terminy przydtaności i tak są spore więc to chyba nie napór ze strony handlu/dystrybucji?
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              Nie sądzę, by brak pasteryzacji wpływał na smak AleBrowarowych piw. Za to na ich stabilność jak najbardziej. Dlatego jestem za ich pasteryzacją
                              Last edited by docent; 29-08-2012, 09:07.
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • Makaron
                                Senior
                                • 08-2003
                                • 2107

                                Nie ma roznicy jesli piwo bedzie poprawne spasteryzowane.
                                Last edited by Makaron; 29-08-2012, 09:11.
                                "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎