Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AleBrowar
    Senior
    • 04-2012
    • 167

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
    Jaki jest faktyczny koszt wytworzenia podkładki? W Czechach jeśli sprzedają to po 1Kc. Jak kupuję piwo i poproszę o świeże podkładki do domu, kelnerki bez zastanowienia dają mi kilka... To tylko w Polsce występuje taki problem?
    Przy naszym niewielkim nakładzie 45 gr. za sztukę.
    http://www.facebook.com/AleBrowar

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      A właśnie, co z Amber Boy'em i Krową w kwestii podstawek? Miały być chyba początkiem września...
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • AleBrowar
        Senior
        • 04-2012
        • 167

        Przegrały ze szkłem będą za jakiś czas być może wraz z piwem świątecznym.
        http://www.facebook.com/AleBrowar

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
          Naked Mummy Halloween Party w Warszawie!

          AleBrowar imprezuje w Warszawie, zapraszam Was wszystkich na premierę Pumpkin Ale Naked Mummy. Już w najbliższą sobotę 27 października o godzinie 19:00 w Galerii MiTo ul. Waryńskiego 28.

          Przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek:

          - Spotkanie z twórcami projektu.
          - Prelekcję o piwnej rewolucji i amerykańskich stylach piwa wygłosi Rafał Kowalczyk.
          - O historii naszego projektu i pomyśle na Pumpkin Ale opowie Bartek Napieraj.
          - Każdy uczestnik Halloween Party zostanie ozdobiony AleTatuażem
          - Możliwość nabycia naszych gadżetów, koszulki Naked Mummy, AleTatuaży, AleSzklanek.

          Oczywiście poleją się cztery nasze piwa:

          - Naked Mummy (PREMIERA)
          - Rowing Jack
          - Sweet Cow
          - Amber Boy

          Zapraszam,
          Bartek

          Premiera w innych miastach w związku z remontem w browarze Gościszewo odbędzie się nieco później.
          Przybyli my o 19:15, nie do żadnej Galerii MiTo, tylko do krzyżówki księgarni z brudną galerią, za to oświetloną tak, by wszyscy zobaczyli max brudu zgromadzonego na bialych półkach.... Zegarmistrz z oświetlenia pewnikiem byłby zadowolony, nawet lampki stanowiskowej by nie potrzebował, ja za to mniej... Nie moja bajka, nie mój klimat - OK, zdarza się. Tyle, że obiecanego Naked Mummy nie było, AleTatuażu również brak (i dobrze, nie zależało mi), zakupiony Rowing Jack znowu ciepły (ponoć to wina szklanek - swoją drogą powinnam się już przyzwyczaić), Panowie Sztukmistrzy w d....ie mieli pytania, dlaczego brak premiery, za to przez mikrofon godny imprezy dla 10 000 ludzi chwalili się, że koszulki, przypinki i szkło kupić można przy drzwiach...

          Liczyłam na fajny wieczór w miłym gronie. Miłe grono było, a i owszem. Zabrakło za to fajnego piwa i fajnego miejsca.... Były pomysły na inne i fajne miejsce, ale miałam dość. Wróciliśmy do domu - koty chociaż były zadowolone!!!!!

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            Ciekawe co w Krakowie w Omercie... a propos tego
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie moja bajka, nie mój klimat - OK, zdarza się. Tyle, że obiecanego Naked Mummy nie było, AleTatuażu również brak...
              Na premierze Mumii nie było... Mumii?!
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • gaz4
                Senior
                • 04-2009
                • 192

                Wchodząc po 20 do lokalu myślałem, że od razu skosztuje Dyniowego Ale, ale przy barze okazało się że jest premiera bez premiery co wprawiło mnie w zupełny szok i teraz tłumacz wszytki znajomym gdzie jest to wspaniałe piwo na które ich zaprosiłeś.... raz jest ciepłe, drugi raz go nie ma, aż boje się zapraszać znajomych na kolejne premiery. Panowie do trzech razy sztuka jeżeli kolejna premiera nie wypali chyba nie macie już po co przyjeżdżać do stolicy.

                Comment

                • ufotografa
                  PiwBiz
                  • 09-2012
                  • 196

                  Ups... może jednak było aż tak duże zainteresowanie, że piwko skończyło się bardzo szybko.

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ufotografa Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ups... może jednak było aż tak duże zainteresowanie, że piwko skończyło się bardzo szybko.
                    Raczej go nie było wcale...

                    Coś zakulisowo wiem, ale lepiej, żeby wytłumaczyli się sami sprawcy całego zamieszania...
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • wasyll
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 1823

                      Coś czuję, że to wytłumaczenie będzie niczym przeprosiny ze strony PKP, za pociąg, który ma 120 minut opóźnienia przy temperaturze -10 st. Celcjusza.
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • nynek
                        Senior
                        • 11-2007
                        • 274

                        Akurat w tym przypadku raczej nie ma winy chłopaków z AleBrowar.
                        Last edited by nynek; 27-10-2012, 23:24.

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Akurat w tym przypadku raczej nie ma winy chłopaków z AleBrowar.
                          A kto ? PZPN ? Jutro napiszę coś więcej dawno nie miałem do czynienia z taką żenadą.

                          Comment

                          • AleBrowar
                            Senior
                            • 04-2012
                            • 167

                            AleWtopa MiTo,
                            Chcieliśmy Was bardzo przeprosić za wczorajszy problem z Naked Mummy. Jak się okazało na miejscu w MiTo w kegach z piwem znalazła się gęstwa drożdżowa, która dostała się tam w czasie nalewania piwa w browarze. Mumii nie nadawała się do wyszynku i nie czulibyśmy się dobrze sprzedając takie piwo. Dlatego zdecydowaliśmy się na odłączenie beczek od nalewaków.
                            Bardzo nam przykro z powodu tej wtopy, postaramy się zrehabilitować następnym razem. Dziękujemy za Wasze wsparcie i za to, że przyszliście na imprezę.

                            Natomiast chciałbym zdementować, że piwo było ciepłe i że nikogo nie informowaliśmy co się stało, bo sam to ogłosiłem przez mikrofon ... z wielką gulą w gardle, co do tatuaży to wybacz cały wieczór stały na stoliku przy wejściu, do wyboru do koloru.
                            http://www.facebook.com/AleBrowar

                            Comment

                            • gaz4
                              Senior
                              • 04-2009
                              • 192

                              Oprócz braku Naked Mummy wszystko grało. Było markowe szkło podstawki, koszulki, tatuaże, miejsce do siedzenia (choć z trudem),wywiady oraz zimne piwo.... Całe szczęście dyniowe piwo też było w pobliżu

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                Ci co brali do ok 19.30 Amber Boya mieli ciepłe piwo, bo schładzarka nie działała. Po mojej uwadze, że nie działa chłodzenie, ktoś z obsługi podłączył ją do prądu. Nawet piwa nie trzeba było pić, żeby się zorientować, że chłodzenie jest nie włączone, nie działał wentylator i tam gdzie powinno być ciepło, nie było. Tak więc ciepłe piwo też było.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎