Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AleBrowar
    Senior
    • 04-2012
    • 167

    Wentylatory nie chodzą cały czas taka specyfika, sprzęt był włączony od początku i ma przepustowość 90 l na godzinę.
    http://www.facebook.com/AleBrowar

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      Ale tam gdzie jest odprowadzane ciepło powinna być temperatura wyższa niż otoczenia jeśli urządzenie jest podłączone. Podejdź do lodówki działającej i dotknij jej tylniej części. Z tyłu lodówka działa jak grzejnik.

      Comment

      • MLT
        Senior
        • 12-2003
        • 1045

        I ja napisze kilka słów na temat "premiery". No cóż najpierw jechałem przez pół Polski do Wwy, a potem w śniegu i zimnie przez pół Wwy na myślałem ciekawą imprezę. Miejsce jak dla mnie mało piwne, ale ok to nie problem. W środku pogadanki przez mikrofon, omawianie stylu graficznego etykiet, pan z kamera kręcący sie po sali, sprzedaż różnego rodzaju gadżetów i tylko drobnostka nie ma piwa, na które specjalnie przyjechałem. Wydaje mi się, że zamiast kłaść nacisk na cały ten szum i blichtr trzeba zacząć od podstaw. Najpierw powinno się upewnić (zapraszając ludzi na premierę nowego piwa), że to piwo na pewno będzie! ja czuję się oszukany, straciłem sporo mojego czasu i przykro mi, ale słowo przepraszam mi nie wystarczy. Nigdy więcej nie wybiorę sie na podoibną premierę organizowaną przez Alebrowar. Panowie mniej pary w gwizdek.

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          Ale jaja. W sumie mogliście serwować gęstwę w szklaneczkach do łyski. Sekta przyjęła by to ze zrozumieniem a klaka mogłaby udowadniać jakie to nowatorskie podejście do piwowarstwa i kształtowania trendów prezentujecie

          Comment

          • Komar_Pafnucy
            Senior
            • 08-2005
            • 1114

            Jeśli ktoś miał ochotę, to mógł owej gęstwy spróbować.

            Multitap Crawl
            Multitap Crawl na Facebook

            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              Czyli jak dotychczas obie warszawskie premiery AleBrowaru nie zakończyły się sukcesem.
              Cóż, może do trzech razy sztuka?

              Comment

              • banita12
                Member
                • 10-2007
                • 65

                Nie wiem czy to tylko mój problem ale zakupione ostatnio w Oleśnicy dwie butelki Rowing Jacka śmierdzą jajami. Tym bardziej mi szkoda bo to moje ulubione piwo i wcześniej było z nim wszystko ok. Zakupiłem też Amber Boya - z nim wszystko ok oraz Sweet Cow ale Wiosłujący jakby się popsuł. Czy ktoś jeszcze miał ten problem? Czy jestem odosobniony?

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Chłopaków znam i lubię, więc nie zamierzam ich tutaj z tego powodu butować. Już i tak pewnie dostali swoją część hejtu w różnych częściach polskiego Internetu.
                  To fragment wpisu jednego z blogerów, traktującego o premierze Mummy.

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    Kurde, na blogach generalnie pełne zrozumienie i współczucie, to jeszcze można jakoś zrozumieć. Ale tutaj nie popłynęła spodziewana rzeka nienawiści. Browar.biz schodzi na psy
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kurde, na blogach generalnie pełne zrozumienie i współczucie, to jeszcze można jakoś zrozumieć. Ale tutaj nie popłynęła spodziewana rzeka nienawiści. Browar.biz schodzi na psy
                      Może dlatego, że nie dopilnowanie, co browar wlał do kegów jest tak żenujące, że zalała nas fala litości
                      Last edited by Marusia; 31-10-2012, 13:57.
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • lucifuge
                        Senior
                        • 11-2009
                        • 309

                        czas na nową kategorię w corocznym plebiscycie na browar-bizie: "plama roku"

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lucifuge Wyświetlenie odpowiedzi
                          czas na nową kategorię w corocznym plebiscycie na browar-bizie: "plama roku"
                          Oj, tutaj konkurencja naprawdę byłaby ostra - Gniewosz Grep, BK Czosnek, warszawskie premiery AB itp, itd
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • lucifuge
                            Senior
                            • 11-2009
                            • 309

                            Ja nie wskazuje zwycięzcy tylko sugeruje sens nowej kategorii :-)

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                              BK Czosnek
                              Próbowałeś już?
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              • docent
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 5205

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                Próbowałeś już?
                                Jak się nadarzy okazja to zaryzykuję łyka, analogicznie jak w przypadku Gniewosza Ale opinie już są - czosnek obecny!
                                Last edited by docent; 31-10-2012, 16:36.
                                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎