Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    A ja głosuję za Smoky Joe z większą ilością słodu whisky, leżakowanym w świeżo wypalanych beczkach a nie jakichś płatkach
    Przecież płatki są zgodne.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
      Przecież płatki są zgodne.
      Z duchem to właśnie zgodne jest wykorzystywanie własnoręcznie wypalanych beczek

      Comment

      • Komar_Pafnucy
        Senior
        • 08-2005
        • 1114

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
        Z duchem to właśnie zgodne jest wykorzystywanie własnoręcznie wypalanych beczek
        To wszystko zależy z czyim duchem.

        A co jak Sanepid każe wylać?
        Last edited by Komar_Pafnucy; 03-01-2014, 21:49.

        Multitap Crawl
        Multitap Crawl na Facebook

        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

        Comment

        • olie
          Senior
          • 06-2011
          • 777

          Głosowanie zakończone, słuszna opcja zwyciężyła, mobilizacja odwołana

          Liczę na to, że w marcu będą dostępne jednocześnie obydwie wersje (normalna i specjalna). Mam taką fantazję, żeby w wiodących lokalach piwnych podłączyć w tym samym czasie pod 2 pompy i 2 nalewaki różne warianty SJ. I deska piw w KiKu gotowa

          Comment

          • olie
            Senior
            • 06-2011
            • 777

            Wraca Lady Blanche. Oby w tym roku utrzymała się na rynku dłużej niż w zeszłym. Warzona w Gościszewie, więc pewnie na nowy browar trzeba będzie dłużej poczekać.

            Comment

            • rowdy
              Senior
              • 03-2013
              • 121

              Świetna wiadomość!

              Comment

              • KDWG
                Senior
                • 03-2014
                • 143

                Kilkanaście minut temu Piwoteka Narodowa za pomocą swojego facebook'owego profilu poinformowała o nadchodzącej z AleBrowaru premierze.

                100 IBU, 20 BLG, 9% alk. Pozostaje czekać .
                Attached Files
                So let it be written | So let it be done | To kill the first born pharaoh son | I'm creeping death! | Come crawling faster | Obey your master | Your life burns faster | Obey your master | Master!

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  Raczej AleBrowar poinformował a nie Piwoteka. To tak gwoli ścisłości.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • KDWG
                    Senior
                    • 03-2014
                    • 143

                    Gwoli ścisłości nie wiem po co ta uszczypliwość. Jasno zaznaczyłem, że piwo jest z AleBrowaru (który pewnie też odpowiednią informację już zamieścił na swojej stronie), niemniej ja "powtarzam" ową informację za Piwoteką, co również napisałem na samym początku.

                    To tyle z mojej strony.
                    So let it be written | So let it be done | To kill the first born pharaoh son | I'm creeping death! | Come crawling faster | Obey your master | Your life burns faster | Obey your master | Master!

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      No ten gość to faktycznie jest dziwny. Czy był jakiś pierwowzór ze znanej mi rzeczywistości, z takim nosem i filcowym wąsem? Aż boję się, co napiszą stali krytykanci AleBrowarowych etykiet.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Przy okazji zaprezentowano nieco odmienione logo AleBrowaru.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Biniauer
                          PremiumUżytkownik
                          • 06-2013
                          • 123

                          Więcej z profilu AleBrowaru
                          Attached Files

                          Comment

                          • Marcellus
                            Junior
                            • 08-2011
                            • 23

                            Przedramię wielkości bica a w dodatku bic ściśnięty jakąś opaską, synthol na 100% , a na poważnie to z chęcią kupię i wypiję.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Aż boję się, co napiszą stali krytykanci AleBrowarowych etykiet.
                              Napiszą, że jest badziewiasta jak zwykle, a zestaw kolorów dobierał daltonista.

                              Ale tym razem wytknę co innego - kolejną anglojęzyczną wiochę, w logo tym razem, czyli "Ale Browar of Poland".

                              Wytknę też sklep: mój koszyk jest pusty, bo w sklepie tylko wicher hula, jak nie przymierzając u rzeźnika w stanie wojennym. Po co tworzyć fikcję?
                              Attached Files
                              Last edited by Krzysiu; 26-05-2014, 12:12.

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9735

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                                No ten gość to faktycznie jest dziwny. Czy był jakiś pierwowzór ze znanej mi rzeczywistości, z takim nosem i filcowym wąsem? Aż boję się, co napiszą stali krytykanci AleBrowarowych etykiet.
                                Sądząc z wizualizacji etykiety to piwo będzie tanie.
                                Będzie kosztować dokładnie... 12 groszy:

                                "A najlepsza fryzura, jeśli jeszcze nie wiecie
                                krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie".



                                Poza tym spox - IBU-freaks wypiją wszystko. I pochwalą .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎