Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowości KP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19168

    #46
    Jak większość nowych piw z koncernów - na początku jest fajnie, przyzwoicie, bez ochów, achów, ale pijalnie, a potem się to wszystko rozjeżdża i robi się kasę na uznanej marce. Z tym będzie tak samo, tym bardziej, że zaczęto od nagrody dla piwa. Szkoda, bo zapowiadało się fajnie...

    Comment

    • Pinio74
      Senior
      • 10-2003
      • 3881

      #47
      Od zeszłego piątku było dostępne w Oszon. Kupiłem, wypiłem i zapomniałem. Kapsel do kolekcji i tylko tyle. Generalnie straszny cienkusz, po piwie uwarzonym na jesienno - zimowe wieczory spodziewałem się więcej mocy i esencjonalności.
      BIRRARE HUMANUM EST

      Comment

      • franekf
        Senior
        • 06-2004
        • 944

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74 Wyświetlenie odpowiedzi
        Generalnie straszny cienkusz, po piwie uwarzonym na jesienno - zimowe wieczory spodziewałem się więcej mocy i esencjonalności.
        Mam bardzo podobne odczucia po spróbowaniu. Straszna cienizna, woda, nijak ma się to do pomysłu na piwo jesienno - zimowe.
        Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
        http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
        Piwny Janusz bez Teku

        Comment

        • gramak
          Senior
          • 08-2012
          • 267

          #49
          Wodniste, trochę cierpkie i gorzkawe. Ta cierpkość ma może coś wspólnego z dziką różą, o której krzyczy etykieta? Piana bąblowata, ale zostaje do końca. Kolor dość ciemny, lecz do burgunda to mu daleko. Wysycenie średnie ku niskiemu. Etykieta w stylu serii. Jeżeli to ma być piwo na zimowe wieczory to chyba na półkuli południowej- wtedy mają tam lato. Gdyby pić je w sugerowanej temperaturze (4-6 st.C) to nie bardzo wiedzielibyśmy co to w ogóle jest. Piwo? A może jednak nie piwo? Po ogrzaniu jest trochę lepsze, ale ciągle dominuje wodnistość. Zaliczone i następnego razu nie będzie...
          http://www.ohbeautifulbeer.com/

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #50
            Może ktoś podać parametry?
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • gramak
              Senior
              • 08-2012
              • 267

              #51
              13,0%wag, 5,6 alk. Słody jęczmienneilzneński, karmelowy ciemny i karmelowy aromatyczny, suszone owoce dzikiej róży, chmiel goryczkowy i aromatyczny. I tyle. Tak napisali na krawatce
              http://www.ohbeautifulbeer.com/

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                #52
                Jak mniemam 1 na kodzie, tak?
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • Rafus87
                  Junior
                  • 06-2010
                  • 29

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mam bardzo podobne odczucia po spróbowaniu. Straszna cienizna, woda, nijak ma się to do pomysłu na piwo jesienno - zimowe.
                  Takie kiepskie? Na Golden Beer Poland 2013 zdobyło złoty medal w kategorii "Ciemny Lager" No chyba, że na konkurs co innego dali a dla narodu w butelkach co innego

                  Comment

                  • gramak
                    Senior
                    • 08-2012
                    • 267

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak mniemam 1 na kodzie, tak?
                    1, zgadza się. Piwo z matecznika
                    http://www.ohbeautifulbeer.com/

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎