Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary rzemieślnicze w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Tarnobrzeg

    Stanisława Jachowicza 12
    39-400 Tarnobrzeg
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      Reaktywka po około 40 latach
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        Browar Huzar
        Wola Mysłowska 70
        21-426 Wola Mysłowska
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4312

          Chyba jeszcze nie działa.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
            Chyba jeszcze nie działa.
            Byłem tam w weekend, ale skoro, uważasz, że nie działa to niech nie działa, a piwa smaczne
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              A nie wystarczy czysto informacyjnie? Napisałem "chyba", bo z ich profilu nie wynika, że mają już uwarzone piwo. Na razie brandzlowali się etykietami.
              To może wrzuciłbyś, jakie piwa są dostępne...
              Last edited by Prusak; 13-08-2019, 14:38.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                A nie wystarczy czysto informacyjnie? Napisałem "chyba", bo z ich profilu nie wynika, że mają już uwarzone piwo.
                Czysto informacyjnie wrzuciłem post wyżej Myślałem, że wiesz już, że nie wrzucam browarów do dodania na zasadzie "tak sądzę", czy "coś słyszałem", zgłaszam po osobistej weryfikacji.

                W tej chwili załatwiana jest zgoda na sprzedaż detaliczną, dlatego wersji butelkowych na razie brak. 5 piw jest gotowych, szóste dojrzewa. Klasyczne style, bez żadnych cudaków (pils, pszenica, IPA, lager wiedeński etc). Zgłoszę piwa do dodania do bazy jak browar już będzie dodany. Nazwy piw będą nawiązywać do Henryka Sienkiewicza, a raczej jego twórczości ze względu na pobliskie miejsce urodzenia pisarza w Woli Okrzejskiej. Sam pomysł mi się podoba.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4312

                  Nie to, żebym się czepiał albo żeby było "na moje": jeśli piwa nie ma w sprzedaży, to - zgodnie z pzyjętą regułą, nie mówimy o starcie browaru.

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    Z warzeniem ruszył też browar w Libuszy.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie to, żebym się czepiał albo żeby było "na moje": jeśli piwa nie ma w sprzedaży, to - zgodnie z pzyjętą regułą, nie mówimy o starcie browaru.

                      Tyle, że mając na myśli sprzedaż detaliczną to w butelkach w browarze, z tego co wiem beczkowe to już w czerwcu gdzieś w Krakowie było dostępne.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nazwy piw będą nawiązywać do Henryka Sienkiewicza
                        Pils będzie się nazywał Heniek?

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4312

                          U nich pils może się nazywać nawet Bolek, bo jeśli na swoim profilu pisali, że nazwa Huzar wiąże się z sienkiewiczowską husarią, to w zasadzie, czy Sienkiewicz, czy Prus - żadna różnica.

                          Comment

                          • Maremali
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1953

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pils będzie się nazywał Heniek?
                            a porter - Kali
                            http://maremali.web-album.org/

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Gdyby zrobili piwo w stylu New England Lager, to mam dla nich nazwę - NEL

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                Kilka nazw znam, Quo Vadis, Szkice Węglem, Na polu chwały, Ogniem i mieczem etc
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎