Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwowarstwo; Michael J. Levis, Tom W. Young; Wydawnictwo Naukowe PWN; 2001

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Piwowarstwo; Michael J. Levis, Tom W. Young; Wydawnictwo Naukowe PWN; 2001

    Wydawnictwo PWN - http://ksiegarnia.pwn.pl/opis_ks.php?kid=2265&si=b&typ= oferuje książkę pod wielce tajemniczym tytułem PIWOWARSTWO
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Odp: Hej to ja, Wasz Forumowy Bibliotekarz

    celt_birofil napisał(a)
    Wydawnictwo PWN - http://ksiegarnia.pwn.pl/opis_ks.php?kid=2265&si=b&typ= oferuje książkę pod wielce tajemniczym tytułem PIWOWARSTWO
    Powinno jeszcze być w EMPiK-ach.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Odp: Odp: Hej to ja, Wasz Forumowy Bibliotekarz

      adam16 napisał(a)

      Powinno jeszcze być w EMPiK-ach.
      Lepiej szukać w księgarniach firmowych PWN. Cena 45 zł, przez internet promocja 40 zł
      A oto tekst z ulotki:
      Książka w interesujący i zrozumiały sposób wyjaśnia zasadnicze kwestie nauki o piwowarstwie i jej powiązania z technologią produkcji piwa. Zawiera szczegóły na temat podstaw chemii i mikrobiologii, wykorzystania jęczmienia, chmielu i drożdży, słodownictwa, zacierania i fermentacji oraz technologii. Podaje też ważne i ciekawe informacje dotyczące jakości, smaku, rozlewu, i dystrybucji piwa. Jest to więc doskonały podręcznik dla studentów technologii fermentacji, dla uczniów techników spożywczych. Cenny przewodnik dla zawodowych piwoszy.
      Publikacja interesująca dla smakoszy tego złocistego napoju.

      Koniec cytatu
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • kjaros
        Senior
        • 03-2007
        • 377

        #4
        Witam! Czy ktoś z szanownych forumowiczów widział gdzieś wspomnianą książkę przeznaczoną na sprzedaż?
        Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

        Comment

        • darko
          Senior
          • 06-2003
          • 2078

          #5
          Szukaj w księgarniach "tania książka". Ja widziałem w księgarni naukowo-technicznej i kiedyś w rolniczej.

          Comment

          • Dagome
            Junior
            • 03-2008
            • 11

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kjaros Wyświetlenie odpowiedzi
            Witam! Czy ktoś z szanownych forumowiczów widział gdzieś wspomnianą książkę przeznaczoną na sprzedaż?
            A ja swoją zakupiłem na allegro

            Comment

            • kjaros
              Senior
              • 03-2007
              • 377

              #7
              Na Allegro jest jedna, nie dość że zniszczona to jeszcze za 90 zł.
              Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

              Comment

              • Dagome
                Junior
                • 03-2008
                • 11

                #8
                Cóż, ja za swoją zapłaciłem chyba coś około 50 zł. Generalnie towar ciężki do znalezienia, więc się drożą. Może poczekawszy trochę znajdzie się lepsza oferta.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23792

                  #9
                  O kurczę, jako nówka chodziła po 20 parę zł.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎