Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aleksander Strojny - Browary w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Aleksander Strojny - Browary w Polsce

    Googlając trafiłem na taką pozycję. Miał to ktoś w rękach.

    Zajawka wydawcy:
    Nietypowy przewodnik po miejscach, w których warzy się złocisty trunek, i po lokalach, w których można go skosztować. Autor ze swadą i humorem opowiada o historii browaru, przytacza anegdoty i ciekawostki związane z browarnictwem oraz zaprasza na wycieczki po znajdujących się w okolicy atrakcjach turystycznych. Książka doskonała zarówno w podróży, jaki i przy kufelku piwa.
    blog.kopyra.com
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    O tej książce jest już kilka opinii tu: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=8176

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Dzięki za link, faktycznie można sobie wyrobić opinię. Po raz kolejny mści się nie użycie wyszukiwarki. Hańba mi.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • bono_boniecki
        Senior
        • 10-2007
        • 177

        #4
        Książka jest aktualna, jest to bardziej przewodnik po browarach i ich okolicach niż kompendium wiedzy o polskim browarnictwie dziś. Ja polecam, może być przydatna. Ponadto napisana językiem zrozumiałym nawet dla zupełnych laików, więc dobra książka, by zaczynać piwną przygodę;]
        Są mapki, sporo aktualnych zdjęć, atrakcje turystyczne w okolicach browarów skrótowo opisane. Ja polecam.
        Last edited by bono_boniecki; 22-07-2009, 21:55.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎