Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poszukuję pracy w browarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Zwierzyniec
    Junior
    • 06-2015
    • 6

    Poszukuję pracy w browarze

    Witam
    Jako , że zmieniam dzięki mojej pięknej żonie miejsce zamieszkania na Warszawę jestem zmuszony rozstać się z pracą piwowara ale oczy wiście będę poszukiwać pracy w stolicy i bliskich okolicach.Warzyłem w browarze Zwierzyniec może ktoś kojarzy takowy .
    Więcej szczegółów oraz referencje mogę podać zainteresowanym na maila .
    Był bym także wdzięczny za wszelkie informacje gdzie szukać pracy dla piwowara w Warszawie i okolicach .
    mój mail : Alex28@poczta.onet.eu

    pozdrawiam
  • Zwierzyniec
    Junior
    • 06-2015
    • 6

    #2
    Dalej aktualne . Dla zainteresowanych jestem już zakwaterowany w Warszawie .

    Comment

    • Zwierzyniec
      Junior
      • 06-2015
      • 6

      #3
      Nadal aktualne .

      Comment

      • Zwierzyniec
        Junior
        • 06-2015
        • 6

        #4
        Nadal aktualne .

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          W Warszawie już nie mamy browaru. Spóźniłeś się o ponad dekadę.
          Teraz możesz tam pracować conajwyżej jako drwal.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Zwierzyniec
            Junior
            • 06-2015
            • 6

            #6
            Koncerniaka nie ma , ale lokale z własnym piwem się znajdą .

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #7
              Cały jeden - Bierhalle, bo Browarmia też już ich jest, i zapewne mają już obsadę...
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                W Wawrze podobno jakiś garażowy jest montowany. Uderz tam na casting, jeśli nie tam to tylko Bierhalle i ich koncernowe brewpuby.
                Do Kameralnej na Foksal podbij. Mają sprzęt na miejscu a piwowara nie mają. Może dzięki Tobie znów będą browarem
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  #9
                  Zapomnieliście o Grill de Brasil.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  W Wawrze podobno jakiś garażowy jest montowany.
                  To akurat przedsiębiorstwo rodzinne, więc raczej obcych brać nie będą, a przynajmniej nie do warzenia.
                  Last edited by Pendragon; 05-01-2016, 20:03.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10738

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi

                    To akurat przedsiębiorstwo rodzinne, więc raczej obcych brać nie będą, a przynajmniej nie do warzenia.
                    Ale może mają córkę/syna na wydaniu
                    Last edited by anteks; 05-01-2016, 20:24.
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zapomnieliście o Grill de Brasil.
                      Grill i Kameralna mają (a przynajmniej mieli jakieś 3 lata temu) tego samego właściciela. Pytając o robotę w którymkolwiek z tych miejsc w zasadzie pyta się o posadę i tu i tu.
                      Pozatym być może startują i inne projekty o których nie wiemy. Pankracy jest chyba najbardziej w świeżych tematach.
                      Last edited by Cooper; 05-01-2016, 23:36.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎