Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wracam

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • purc
    Senior
    • 02-2009
    • 650

    #46
    Polska groteska w pełni rozkwitu: jeden z uczestników obraził się i wycofał , gdyż ośmielono go się skrytykować za nierówne standardy w ocenie piw swoich i konkurencji - tzn. krytykował innych za wady, które bagatelizował we własnych piwach /chodziło, jak wiadomo, głównie o diacetyl w AIPA/. Odejściu Kopyra, jednego z niewielu naprawdę sensownie piszących o piwie członków browarbizu, towarzyszył chór pod tytułem " skalałeś własne gniazdo "'
    Teraz nawrócony Kopyr - przypuszczalnie pod wpływem postanowień na Nowy Rok pt. przebaczam wrogom i będę dobrym człowiekiem - ogłasza powrót to Browaru. Wita go znowu chór - tym razem pt. dobrze, że znowu Cię widze, Kopyrze i to nie ja wtedy Cię krytykowałem...
    I dalej będziemy udawać, że wszystko jest w porzo?

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
      Polska groteska w pełni rozkwitu: jeden z uczestników obraził się i wycofał , gdyż ośmielono go się skrytykować za nierówne standardy w ocenie piw swoich i konkurencji - tzn. krytykował innych za wady, które bagatelizował we własnych piwach /chodziło, jak wiadomo, głównie o diacetyl w AIPA/. Odejściu Kopyra, jednego z niewielu naprawdę sensownie piszących o piwie członków browarbizu, towarzyszył chór pod tytułem " skalałeś własne gniazdo "'
      Teraz nawrócony Kopyr - przypuszczalnie pod wpływem postanowień na Nowy Rok pt. przebaczam wrogom i będę dobrym człowiekiem - ogłasza powrót to Browaru. Wita go znowu chór - tym razem pt. dobrze, że znowu Cię widze, Kopyrze i to nie ja wtedy Cię krytykowałem...
      I dalej będziemy udawać, że wszystko jest w porzo?
      Co proponujesz wróżko miłości? Oczywiście wiem, że Hate and War Tego uczą nas
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • purc
        Senior
        • 02-2009
        • 650

        #48
        Nie wiem, czy o tej porze jeszcze do Ciebie trafia jakiś przekaz, ale idea była taka : przestańmy się tak napinać i potem niesłusznie odpuszczać, tak patetycznie odchodzić i potem dramatycznie wracać, tak potępiać w czambuł i potem bezkrytycznie przyjmować, tak wielbić dzisiaj, żeby jutro nienawidzieć. Casus Kopyra jest tego przykładem. A tak na marginesie,Kopyr powinien zobowiązać się do nie nawiązywania w ocenach piw z innych browarów do swoich - to absolutny standard, którego niestey w swoich bardzo medialnych vlogach nie przestrzega.
        Last edited by purc; 06-01-2014, 01:18.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
          przestańmy się tak napinać i potem niesłusznie odpuszczać, tak patetycznie odchodzić i potem dramatycznie wracać, tak potępiać w czambuł i potem bezkrytycznie przyjmować, tak wielbić dzisiaj, żeby jutro nienawidzieć.
          Chłopie - wreszcie powiedziałeś coś na miarę swojej siwej głowy. Szacun! Szekspir zrobiłby z tego konkretny monolog.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie wiem, czy o tej porze jeszcze do Ciebie trafia jakiś przekaz, ale idea była taka : przestańmy się tak napinać i potem niesłusznie odpuszczać, tak patetycznie odchodzić i potem dramatycznie wracać, tak potępiać w czambuł i potem bezkrytycznie przyjmować, tak wielbić dzisiaj, żeby jutro nienawidzieć. Casus Kopyra jest tego przykładem. A tak na marginesie,Kopyr powinien zobowiązać się do nie nawiązywania w ocenach piw z innych browarów do swoich - to absolutny standard, którego niestey w swoich bardzo medialnych vlogach nie przestrzega.
            A casus Twoich doświadczeń z lokalami? Może:"przestańmy się tak napinać i potem niesłusznie odpuszczać, tak patetycznie odchodzić i potem dramatycznie wracać, tak potępiać w czambuł i potem bezkrytycznie przyjmować, tak wielbić dzisiaj, żeby jutro nienawidzieć"?

            Tak, nawet o tej porze do mnie trafia.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #51
              Napisał "przestańmy", więc odniósł się również do siebie i chyba chce się zmienić.

              Ech, napiłbym się z wami piwka, niepoprawne wariaty, ale już wszystko zamknięte. Zaraz - czy PiwPaw nie miał być otwarty dwadzieściaczteryhanade?

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
                A tak na marginesie,Kopyr powinien zobowiązać się do nie nawiązywania w ocenach piw z innych browarów do swoich - to absolutny standard, którego niestey w swoich bardzo medialnych vlogach nie przestrzega.
                Jak będę kręcił materiały dla TV, za które będę brał kasę i kiedy widzowie nie będą świadomi kim jestem, bo będę bezstronnym ekspertem, to zapewniam Cię, że nie będę nawiązywał do swoich piw. Póki co, robię to na swoim blogu i nie będę się silił na nie wiadomo jaki wysiłek, żeby tylko nie wspomnieć o Sharku albo Reniferze. Mówię to co mi w duszy gra, albo bardziej dosadnie, co mi ślina na język przyniesie.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • Cez
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1789

                  #53
                  ku pamięci... http://www.browar.biz/forum/showthre...ighlight=kopyr
                  Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                  Comment

                  • Demigod
                    Senior
                    • 12-2009
                    • 145

                    #54
                    Pojękiwanie, biadolenie, wzajemne gryzienie się po dupach, cóż za swojskie klimaty
                    Żywot jest tak ulotny i szybko mija, więc miast jarać się marnymi wojenkami lepiej odpalić zimnego fula pozostawiając w niepamięci dawne antagonizmy, zdrowie

                    Comment

                    • purc
                      Senior
                      • 02-2009
                      • 650

                      #55
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jak będę kręcił materiały dla TV, za które będę brał kasę i kiedy widzowie nie będą świadomi kim jestem, bo będę bezstronnym ekspertem, to zapewniam Cię, że nie będę nawiązywał do swoich piw. Póki co, robię to na swoim blogu i nie będę się silił na nie wiadomo jaki wysiłek, żeby tylko nie wspomnieć o Sharku albo Reniferze. Mówię to co mi w duszy gra, albo bardziej dosadnie, co mi ślina na język przyniesie.
                      Przecież nie o kasę chodzi a o pełną wiarygodność i autorytet. Ale to tylko moja sugestia - zrobisz oczywiście jak będziesz chciał. W kazdym razie powodzenia.

                      Comment

                      • Cez
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1789

                        #56
                        czy wiadomo coś więcej?
                        Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12203

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krotoszyniak Wyświetlenie odpowiedzi
                          Witam , malo pisze ale z checia poczytam co tu i tam....
                          A ja (i mam nadzieję nie tylko ja) poczytam co tam w Kanadzie, nie udzielaj się tylko na RateBeer

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎