Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o Igrzyskach w Soczi.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kibi
    Senior
    • 07-2004
    • 1875

    #16
    W każdych zawodach sportowiec mierzy swoją aktualną formę z aktualną formą przeciwników i zwycięża ten, który jest lepszy w dniu dzisiejszym.
    A jeśli Amman nie jest w formie z Salt Lake City, czy to umniejsza wynik Stocha?
    A Ahonen? Też nie trafił z formą .

    Comment

    • perłyfan
      Senior
      • 02-2003
      • 1244

      #17
      Jak moja drużyna wygrywa po golu ze spalonego to czuję niesmak. Ale po zwycięstwie Kamila z grupą skoczków, którzy nie trafili z formą czuje tylko radość. Kto im bronił trafić z formą?
      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        #18
        Cytat z Pawła Zarzecznego, pijaka, mitomana, dziwkarza, dobrego dziennikarza sportowego i (o dziwo!) trzeźwo patrzącego na otaczający nas świat:
        Dla mnie ważne, żeby Polak był najważniejszy we wszystkim, pod warunkiem że jest to piłka nożna.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #19
          Może coś przeoczyłem, ale czy na pewno w Soczi na liście rozgrywanych konkurencji znajduje się piłka nożna (vel kopana)...?

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
            Może coś przeoczyłem, ale czy na pewno w Soczi na liście rozgrywanych konkurencji znajduje się piłka nożna (vel kopana)...?
            Jak nie jak tak? Podpieprzyli w wiosce olim[pijskiej łyżwy i kije wszystkim hokeistom i teraz grają oni w kopaną na lodowisku
            Last edited by Ahumba; 11-02-2014, 14:46.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • Demigod
              Senior
              • 12-2009
              • 145

              #21
              Przed momentem odbył się pierwszy ślizg naszej "dwójki" saneczkarzy pozycja 14 na 16 o ile dobrze zrozumiałem bo szybko ucięło tansmisję.
              Jeśli liczyć na kolejny medal to chyba tylko skoczkowie lub Justyna o ile się nie wycofa.
              Nasi słabo co było do przewidzenia.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #22
                Saneczkarze to juniorzy, startują dopiero drugi sezon. Nikt ich raczej nie obsadzał w roli faworytów. Gorzej wypadli Bródka i Niedzwiedzki na 1 km - mieli być "w strefie medalowej", wyszło jak zwykle - odpowiednio 14 i 16. Ale to podobno nie ich dystans, rozwaliś wszystkich mają na 1,5 km. We freestylu Ligockiemu jak zwykle przeszkadzało wszystko - zły śnieg, krzywa rynna, słońce, ciemność, wysoka temperatura powierza, niska temperatura powietrza, publiczność, pozostali zawodnicy oraz sędziowie - zagadką pozostaje dla mnie, dlaczego ciągle ktoś promuje tego bucowatego nieudacznika. Sylwia Jaśkowiec i Staręga nie zwalali na nikogo, powiedzieli że sami się przewrócili i spróbują się poprawić w następnych konkurencjach.

                Comment

                • YouPeter
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 2379

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji po zakończeniu kariery przez Małysza. Myślałem, że bez konia pociągowego wszystko się po prostu rypnie. A tu nie tylko się nie rypło, ale pojawił się inny koń i ma kolegów koni, którzy też dziarsko przebierają kopytami.
                  Dobrze został wykorzystany efekt Małysza. Zainwestowano w infrastrukturę i szkolenie młodzieży. Dodatkowo pozwolono Kruczkowi uczyć się od najlepszych, a następnie dano mu dużo czasu na stworzenie sobie drużyny i kadry fachowców, która mu pomaga. Gdyby to była inna dyscyplina sportu pewnie byłby zwolniony po dwóch latach. Szkoda, że w obecnej sytuacji podobnie nie wykorzystuje się fenomenu Justyny Kowalczyk.

                  Fenomenem jest również podejście do sportu Grupy Lotos, której akcje sponsorskie są długofalowe, a nie tylko doraźne. Puchar dla młodych zawodników w skokach sponsorowali przez prawie 10 lat, a efekty tego widzimy właśnie dzisiaj. Zresztą podobnie jest w rajdach płaskich gdzie oprócz tego, że są tytularnym sponsorem RSMP, mają w swoim zespole 4-krotnego Mistrza Polski, Mistrza Świata i v-ce Mistrza Świata. I praktycznie rokrocznie coraz bardziej punktują Orlen.
                  Last edited by YouPeter; 12-02-2014, 22:02.
                  Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dobrze został wykorzystany efekt Małysza. Zainwestowano w infrastrukturę i szkolenie młodzieży. Dodatkowo pozwolono Kruczkowi uczyć się od najlepszych, a następnie dano mu dużo czasu na stworzenie sobie drużyny i kadry fachowców, która mu pomaga. Gdyby to była inna dyscyplina sportu pewnie byłby zwolniony po dwóch latach. Szkoda, że w obecnej sytuacji podobnie nie wykorzystuje się fenomenu Justyny Kowalczyk.

                    [...]
                    Moim zdaniem efekt Kowalczyk jest lepiej wykorzystany. Popatrzmy tylko na Małopolskę. Mamy (jeśli jest normalna zima) trasy biegowe dla szarego Kowalskiego np. Nowy Targ, Chochołów, Niepołomice, wokół Mogielicy. Biegają tam zwykli ludzie, ze znajomymi, z rodzinami. Są tego pewnie tysiące, choć pewnie bliżej jednego niż dziesięciu.
                    Sport zawodowy, dotowany przez rząd ma sens tylko wówczas jeśli przekłada się na aktywność obywateli anie na oglądalność transmisji.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #25
                      Dlaczego? Oglądalność transmisji to pieniądze z reklam, podwyższona konsumpcja, pekabe, itede, itepe.

                      Ja sobie próbowałem parę lat temu skakać na hopkach zostawionych przez deskowców, ale nie odpinające się pięty ciągną ździebko nieprzyjemnie w tył. W ten sposób nie zostałem Stochem...

                      Comment

                      • ksieciuniu
                        Senior
                        • 11-2013
                        • 157

                        #26
                        Nóżka, choć pęknięta, to jednak złota
                        Brawo!

                        A babochłop bez medalu

                        Comment

                        • chechaouen
                          Senior
                          • 01-2011
                          • 1180

                          #27
                          Wymowna fota. Zresztą Norwegowie wrzucili na portalu
                          Attached Files

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            #28
                            Justyna i Kamil są WIELCY
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • ksieciuniu
                              Senior
                              • 11-2013
                              • 157

                              #29
                              Podobno Marit odstawiła „leki” na astmę i poszła szukać dużego młotka

                              Comment

                              • jacekwerner
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2837

                                #30
                                Justynie wielkie gratulacje , a panowie Korzeniowski i Tajner .... cóż - tym panom już dziękujemy
                                Ochotnicza Straż Piwna
                                BAZA = 7446

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎