Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o Igrzyskach w Soczi.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Firaxis
    Member
    • 05-2009
    • 36

    #31
    gratulacje a ci panowie sie skompromitowali

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #32
      Justynie gratulacje.

      Tylko jedno mnie teraz będzie wkurzało. "Komentatorzy" jutro cały dzień będą trąbili ile to milionów ludzi ich oglądało i będą im/nam dziękować. Tak jakby to oni się przyczynili do oglądalności. Niestety nie ma żadnej alternatywy. ES nawet nie mruknie o IO.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #33
        Właśnie komentatorzy hokeja podali, że przeciw sbornej wystąpią między innymi czechosłowacy .
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • Demigod
          Senior
          • 12-2009
          • 145

          #34
          Pokazała klasę choć nie musiała, doskonały bieg ale to wcześniejsze 6 miejsce również piękne. Nie wydaje mi się aby w najbliższym czasie znalazła się następczyni a pamiętajmy, Justyna jeszcze nie kończy z biegami!
          To co, Może Kamil skusi się na "ripleja"

          Comment

          • perłyfan
            Senior
            • 02-2003
            • 1244

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
            Właśnie komentatorzy hokeja podali, że przeciw sbornej wystąpią między innymi czechosłowacy .
            Zimoch w Jedynce przechodził samego siebie. Uczepił się Picassa (nie wiem czemu jego), który zrobiłby z Justyny nową Mona Lizę jakby żył. Na koniec kazał zrywać dla Justyny wszystkie kwiatki z ogrodu. Patrzyłem - u mnie w ogrodzie brudny śnieg.
            Jego emocje są fajne, ale coraz trudniej go się słucha.

            A Justyna KLASA. Brawo !!!
            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
              Właśnie komentatorzy hokeja podali, że przeciw sbornej wystąpią między innymi czechosłowacy .
              No to super, czuje się młodo, znowu mecz ZSRR-CSRS!
              Choć nieco brakuje mi NRD-owskich bobsleistów...

              Comment

              • sergioP
                • 09-2005
                • 1261

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                Choć nieco brakuje mi NRD-owskich bobsleistów...
                ...a, nie saneczkarek?
                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                - ???
                - ...napiłbym się piwa.

                ------------------------------------------
                Dzień dobry panu.
                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  #38
                  Podziwiam Justyne Kowalczyk za sportowy caloksztalt, musze jednak przyznac, ze w Soczi miala niesamowite szczescie. Szczescie do pogody
                  Przy dodatniej temperaturze nie dochodzi do takiego skurczu oskrzeli jaki powoduje suche i mrozne powietrze, dlatego leki na astme u Norwezek nie mialy czego rozkurczac
                  Pogoda zlikwidowala ich przewage, dziekuje Soczi!
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    #39
                    A ja uważam,że cała medalowa trójka biegaczek jest ............śliczna
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
                      ...a, nie saneczkarek?
                      A to nie wszystko jedno? Ja i tak ich nie odróżniałem.

                      Okazuje się, że bieg z pękniętą kością śródstopia to nie wszystko, na co Justynę stać: http://www.sport.pl/soczi2014/1,1348...paign=FB_Sport

                      Comment

                      • kony
                        breweriarz
                        • 08-2005
                        • 1701

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Przy dodatniej temperaturze nie dochodzi do takiego skurczu oskrzeli jaki powoduje suche i mrozne powietrze, dlatego leki na astme u Norwezek nie mialy czego rozkurczac
                        Zaraz zaraz, skoro nie było skurczu to leki na astmę tym bardziej powinny podnieść im wydolność tak, że rywalki które biegły obok nich powinny padać jak muchy z braku tlenu. Norweżki powinny wciągać wszystko jak silnik odrzutowy

                        Comment

                        • kony
                          breweriarz
                          • 08-2005
                          • 1701

                          #42
                          Nie zdążyłem edytować a chciałem jeszcze się wypłakać:

                          Odnośnie tego co Ahumba wspomniał, nie wiem jak w innych dyscyplinach bo ja oglądam tylko narciarstwo alpejskie ale w tym przypadku komentarza nie da się słuchać. Pomijam już chamstwo jakiegoś Szczęsnego, który notorycznie wcina się w pół słowa swojej współkomentatorce ze swoimi "niezwykle ważnymi" spostrzeżeniami ale szczytem jest kompletna nieznajomość nazwisk zawodników. Rozumiem, że można mieć problem z wymową egzotycznych ogórków z Andory, Monaco czy Rumunii, dla których IO to jedyna okazja występu w jakiejkolwiek telewizji ale cuda jakie Ci państwo potrafią zrobić z nazwisk zawodników startujących w czołówce pucharu świata to jest skandal. Fakt, że nazwiska skandynawów czy nawet szwajcarów czy włochów z Tyrolu wymagają czasem lekkiej gimnastyki języka ale wystarczyło by obejrzeć kilka transmisji w Eurosporcie czy RAI Sport żeby przynajmniej pretendentów do medali mieć obcykanych. Dla TVP to zbyt wiele.

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4998

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
                            Zaraz zaraz, skoro nie było skurczu ...
                            Skoro nie bylo skurczu, bo nie bylo mrozu, to Justyna miala do dyspozycji 100% swoich pluc.
                            Astmatyczki, dzieki lekom, zawsze maja pelna pojemnosc pluc do dyspozycji, co daje im przewage zwlaszcza w mrozne dni.
                            5410 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • kony
                              breweriarz
                              • 08-2005
                              • 1701

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Skoro nie bylo skurczu, bo nie bylo mrozu, to Justyna miala do dyspozycji 100% swoich pluc.
                              Astmatyczki, dzieki lekom, zawsze maja pelna pojemnosc pluc do dyspozycji, co daje im przewage zwlaszcza w mrozne dni.
                              Astma ogranicza możliwości przepływu powietrza w drogach oddechowych. Przyjmowanie kortykosteroidów u osób zdrowych zwiększa wydolność dzięki wymuszonej większej możliwości dostawy tlenu. Jeżeli nie było czynników pogarszających warunki dla rzekomych astmatyczek to tym bardziej byłoby to na ich korzyść. Tak mi się wydaje na logikę. Justyna miała 100% a astmatyczki 120% płuc

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                • 06-2004
                                • 4998

                                #45
                                Jak widac tyle Justynie wystarczylo by miec ponad pol minuty przewagi nad Marit.
                                5410 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎