Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na zrazie zwei

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Na zrazie zwei

    Kochani.

    Raz już mówiłem "na zrazie", przyszedł czas na drugi raz (hej ho, rymów sto). Miałem do czterdziestki być ustawiony i jeździć czerwonym Ferrari, czterdziestka za parę miesięcy, a ja jestem w [niepoprawne politycznie] d[cenzura]. Żebym mógł żyć jak do tej pory, muszę pożyć jakiś czas zupełnie inaczej.

    Wtedy odstawiłem forum, teraz odstawiam również piwo, bo mam za słabą kondycję, a dzieci coraz szybsze i nie mogę sobie pozwolić na utratę szacunku, że latorośl coś zmaluje i jest w stanie uciec. Poza tym jak siadam na krześle i się nachylę nad stołem, to mi się brzuch łączy z udami i pocę się w tym miejscu, a to niehigieniczne.

    Zatem do zobaczenia za milion złotych.

  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    #2
    Nie dasz rady przez te kilka miesiecy zaoszczedzic tyle (milion) na piwie
    No i jestem w szoku, ze tak "zdrowy" styl zywienia jaki stosujesz doprowadzil Cie do takiego obnizenia sil witalnych, jajecznicy na boczku Ci trzeba
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • solfernus
      Senior
      • 08-2004
      • 1025

      #3
      Jajecznica to za mało. Świeża golonko + piwo zdziałałoby co nieco.
      A tak na marginesie coś Ty tam podjadał. Pewnie jakieś GMO?
      I żeby zaraz tak radykalnie się odciąć. To może się odbić na całym ustroju.
      Mimo wszystko życzę wytrwałości
      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

      Comment

      • tfur
        Senior
        • 05-2006
        • 1303

        #4
        to musowo kryzys wieku średniego
        ja to mam już za sobą. przejdzie i tobie, żą
        co prawda, w moim ferrari coś klekocze i rdzewieje
        ale już w piątek mam wizytę w ekskluzywnym aso
        i wszystko będzie git
        bo musi
        veni, emi, bibi

        Comment

        • franekf
          Senior
          • 06-2004
          • 944

          #5
          A to dziwne, u mnie potomek stał się naturalnym ogranicznikiem ilości spożywanego piwa, szczególnie jak mama wróciła do pracy - po prostu nie ma jak, nie ma kiedy. Butelki stoją i się terminują, ostatnio jakąś z terminem do sierpnia znalazłem w lodówce...
          Choć fakt, mój dziedzic póki co tylko raczkuje, a przy takiej formie przemieszczania to dogoniłbym go nawet z dwoma szklankami w łapach, nalanymi daleko za kreskę.
          Żą - wracaj szybko (a może jakaś zbiórka co by ten milion chłopak szybciej nazbierał? )
          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
          Piwny Janusz bez Teku

          Comment

          • fidoangel
            Senior
            • 07-2005
            • 3489

            #6
            Struł się jakomś sojom i mu się jasność umysłowa chwilowa zaćmiła. Będzie dobrze, bierz co pan doktor przepisał i do zo ba na piwie
            "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

            Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

            Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
            Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
            Sprawdź >>>Przewodnik<<<

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #7
              Żą, dwie rady starszego kolegi mięso jedzącego:

              1. sprzedaj puste butelki, starczy Ci na koszulkę "Scuderia Ferrari",
              2. załóż tę koszulke tak, aby oddzielić czerwoną (koniecznie!) tkaniną pocące się obleśnie części ciała,
              3. w ostateczności jedz na stojąco, to się mniej tu (tfu!) i ówdzie spocisz.

              Realizacja punktów 1-3 spowoduje taką poprawę nastroju, że po prostu będziesz musiał się napić .

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                #8
                Wątek "optymistyczny" prawie jak ten z tytułem "Zmarli"

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                  a może jakaś zbiórka co by ten milion chłopak szybciej nazbierał?
                  Miałem nadzieję, że ktoś to napisze. Na razie odzew nikły, ale może z czasem... Zostaje jeszcze crowdfunding.

                  Dobra, dajcie mi tu szybko formułkę, jak obliczyć ilość alkoholu wytworzonego z cukru. Chcę zrobić bimb... yyy... podpiwek i kwas chlebowy (zostało mi trochę Delect i suszonego chleba), ale żeby to nie przekroczyło 1%. Tylko bez śmichów! Miałem kiedyś ballingomierz z czasów winiarskich, ale się był stłukł.

                  Następny post napiszę jako właściciel browaru restauracyjnego Żąvaria ewentualnie producent lajfstajlowych parasolek z odtwarzaczem mp3.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    #10
                    A wystarczyło robić te wywiady, byś był sławny, bogaty, itepe
                    Last edited by ART; 27-01-2015, 14:33.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • solfernus
                      Senior
                      • 08-2004
                      • 1025

                      #11
                      Żą a nie możesz poprzestać na dajmy na to samochodzie z obory f. do której i stajnia ferrari należy?
                      Można wybrać ciekawe modele no i łatwiej takim na chodnik wjechać. No i nie będzie bardzo bolało jak by się gdzieś boczek zarysował

                      Co się tyczy Twojego pomysłu na Żąbrowar to nie zapomnij o kolekcjonerach. I przed uwarzeniem pierwszego piwa wydaj po kilka wzorów podstawek, etykiet i kapsli. Oczywiście w limitowanych seriach numerowanych, srebrnych, złotych i diamentowych
                      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9733

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
                        Co się tyczy Twojego pomysłu na Żąbrowar to nie zapomnij o kolekcjonerach. I przed uwarzeniem pierwszego piwa wydaj po kilka wzorów podstawek, etykiet i kapsli. Oczywiście w limitowanych seriach numerowanych, srebrnych, złotych i diamentowych
                        Po co przed? Wystarczy ZAMIAST. I wtedy to z nim będą wywiady robić, i będzie sławny, bogaty, itepe... .

                        Comment

                        • solfernus
                          Senior
                          • 08-2004
                          • 1025

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Po co przed? Wystarczy ZAMIAST. I wtedy to z nim będą wywiady robić, i będzie sławny, bogaty, itepe... .
                          O chol_esterol, to jest jak biznesplan
                          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                          Comment

                          • cielak
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 2890

                            #14
                            Żą, to się nazywa przekwitanie?
                            Ja miałem do 40-stki mieć spłacony kredyt we frankach... i się nie załamuję że do 70-go nie spłacę
                            Dzieci sobie dadzą radę w epoce facebooka, twittera.. itp. A jak Ci się łączy brzuch z udami to gazę jakąś podłuż lub ręcznik.
                            i piwo pij koniecznie bo na nerki dobrze robi.
                            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                            Comment

                            • jacekwerner
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2837

                              #15
                              Co jest Żą ? Co jest ? Twardym trza być, nie miętkim
                              Twoje zdrowie
                              Ochotnicza Straż Piwna
                              BAZA = 7446

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎