Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A po wyborach....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    #76
    To juz inna zerz jezeli w bloku nie ma przylacza.
    A ja po pracy chetnie zagladam do PC wtedy mam jedyna mozliwosc zalatwienia wielu spraw a szczegölnie prywatnych.
    jezeli möj szef by sie dowiedzial ze w czasie godzin serfuje i to z zagranica to by byl powöd do zwolnienia nie möwiac juz o kosztach
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de

    Comment

    • piwo
      Senior
      • 08-2001
      • 810

      #77
      Przecież nie ma różnicy w kosztach serfowania czy zagranica czy też "faderland"

      Comment

      • Andi
        Senior
        • 07-2001
        • 1915

        #78
        Originally posted by piwo
        Przecież nie ma różnicy w kosztach serfowania czy zagranica czy też "faderland"
        Jezeli chodzi o koszty to nie ma röznicy ale möj szef policzyl by mi najdrozsza taryfe,A z zagranica to taka sprawa jezeli on cos nie rozumie( po polsku )to go szlad trafia i mysli ze sie cos przeciwko niemu knuje-Kiedys zwröcilem mu uwage ze powinien sie uczyc po polsku to myslalem ze exploduje
        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

        http://www.andreas-kronkorken.de

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #79
          Andi, połączenie sieciowe w Polsce nie jest jeszcze za bardzo rozpowszechnione. Ludzie w domu często gęsto korzystają z modemu, z ktorego korzystanie sporo kosztuje, poza tym wolno chodzi. Inni chodzą do kawiarenek internetowych. A gdzieś już tłumaczyłam Ci, że skoro mam połączenie z internetem 8 godzin bez przerwy w pracy, to bezsensem dla mnie byłoby jeszcze leźć do kawiarenki, nie?
          a w pracy, dopóki się wywiązuję ze swoich obowiązków, nikt mi się w monitor nie gapi i to chyba zdrowe podejście.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Andi
            Senior
            • 07-2001
            • 1915

            #80
            mozna i tak to wszystko rozumowac ale möj szef ma inne podejscie i u niego nigdy czlowiek sie nie wywiazuje ze swoich obowiazköw -on twierdzi ze kazdy ma rezerwy i moze cos wiecej dac od siebie.
            Ale u mnie wlasciwie nie ma tego problemu bo w wiekszosci pracuje na delegacjach i nie mam dostepu do Pc
            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

            http://www.andreas-kronkorken.de

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              #81
              Originally posted by Marusia
              A u mnie w bloku możliwe, że zainstalują w końcu kabel i będę mogła się internetować 24 godziny na dobę za 40 zł miesięcznie
              Ja już mam dostęp 24 godziny za 40 złotych miesięcznie. Teraz też jestem w domu.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #82
                Też wolałabym w domu niż zerkając znad sterty papierów na biurku, eh...
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #83
                  A u mnie jest rtak, że modem się wyłącza. TP SA powiedziało mi, że musi byc jakiś kiepski kabel. Parę dni później, że lepszego nie będzie.

                  Comment

                  • Andi
                    Senior
                    • 07-2001
                    • 1915

                    #84
                    No to Krzysiu mysle ze wszystko pozostanie po staremu,.jak cos zauwaze nowego to zaraz sie zamelduje ,a Ty jeszcze do 20 10. bedziesz mial dostep do Internetu a pözniej napewno sie znöw odnajdziemy obiojetnie na jakiej stronie-Bo w koncu Krzysztof Czarnecvki nie przepada tak bez wiesci i napewno nadazy si mozliwosc nadania pare uwag na temat forum chocby z Cafe internet gdzies na rogu ulicy w Swidniicy
                    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                    http://www.andreas-kronkorken.de

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎