Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Torsji nie miałem, ale wytrzymałem jakieś 3 minuty.

    To nie moja bajka. Bardziej trafiał do mnie słuchany ostatnio na jutjubie Jeff Healey.

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
      Właśnie odkryłem przezajebistą kapelę z jedynym gitarowym wymiataczem, którego da się słuchać i nie ma się torsji po pierwszej minucie. Niniejszym polecam Freak Kitchen Na jutubie można znaleźć trochę ich kawałków, klipów czy też popisówek. Fajna muzyka z jajem.
      Też właśnie przeczesuję Youtube w poszukiwaniu i testowaniu ciekawej muzyki.

      Freak Kitchen - słuchnąłem jeden numer. Przyjemna i skoczna muzyka. Jednak jak dla mnie za gładka i przez to nudna na dłuższą metę. Poza tym mam wrażenie, że tego typu utwory są wszędzie i mnie osaczają - nie kończące się refren Pan gitarzysta ma opanowany warsztat.

      Znalazłem ciekawą dla mnie płytę - Coroner - Grin. Staroć, ale całkiem ciekawa. W zasadzie nie do kupienia. Jeżeli ktoś ma to proszę o info.

      Szukam dalej...
      Last edited by JAckson; 12-04-2009, 20:46.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • lzkamil
        kierowca bombowca
        • 01-2003
        • 3611

        Ostatnio często u mnie na tapecie wspominani już tu Fińczycy z kapeli Korpiklaani i poprzednia kapela lidera tego zespołu - Shaman. Sympatyczny folk-metal z przewagą metalu.
        Lepszy jabol pod okapem
        niż GŻ, CP i KP !


        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

        Comment

        • Maidenowiec
          Senior
          • 07-2004
          • 2287

          Jackson, tu trzeba więcej niż jeden kawałek przesłuchać
          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

          Thou shallt not spilleth thy beer!

          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
            Jackson, tu trzeba więcej niż jeden kawałek przesłuchać
            Pewnie tak, ale jeżeli akurat ten, który przesłuchałem był nietrafiony to wina leży nie po mojej stronie

            Wczoraj zrobiłem kolejne podejście do zespołu Voivod. Jeszcze kilka prób i jest szansa
            MM961
            4:-)

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              Xymox - "Twist Of Shadows". To tej chwili. A na odsłuchanie w kolejce czeka Bel Canto - "Bird of Passage". Ech te dawne dobre czasy młodości
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • kony
                breweriarz
                • 08-2005
                • 1701

                Czekałem na to jakieś 15 lat a może i dłużej. No i jest, 8 lipca Jane's Addiction w Poznaniu i to w oryginalnym pierwotnym składzie. Normalnie tasiam nóżkami z radości jak napalony małolat

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Płytka Jest dobrze ze spektaklu poświęconego Himilsbachowi i Maklakiewiczowi - piosenki wykonywane przez Andrzeja Grabowskiego (Małe piwko i Jestem motylem) to po prostu mistrzostwo świata. W ogóle płytka nadaje się do piwa.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    To jest straszne, raz na miesiąc włączam sobie pierwszą lub drugą płytę Heya i prawie płaczę, że już nie jestem w liceum (którego nie cierpiałem).

                    Comment

                    • sergioP
                      • 09-2005
                      • 1261

                      Teraz w Trójce

                      "DEPECHE MODE PRZEZ TRZY GODZINY!!!
                      Dziś przez trzy godziny prezentujemy 20 najważniejszych utworów Depeche Mode wybranych przez Słuchaczy Programu III."
                      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                      - ???
                      - ...napiłbym się piwa.

                      ------------------------------------------
                      Dzień dobry panu.
                      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                      Comment

                      • jablon
                        Senior
                        • 12-2008
                        • 179

                        Bodies of Water

                        Ja ze swej strony polecam zespół Bodies of Water. Jeśli ktoś lubi Arcade Fire to mu się spodoba.

                        Na stronie kilka utworów do ściągnięcia za free (co ciekawe, tych najfajniejszych).

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Ja obecnie dośc często delektowałem się ostatnim koncertowym albumem Komet - taki best of na żywca - dla mnie bomba - w końcu to zawsze był zespół głównie koncertowy.
                          Last edited by iron; 16-05-2009, 19:20.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • Seler_32
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 444

                            A ja się cieszę baaardzo, że Faith No More znowu gra... Może jakaś płyta z tego będzie
                            Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                            Nie wierzę abstynentom.

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              Moje dzisiejsze odkrycie to Tito and Tarantula (wczoraj o nich nie słyszałem kompletnie nic). Świetna mieszanka blusa, boogie, rocka, muzyki pogranicza meksykańsko amerykańskiego, czasem coś z ludowej muzyki meksykańskiej. Zazwyczaj jest wolno i ciężko (świetny ciężki bas). Czasem jest hpnotycznie. Słychać coś z ZZ Top, The Doors, Fleetwood Mack, The White Stripes... Klimaty Rodriguezowsko Tarantinowskie jednym słowem. Kapitalnie na słuchawkach się słucha, kiedy doskonale wychodzą efekty stereo.
                              Z YouTuba widać, że świetnie sobie radzą na koncertach, co cieszy bo na zespół natknąłem się przy okazji notki o koncercie w Krakowie (będą jeszcze w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu).
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10838

                                Udało mi sie zdobyć po bardzo długich poszukiwniach płytę dawno zapomnianych "Dragons" zespołu z Chin, nagraną w 1982 roku. Część zapewne ich pamięta z singla, który był wydany razem z Kryzysem przez francuską wytwórnie Blitzkrieg w 1982 roku. Początki punka w najlepszej okazałości!
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎