Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Basik
    Senior
    • 06-2006
    • 1308

    Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na Faith No More na Open'er Festival 04.07 ? Raźniej by było jechać w grupie

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      Jedynie na Woodstock, napić się Witnicy (mam nadzieję, że będzie, jak w zeszłym roku). Ktoś tam jedzie?
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        W środę w Stodole zagrali Zappa plays Zappa, na czele z Dweezilem Zappą. Rewelacyjne wykonanie live naprawdę trudnej do zagrania muzyki. Największe wrażenie zrobiły solówki na saksofonie Scheili Gonzalez. Niezły talent pokazał też wokalista Ben Thomas.

        I tylko szkoda, że Frank nie dojechał.
        Last edited by arcy; 05-06-2009, 08:56.

        Comment

        • jablon
          Senior
          • 12-2008
          • 179

          TRAILOFDE

          Dziś polecam kapelę, uwaga! "...And You Will Know Us by the Trail of Dead". Więcej na myspace i trailofdead.org.

          Comment

          • biereczapplistes
            Senior
            • 05-2007
            • 325

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
            Jedynie na Woodstock, napić się Witnicy (mam nadzieję, że będzie, jak w zeszłym roku). Ktoś tam jedzie?
            Co roku jestem - ta Witnica to przezajebisty motyw. Trzeba obczaić.
            Last edited by biereczapplistes; 18-06-2009, 23:04.
            Pijast Piwodziej :D

            Comment

            • zgroza
              Senior
              • 03-2008
              • 3597

              Miło by było się spotkać.
              Lotna ekspozytura browaru

              Też Was kocham.

              Comment

              • biereczapplistes
                Senior
                • 05-2007
                • 325

                Polecam kapele Kamaedzitca (białoruski pagan folk) - strasznie wchodzi do głowy.

                Poza tym - The Rolling Stones - One Night With Tallahassie Lassie (1978) - jest to legendarna, ekstremalnie rzadko spotykana płyta (niestety); jest świetna.

                Jeśli chodzi o Youtube.com (TyRuro.com ) - pełno tam ciekawostek (od klezmerskich tajemnic do psy trance'owych kwasów - wielki muzyczny spichlerz), np użytkownik Waitswatcher (nie znam gościa - żeby nie było posądzeń o krzywe komitywy ) - ciekawie interpretuje muzę Toma Waitsa, a w duecie z Vamosbabe grają świetnie również inne klimaty (np. folk mołdawski).

                Polecić można wiele - starałem się ograniczyć.
                Pijast Piwodziej :D

                Comment

                • biereczapplistes
                  Senior
                  • 05-2007
                  • 325

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                  Miło by było się spotkać.
                  Jasne - pójdą namiary i jakoś się ustawimy. Zawsze całe moje stadło tałatajskie wpada nieco przed festiwalem i wyjeżdżamy nieco po zakończeniu - czasu będzie sporo.
                  Zabawnie będzie, wychodząc z pola woodstockowego, powiedzieć - idę na piwo (większość ludzi uważa, że na Przystanku jest piwo...) do knajpy :d
                  Pijast Piwodziej :D

                  Comment

                  • lzkamil
                    kierowca bombowca
                    • 01-2003
                    • 3611

                    Czapplistes, z Twoimi muzycznymi preferencjami pewnie nieobca Ci jest Trójkowa strefa?
                    Lepszy jabol pod okapem
                    niż GŻ, CP i KP !


                    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                    Comment

                    • biereczapplistes
                      Senior
                      • 05-2007
                      • 325

                      Tak się akurat składa, że od lat (a sam nie mam ich zbyt wiele jeszcze) - nie słucham radia. Tylko rano wiadomości przy zaspanym śniadaniu popijając mocno palona kryzysową narzeczoną i to wszystko.
                      Sam sobie stworzyłem strefę, poszerzam ją i umacniam.
                      Pijast Piwodziej :D

                      Comment

                      • huanghua
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 1910

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na Faith No More na Open'er Festival 04.07 ? Raźniej by było jechać w grupie
                        Faith No More z Mikem Pattonem a ja nic o tym nie wiem!!!
                        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          Już dawno miałem napisać, że Stratovarius wymiata. Klasycy tzw. "power metalu", oczywizda z Finlandii . Cóś jak Nightwish, ale 6 razy lepsze. Sonata Arctica też daje radę (w tym samym klimacie).

                          Ale w sumie to miałem napisać, że dziś radyjo (anty) przypomniało mi Mother Love Bone... Grupę "grandżową" ze Seattle, która mogłaby ho-ho-ho - gdyby się frontman nie był zaćpał na śmierć. Aktualnie na to choruję: "Stardog champion", "Chloe dancer", "Capricorn sister"...
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            Ja właśnie odkryłem Fu Manchu i katuję przede wszystkim California Crossing
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • danio_145
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 723

                              Może nie każdy go lubił ale chyba każdy go znał. Zmarł Michael Jackson.

                              Comment

                              • Promil03
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2833

                                Szkoda faceta. 20 lat temu byłem Jego wielkim fanem. Do dzisiaj słucham Jego płyt. Na MTV Hits lecą teraz wszystkie Jego klipy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎