Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Ja nie mogąc wczoraj zasnąć zjechałem sobie na łokmenie dwie kasetki( piwo wypiłem wcześniej). Jedną z nich była kasetka zespołu Doktor Granat (kolejne wcielenie Jarka Janiszewskiego) pt. Wyznawcy rocka. Bardzo fajna muzyczka, proste energetyczne rytmiczne granie plus niepowtarzalne teksty i wokal Janiszewskiego
    Drugą kasetką było najnowsze studyjne dziecko T.love Model 01. Zaznaczyć muszę, że lubię Muńka i jego ferajnę, więc obiektywna ta opinia nie będzie
    Po przesłuchaniu całej płyty okazało się, że po odrzuceniu zamordowanych przez radio trzech hitów (Nie, nie nie : Przyjacielu: Ajrisz) ta płyta jest bardzo spójna i bardzo starannie zrealizowana - bardzo ładnie wklejone rozmaite smaczki muzyczne, pięknie wkomponowane dęciaki. Same utwory też ładne, dobrze się tego słucha, choć wymaga lekkiego skupienia. A teksty, cóż smutne trochę, takie tam opowieści o przemijaniu, rozczarowaniu, ale i konieczności ciągnięcia dalej swego wózka. Ogólnie (pomijając hity wspomniane wcześniej) dość refleksyjna, ale ładna płyta (choć to kaseta była)
    Last edited by iron; 12-01-2005, 15:54.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • dkrasnodebski
      cymbał
      • 05-2003
      • 2316

      cyborg_marcel napisał(a)
      a ja tam obstawiam "Oh no, not me / I never lost control / You're face to face / With The Man Who Sold the World"
      Toć to Dawid Bowie
      Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

      www.radoslawstolar.pl

      Comment

      • cyborg_marcel
        Senior
        • 03-2003
        • 3467

        toże... ale ja lubię wykonanie Kurta aczkolwiek nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że mam coś przeciw Dawidowi
        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

        Comment

        • lzkamil
          kierowca bombowca
          • 01-2003
          • 3611

          cyborg_marcel napisał(a)
          Lzkamilu> cóż Ty masz za składankę Paradise Lost, że znajduje się na niej kawałek z albumu "Draconian Times" z 1995 i z "Believe in Nothing" z 2001? jakiś best of?

          ps. w tekście jest "a promise of hope has shattered", czyli, że właśnie się to stało (tak to jest, kiedy się z pamięci pisze..)
          'Believe in nothing' nie mam, mam tylko 'Shades of God' i 'Draconian times' czyli w porownaniu z Toba jestem paradisowym ignorantem Mowilem ze ostatnio zapodajesz ciagle z Draconian times bo niedawno mialas w stopce kawalek z 'Forever failure'. Czyli jedynego troche dolujacego kawalka na tej plycie ktorej w calosci uzywam jako dopalacza. 'Shades of God' za to rzeczywiscie niezle doluje dlatego jej rzadko slucham
          Lepszy jabol pod okapem
          niż GŻ, CP i KP !


          Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

          Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

          Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

          Comment

          • cyborg_marcel
            Senior
            • 03-2003
            • 3467

            miód na me serce - Forever Failure (z fragmentem monologu Mansona) to mój ukochany kawałek, mogłabym słuchać godzinami dla mnie Draconian Times = jak najbardziej tak, aby popaść w zadumę... a Paradise'ów uczyłam się na Iconie - jak po kilku latach zobaczyłam oryginalną okładkę (Icon był jedyną kopią Paradise'ów w moim domu, BYŁ) - umarłam ze śmiechu... chłopcy wyglądali prawie tak samo, jak ja w liceum
            to były czasy... Anathema, Moonspell, Vader - różne zespoły, trochę odmienne granie, ale dorzućmy jeszcze Korn i błoga młodość powraca
            może to zabrzmi śmieszne, ale do dziś te zespoły działają na mnie wyciszająco
            Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

            Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              a ja teraz przesłuchuję CD jaki dostałem z Aruby - miejscowy hip hop, tego gatunku słucham sporadycznie ale jakoś głowa mi się kiwa
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                No to ja polecam HCF, hip hop z czeskiej Karwiny. Dla mnie rewelacja, bo klimaty w których żyją chłopaki są podobne do tych, w których wyrastały śląskie składy takie jak Paktofonika i Kaliber 44. Ja to łapię, ja to lubię...
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Dobra,ale gdzie to znajdę?
                  Szukałem na czeskim portalu i
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • iommi
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1522

                    kiszot napisał(a)
                    Dobra,ale gdzie to znajdę?
                    Szukałem na czeskim portalu i
                    Nie wiem, ja to dostałem od jednego ze śląskich hiphopowców. Mogę Ci wypożyczyć płytkę i nie pytam co z nią zrobisz, bo nie piractwa znoszę... Jakby co, PW
                    *****************************

                    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                    *****************************

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      A będziesz może w Tychach w sobotę?
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • iommi
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 1522

                        Nie. Szczegóły na PW wysłałem
                        *****************************

                        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                        *****************************

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          iommi napisał(a)
                          (...) bo nie piractwa znoszę...(...)
                          Możesz mi wyjaśnić, co w twoim mniemaniu znaczy słowo "piractwo". Czy przegranie znajomemu dobrej a zarazem rzadkiej płyty jest według ciebie piractwem?
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Ja słucham na zmianę polskiego hip-hopu ,metalu(różnych odmian od trashu do doom ),czasem polskiej jak Lady Pank,Republika, Oddział Zamknięty itp.Oj miesza mi się w dyńce chyba.Bezalkolowego ,czy jakiejś masówki się ożłopałem ,czy czegoś innego


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • iommi
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 1522

                              Tak Abernacka. I teraz musielibyśmy zacząć gadać o prawach autorskich artysty, firmy która płytę wydała itp. Zaznaczam, że moja opinia nie dotyczy bootlegów czy wydawnictw nieoficjalnych. Sorry, ale do tej kwestii tak podchodzę od wielu lat i nie zmienisz tego.
                              Poza tym z Kiszotem doszliśmy szybko do porozumienia, więc nie ma tematu, bo przecież nie będziemy gadać o moich poglądach.
                              Last edited by iommi; 12-01-2005, 21:12.
                              *****************************

                              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                              *****************************

                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 3467

                                Niniejszym pragnę z całego serca podziękować Forumowiczowi, który właśnie uprzyjemnił mi dzień 3 płytami Ziyo przysłanymi do biura Do tego wzięłam pierwszą z brzegu Glorię, a tam... klipy! I jak tu człowiek, a co dopiero Cyborg, ma skupić się na robocie?
                                Dzięki, masz u mnie duuuże
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎