Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Może pijany był?

    Teraz mam już coraz mniej wątpliwości, że Urlep to dziwny człowiek i jakoś coraz mniej się dziwię, że władze PZKosz. robią wszystko, tylko nie wybierają go na trenera reprezentacji.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      arcy napisał(a)
      Teraz mam już coraz mniej wątpliwości, że Urlep to dziwny człowiek i jakoś coraz mniej się dziwię, że władze PZKosz. robią wszystko, tylko nie wybierają go na trenera reprezentacji.
      Urlep, to człowiek oddany dla kosza (i chyba tylko dla niego), impulsywny i jak widać to za bardzo. Może dlatego nie jest trenerem reprezentacji ? Chociaż wiadomo, że władze naszego kosza chcą osoby na to stanowisko, która jest "zielona" w naszej koszykarskiej rzeczywistości.

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Kolejny mecz dla zawałowców zagrał Śląsk w Pucharze ULEB z Telekomem Bonn. Mimo, że od końca meczu trochę już minęło, to jeszcze mnie trzyma . Znów gonitwa w drugiej połowie i decydujący kosz Hyżego w ostatniej sekundzie.
        Brawo chłopaki za emocje i za awans do czołowej szesnastki !!!

        Comment

        • kalifat
          Senior
          • 10-2004
          • 1168

          Obejrzałem pierwszą kwartę i byłem pewien, że w trakcie rozwoju tego meczu, Śląsk (tzn. jakiśtam producent obuwia na "D") będzie grał coraz gorzej. Koniec pierwszej połowy potwierdził moje przypuszczenia.
          A potem, przełączyłem ponownie na mecz około 21.15 i ... wrocławianie wygrali
          bla bla bla

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            Całkiem nieźle radzą sobie nasi rodacy na Uniwersjadzie. Już kilka krążków w puli mamy
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              robox napisał(a)
              Kolejny mecz dla zawałowców zagrał Śląsk w Pucharze ULEB z Telekomem Bonn. Mimo, że od końca meczu trochę już minęło, to jeszcze mnie trzyma . Znów gonitwa w drugiej połowie i decydujący kosz Hyżego w ostatniej sekundzie.
              Brawo chłopaki za emocje i za awans do czołowej szesnastki !!!
              Przed chwilą skończyła sie powtórka na Polsat-Sport.Hyży debeściak Zagrał niesamowity mecz,zdobył 22 punkty,miał wiele zbiórek po obiema tablicami.Brawo Ślask,grając w takim osłabieniu i z kontuzjowanymi graczami nie poddali się.Jeszcze raz brawo


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Ciekawe jak teraz, po odejściu trenera Tomo Mahorića, koszykarze Śląska będą sobie radzić w ULEB i EBL. Cienko to widzę .
                Z drugiej strony brawo dla działaczy (no i lekcja dla Wisły). Już na początku sezonu, po niepowodzeniu ze znalezieniem sponsora z dużą kasą, chciano się pozbyć trenera (miał niezły kasowo kontrakt). Postanowiono go zniechęcić do pracy ze słabym kadrowo zespołem (obiecywano mu przed sezonem niezły skład, z którym miałby walczyć o powrót do Euroligii i walczyć o mistrzostwo Polski). Mahorić pokazał, że można coś z tym zespołem osiągnąć, ale później już nie wytrzymał i za pozrozumieniem stron rozwiązał kontrakt.

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Ciekawe jak w świetle odejścia Mahoricia patrzeć na wywiad, jakiego udzielił Wyborczej. Trochę tam narzekał na skład, unikał komentarzy do sytuacji w klubie. Czy to było pożegnanie? A może ten wywiad przesądził sprawę?

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    Brawo dla Prokomu, za awans do najlepszej 16 Euroligi

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                      Brawo dla Prokomu, za awans do najlepszej 16 Euroligi
                      Ledwo,ledwo,ale weszli,brawa
                      Dziś z rańca oglądałem powtórkę meczu z MŚ w piłce ręcznej pomiędzy Tunezją,a Francją,znakomity,emocjonujący mecz zakończony remisem 26:26.Fantastyczny doping Tunezyjczyków.
                      Występ w tym turnieju Angoli ,Kuwejtu,Australii,Kanady to nieporozumienie.No cóż to jednak MŚ,ale przegrywanie conajmniej w każdym meczu 20 bramkami,czasem nawet trzydziestoma ,źle świadczy o sposobie kwalifikacji.Propagowanie piłki ręcznej jasne,że tak,ale takie dysproporcje...


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • peter007
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 2820

                        Andrzej Gołota 16 kwietnia stanie przed kolejną szansą zdobycia mistrzowskiego pasa. Tym razem jego rywalem bedzie Lemon Brewster (USA). Walka odbędzie się w Memphis (USA). Miejmy nadzieję, że tym razem się uda.
                        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                        Comment

                        • Ahumba
                          Senior
                          • 05-2001
                          • 8962

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
                          Andrzej Gołota 16 kwietnia stanie przed kolejną szansą zdobycia mistrzowskiego pasa. Tym razem jego rywalem bedzie Lemon Brewster (USA). Walka odbędzie się w Memphis (USA). Miejmy nadzieję, że tym razem się uda.

                          A kto to jest ta Gołota?
                          Czy to ten, który kiedyś myślał, że każdy może być bokserem?
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                          Comment

                          • Aldach
                            Senior
                            • 07-2003
                            • 1269

                            Safin, po świetnym meczu wygrał w Australian Open z Hewittem 1-6, 6-3, 6-4, 6-4. Szczególnie trzeci set był niesamowity, Safin przegrywał już 4-1 a doprowadził do zwycięstwa. Trochę szkoda mi Hewitta, chciałem żeby wygrał u siebie, ale Safin nie bardzo dał mu szansę. Może za rok mu się uda...

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                              Ledwo,ledwo,ale weszli,brawa
                              Jakie ledwo, ledwo?? Na dwie kolejki przed końcem rozfrywek grupowych to jest ledwo, ledwo??

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Fatalny mecz Jastrzębia, fatalny wynik Śląska - aż zaczynam się bać o hokeistów bo oddaje im moje serce i naprawdę sporo nadziei.
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎