Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    Już nic się nie będzie działo. Trefl zostanie mistrzem, w najgorszym wypadku skończy się 4:2.

    Comment

    • perłyfan
      Senior
      • 02-2003
      • 1244

      No i nie doczekaliśmy się tytułu dla Gołoty. Znów był jak kołek i walka trwała krócej niż z Lewisem. Ponownie będzie można obejrzeć powtórkę całej walki w Teleexpresie
      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan
        No i nie doczekaliśmy się tytułu dla Gołoty. Znów był jak kołek i walka trwała krócej niż z Lewisem. Ponownie będzie można obejrzeć powtórkę całej walki w Teleexpresie
        Mam nadzieję, że to już ostatni raz pokazał się na ringu. AG nadaje się bardziej do cyrku.
        Pewnie już nikt (dla dobra wszystkich) z taką ciotą (nie bokserem) nie będzie chciał zorganizować walki
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Gołota powinien sobie dać już spokój z boksem, nic już nie osiągnie. Chyba, że będzie występował (jak słynny Holyfield) w przedwalkach jako chłopak do obijania i do promowania innych bokserów.
          Za to Adamek został mistrzem świata

          Comment

          • maryhh
            Senior
            • 02-2001
            • 1895

            dostałem dziś sms-a z informacją jako wprowadzono do układu SI nową jednostkę czasu.
            jest nią 1 Gołota, która równa się 53 sekundy
            Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
            "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
            do lekkiej pracy jestem za ciężki"

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Finał koszykówki zaczyna być ciekawy.W niedzielę wygrał Anwil i stan rywalizacji został wyrównany na 2:2.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                Dobrze ,że nie oglądałem live walki "Endriuuuu"otworzyłbym piwko zdąrzył nalać ,podelektować się widokiem pianki i barwą piwa ,a tu normalnie po wszystkiemu
                Co do walki Adamka,wynik mógłby być również odwrotny...ale bardzo dobra ,wyrównana walka
                Last edited by Pogoniarz; 23-05-2005, 10:05.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika maryhh
                  dostałem dziś sms-a z informacją jako wprowadzono do układu SI nową jednostkę czasu.
                  jest nią 1 Gołota, która równa się 53 sekundy
                  Stary dowcip Dańca o walce Gołoty okazał się być nie tylko aktualny, ale wręcz proroczy.

                  Comment

                  • Pinio74
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 3881

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
                    (...)chodzi oczywiście o piłkę ręczną, w której Wisła Płock zdobyła wczoraj Mistrzostwo Polski. W finale płocczanie pokonali Zagłębie Lubin, które wcześniej niespodziewanie wyeliminowało Śląsk Wrocław (najlepszą drużynę rundy zasadniczej). My w półfinale zwyciężyliśmy Vive Kielce. Dodam, że Wisła obroniła tytuł zdobyty w zeszłym sezonie(...)
                    Wisła Płock zdobyła "dublet", czyli do mistrzostwa Polski, dołożyła wczoraj Puchar Polski. Najpierw pokonała MMTS Kwidzyn, a w finale Śląsk Wrocław. Transmisję z finału przeprowadziła TV Puls, może idzie na lepsze
                    BIRRARE HUMANUM EST

                    Comment

                    • Aldach
                      Senior
                      • 07-2003
                      • 1269

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pinio74
                      Dokładnie tak. W każdym serwisie sportowym mówi się o rozgrywkach ligowych w piłkę nożną, kosza, siatkę, mówi się o żużlu, a o szczypiorniaku ani słowa. Zupełnie inaczej jest w Niemczech, gdzie kluby dzięki zainteresowaniu mediów pozyskały sponsorów, a liga jest jedną z najlepszych na świecie.
                      Może kiedyś się doczekamy.
                      Myślę, że dobrym pomysłem byłoby rozgrywanie przynajmniej części spotkań mniej popularnych w Polsce dyscyplin, jak piłka ręczna właśnie w dni, kiedy inne ligi zwykle nie grają np. poniedziałki czy czwartki. Może część stacji nastawionych na sport będzie wolała pokazać jakieś relacje na żywo niż kolejną powtórkę.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        A kto zapłaci za nieobecność w pracy zawodnikom tych właśnie mniej popularnych dyscyplin, gdzie zawodowców jak na lekarstwo?

                        Comment

                        • Aldach
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1269

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                          A kto zapłaci za nieobecność w pracy zawodnikom tych właśnie mniej popularnych dyscyplin, gdzie zawodowców jak na lekarstwo?
                          Krzysiu, ci zawodnicy tak czy inaczej trenują w dni powszedenie i jakoś łączą to z pracą zawodową. Mecze nie odbywały by się przecież w godzinach porannych. Ponadto pierwsza liga hokeja "od zawsze" gra w tygodniu i hokeiści (a nie sądzę by było tu wielu więcej zawodowców niż w pierwszej lidze piłki ręcznej na przykład) jakoś dają sobie radę. A ponadto pokazywanie meczów w telewizji, a co za tym idzie promocja dyscypliny wpłyną zapewne na pojawienie się sponsorów i większych pieniędzy.

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            1. W hokeju pierwszoligowym są sami zawodowcy.
                            2. Kraj nasz duży nie jest, ale żeby przejechać autobusem z jednego końca na drugi, zagrać mecz i wrócić, trzeba dwa dni.
                            3. Na codzień obserwuję treningi piłkarzy, na których nie ma połowy drużyny, bo chłopaki pracują na drugą zmianę, albo siatkarzy czekających na telefon, czy studenci dojadą z Wrocławia, czy nie. W Świdnicy piłkarze ręczni to wyłącznie amatorzy, część z nich pracuje na dwie lub trzy zmiany, niektórzy poza Świdnicą i mecze w tygodniu to dla nich po prostu katastrofa i wyłączenie drużyny z rozgrywek.

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Krzysiu, chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodzi. Przecież nikt nie napisał, że amatorzy ze Świdnicy mają grać we wtorki ze względu na transmisje telewizyjne, bo żadna stacja nie będzie transmitowała ich spotkań.
                              Natomiast takie rozwiązanie mogłoby funkcjonować dla drużyn pierwszoligowych, gdzie faktycznie mamy do czynienia z zawodowcami.

                              Comment

                              • Pinio74
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 3881

                                Dokładnie, ja też miałem na myśli ekstraklasę piłki ręcznej, gdzie (nie piszę wszyscy bo nie mam takiej wiedzy) ale na pewno krajowa czołówka (Wisła Płock, Vive Kielce, Zagłębie Lubin, Śląsk) są klubami zawodowymi, oni żyją z grania w piłkę.
                                Mecze w inne dni niż weekend są pewnym rozwiązaniem, ale niektóre drużyny wolą grać w sobotę lub w niedzielę, bo wtedy przynajmniej do hali przyjdzie więcej ludzi i będą większe wpływy z biletów. Chodziło mi bardziej o akcentowanie piłki ręcznej w serwisach sportowych, wiadomościach, itp. Bezpośrednie transmisje (oprócz może fazy finałowej) nie zainteresowały by nikogo poza kibicami wystepujących drużyn, więc najpierw powinno się powoli wprowadzać tą dyscyplinę do TV. Popracować nad zwiększeniem jej popularności. Teraz widoczne jest już jakieś zainteresowanie mediów (TV PULS), a jeszcze niedawno, taki np. Polsat Sport chciał, żeby drużyny piłki ręcznej płaciły mu za pokazywanie tej dyscypliny
                                BIRRARE HUMANUM EST

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎