Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    talrasha napisal/a


    Tylko nie pseodokibiców, nie wypada mówić coś o kimś jeśli nawet się go dobrze nie zna, no ale to już kwestia dobrego wychowaniai jakiegoś minimalnego szacunku dla drugiej osoby.
    Jeśli chodzi Ci o to, że chodzę na mecze by robić zadymy to się grubo mylisz.
    Przecież nie mówię że jesteś pseudokibicem, w ogóle nie to miałem na myśli, tylko wydaje mi się że te wymiany zdań na temat Widzewa i Legii były złośliwe. Nie chciałem nikogo urazić, domyślam się że nie robisz zadym.

    No i teraz sam stałem się obiektem drwin i żartów

    A 3 listopada we Wrocławiu wielkie święto piłki:
    Śląsk podejmuje Polar
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      Śląsk W. Spadł z 1 ligi a Odra O. z 2 No i znowu pseudo kibiców ominie okazja do bójek miedzy sobą Oczywiście cieszę się z tego powodu ale wolał bym jednak żeby Unia/Odra pozostała na drugim froncie a debile którzy powodują rozróby zmądrzeli. Chodź z drugiej strony nie wiem czy debile mogą zmądrzeć

      Comment

      • Piwofil
        Senior
        • 01-2002
        • 907

        W każdym razie widać małą poprawę, dawno nie było słychać o jakieś zadymie większej, nie to co kiedyś, to chyba dobrze!
        No oprócz meczu Śląska na którym pobili sędziego wypaczającego wynik.
        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

        Comment

        • pjenknik
          • 08-2001
          • 3388

          A skoro juz przy piwie o sporcie to chciałem przypomnieć, że to ustawa o wychowaniu w trzeźwości zarżnęła polski sport. Koszykówka, żużel, piłka nożna i hokej straciły sponsorów.
          Mam nadzieję, że nie pomyliłem żadnej dyscypliny?
          I komu to przeszkadzało? Czy tak wiele piwa więcej przez te reklamy wypiliśmy?
          Jak usłyszałem dyskusję czy pokazywać skoki Małysza, bo ma na plastronie reklamę niemieckiego piwa, to mnie ciarki przeszły
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            Troszkę dziwnie jest z tą reklamą piwa. W tamtym sezonie zawodnicy Widzewa biegali w koszulkach z nadrukiem Haseroder więc reklamować piwo można było zresztą podobnie było z polskimi lekkoatletami(Żywiec). No ale fakt że gdyby nie ustawy sejmowe to z pewnością któraś z dużych polskich korporacji piwnych szczodrze przelewała by pieniądze na konto jakiś klubów sportowych.

            Comment

            • albeertos
              Senior
              • 10-2001
              • 2313

              W tym sezonie (jak i poprzednim) jednym ze sponsorów tytularnych Lecha Poznań jest.... Lech. Ale jest podstawiony przez spółkę "Lech Premium" Sp. z o.o., któa to z ramienia KP zajmuje sie sponsoringiem sportowym.
              Na stadionie jest sporo reklam tego piwa.
              (_)>
              Nigdy się nie poddawaj!!!
              Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
              Lech jest tam gdzie jego wiara
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • talrasha
                Senior
                • 11-2001
                • 685

                Piwofil napisal/a


                Przecież nie mówię że jesteś pseudokibicem, w ogóle nie to miałem na myśli, tylko wydaje mi się że te wymiany zdań na temat Widzewa i Legii były złośliwe. Nie chciałem nikogo urazić, domyślam się że nie robisz zadym.

                No i teraz sam stałem się obiektem drwin i żartów

                A 3 listopada we Wrocławiu wielkie święto piłki:
                Śląsk podejmuje Polar
                Jeśli tak to przepraszam i zwracam honor.
                na zgodę
                Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                Comment

                • talrasha
                  Senior
                  • 11-2001
                  • 685

                  pjenknik napisal/a
                  A skoro juz przy piwie o sporcie to chciałem przypomnieć, że to ustawa o wychowaniu w trzeźwości zarżnęła polski sport. Koszykówka, żużel, piłka nożna i hokej straciły sponsorów.
                  Mam nadzieję, że nie pomyliłem żadnej dyscypliny?
                  I komu to przeszkadzało? Czy tak wiele piwa więcej przez te reklamy wypiliśmy?
                  Jak usłyszałem dyskusję czy pokazywać skoki Małysza, bo ma na plastronie reklamę niemieckiego piwa, to mnie ciarki przeszły
                  Bo to nazywa się debilizm naszych władz. Więcej nawet nie chce mi się na ten temat pisać.
                  Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                  Comment

                  • darek99
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 2147

                    rozowy o sporcie

                    Piwofil napisal/a




                    No i teraz sam stałem się obiektem drwin i żartów

                    Gdzie dwóch się bije - tam trzeci obrywa
                    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                    Epikur z Samos.

                    Comment

                    • szarpik
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 676

                      Czy wygrywasz czy nie ,ja i tak kocham cie , w moim sercu jest LECH i na dobre i na złe

                      a jesli chodzi o kulturalny doping to powinno sie brać przykład z kibiców PYRLANDII , na żadnym stadionie w Polsce nie ma takiej atmosfery jak w Poznaniu

                      w górę serca niech zwycieża Lech
                      WWW.EKSTRAKLASA.NET

                      Comment

                      • talrasha
                        Senior
                        • 11-2001
                        • 685

                        szarpik napisal/a
                        Czy wygrywasz czy nie ,ja i tak kocham cie , w moim sercu jest LECH i na dobre i na złe

                        a jesli chodzi o kulturalny doping to powinno sie brać przykład z kibiców PYRLANDII , na żadnym stadionie w Polsce nie ma takiej atmosfery jak w Poznaniu

                        w górę serca niech zwycieża Lech
                        Nie wiem czy mówisz to tylko z sympatii dla Lecha, bo jak dla mnie najlepsza atmosfera jest na meczach reprezentacji w Warszawie.
                        Na Widzewie jest coraz lepiej - od kilku kolejek stadion jest pełny, nawet ostatnio na meczu z Lechem było tak ciasno że nikt chyba nie mógł myśleć o komforcie oglądania.
                        Gdy Widzew grał w lidze mistrzów atmosfera była wspaniał, później oklapła, ale wszystko zmierza ku lepszemu, jakby znowu coś odrzyło.
                        Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          Ja tez uważam że na stadionie Lecha jest najlepsza atmosfera. Przecież gdy w poprzednim sezonie Lech grał w drugiej lidze na każdy mecz przychodziło po 20 tyś. kibiców!!! Robi to wrażenie. Szkoda że w innych miastach nie ma takiego zainteresowania piłką No może jeszcze w Ostrowcu ale tam jest znacznie mniejszy stadion.

                          Comment

                          • Piecia
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 3307

                            na Jagiellonii jak na 3 ligę atmosfera jest dość miła i zawsze przychodzi 2-3 tyś kibiców. Na inaugurację 2 ligi rok temu z Arką przyszło 20 tyś. widzów. Jutro też zapewne będzie dużo ludzi gdyż na mecz PP przyjeżdża rzeczony Widzew..... oj będzie się działo.....
                            Koniec i bomba,
                            Kto nie pije ten trąba !!!
                            __________________________
                            piję bo lubię!

                            Comment

                            • pjenknik
                              • 08-2001
                              • 3388

                              Ja nie wiem czy kolega Bakłażanek pamięta te czasy jak na Odrę w Opolu przychodziło po 8-9 tysięcy widzów? Rekord tego małego stadionu to 14000 w 1984r. na meczu Polska (i cholibka nie pamiętam).... Finlandia?
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • baklazanek
                                † 2014 Piwosz w Raju
                                • 08-2001
                                • 3562

                                8 czy 9 tyś. kibiców na Odrze pamiętam. Ale wspomnienia te sięgają 2 i 3 lat wstecz. Gdy Odra miała w nazwie człon Ryan i była liderem 2 ligi(2,5 roku temu) to na mecze przychodziło około 10 tys. kibiców. Odra liczyła że jak wyremontują stadion to będzie przychodziło więcej kibiców a sam klub będzie grał w 1 lidze bądź co najmniej w 2. Jednak klub spadł a pieniądze na remont się skończyły

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎