Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tom38
    Member
    • 11-2008
    • 70

    Zdrowie
    FIODOR-PIWO moje jedyne paliwo

    Comment

    • podswierkiem
      Senior
      • 11-2010
      • 796

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Martyn_GL Wyświetlenie odpowiedzi
      Adam Małysz po dzisiejszym pechowym konkursie ogłosił zakończenie kariery... Dla mnie to cała epoka sportu, pamiętam jak ponad 10 lat temu pierwszy raz zobaczyłem skoki (konkretnie loty w Harrachovie, zwycięstwo Adama nad Schmittem) i się zachwyciłem. W tą sobotę płakałem ze szczęścia po medalu, teraz ze smutku, ale też dumy po podsumowaniu wymarzonej dla każdego sportowca kariery.

      Zdrowie Orła z Wisły!
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tom38 Wyświetlenie odpowiedzi
      Zdrowie
      Dziękujemy Mistrzu!!!
      "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
      Niechybnie brakuje tam nas!
      Od stania w miejscu niejeden już zginął,
      Niejeden już zginął kwiat!"

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Wywiad ze wczesnym Małyszem: http://www.youtube.com/watch?v=z3ItI...layer_embedded

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          To prawda - to koniec pewnej epoki w której można było być pewnym, że będzie jeden Polak w drugiej serii i że raczej nie wypadnie poza pierwszą dziesiątkę.
          Dziesięć lat to dość długo, żeby się do tego przyzwyczaić i uznać, że tak było zawsze i zawsze będzie...

          Dziękuję Adamowi Małyszowi za te wszystkie emocje, za stabilną wysoką formę.
          Łezka się w oku kręci jak sobie przypomnę konkursy z początku tego wieku oglądane w ś.p. Rybitwie przy ś.p. Królewskim.

          No ale Adam miał jak nikt prawo zdecydować kiedy zakończy karierę, bo zrobił dla polskiego sporu tyle co niewielu przed Nim. Twoje

          Niezłe miny muszą mieć teraz leśne dziadki z PZN-u (z Poldkiem T. na czele), którzy myśleli, że jeszcze powożą się na plecach Małysza parę lat...

          A my będziemy się musieli przyzwyczaić, że w polskich skokach od przyszłego sezonu przebrnięcie przez kwalifikacje będzie sukcesem, a zakwalifikowanie się do serii finałowej będziemy świętować jak pierwsze miejsce
          Last edited by iron; 04-03-2011, 18:47.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            Napewno Adam Małysz to jeden z najwybitniejszych sportowców w historii Polski, a na pewno najpopularniejszy.

            Licze, że Kamil Stoch, który zawsze źle się czuł w cieniu Adama teraz wzmocni sie psychicznie i będziemy miec zawodnika regularnie wchodzącego do pierwszej "10" konkursu.

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
              Napewno Adam Małysz to jeden z najwybitniejszych sportowców w historii Polski, a na pewno najpopularniejszy.

              Licze, że Kamil Stoch, który zawsze źle się czuł w cieniu Adama teraz wzmocni sie psychicznie i będziemy miec zawodnika regularnie wchodzącego do pierwszej "10" konkursu.
              Umiesz liczyć - licz na siebie

              Niestety nie podzielam Twojego optymizmu - choćby po wczorajszym konkursie gdy miał szansę nawet na medal...

              Niestety, ale polskich sportowców z mentalnością zwycięzcy mamy niewielu, a do tego nie mamy żadnego systemu szkolenia - Ci którzy się wybili ponad przeciętność byli/są po prostu wybitnymi talentami, które nie dały się zniszczyć/stłamsić przez "polską myśl trenerską"
              Last edited by iron; 04-03-2011, 18:57.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Hiszpańskojęzyczni komentatorzy, cd.

                Comment

                • podswierkiem
                  Senior
                  • 11-2010
                  • 796

                  Panie. Panowie. Jak przygotowania do meczu z Litwą - piwo, chipsy?
                  "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                  Niechybnie brakuje tam nas!
                  Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                  Niejeden już zginął kwiat!"

                  Comment

                  • dipeone
                    Senior
                    • 05-2010
                    • 741

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
                    Panie. Panowie. Jak przygotowania do meczu z Litwą - piwo, chipsy?
                    Mam Łomżę Export Miodową (co by móc do listy dopisać) i Żywca Portera.
                    Gdzieś tam się walają orzeszki w skorupce o smaku papryki. ;- )

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Małgosia Dydek nie żyje
                      19 maja Dydek miała atak serca, straciła przytomność w swoim domu w Brisbane, gdzie po zakończeniu kariery sportowej mieszkała z mężem i dwójką dzieci. Pierwsza próba wybudzenia byłej złotej medalistki ME, podjęta kilkanaście godzin po wypadku, nie powiodła się. Koszykarka miała arytmię serca.

                      - Małgosia odeszła od nas o godz. 5.30 czasu australijskiego. Do końca była przy niej mama, siostra Marta i mąż David. Małgosia nie była w stanie samodzielnie oddychać - powiedziała PAP jej siostra Katarzyna. - Bardzo proszę media o uszanowanie tej tragedii i o to, by nie naruszano naszej prywatności - zaapelowała.

                      W zeszłym tygodniu wydawało się, że stan "Margo" się poprawia. Koszykarka zaczęła bowiem częściowo samodzielnie oddychać.

                      Małgorzata Dydek mieszkała w Australii. Była matką 2 dzieci. Mistrzyni Europy z 1999 roku w momencie trafienia do szpitala była również w 3 miesiącu ciąży. "Margo" była czołową zawodniczką reprezentacji Polski, która w 1999 roku w Katowicach zdobyła mistrzostwo Europy. Grała z sukcesami w zawodowej lidze amerykańskiej WNBA i w Europie, między innymi w Hiszpanii i Rosji. Karierę zakończyła w 2008 roku. Miała 37 lat

                      Rodzina nie podjęła jeszcze decyzji, gdzie zostanie pochowana. Prawdopodobnie będzie to w Brisbane.
                      R.I.P


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Nie sądziłem,że to się tak skończy.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Trochę głupio po powyższym wrzucać ten link, ale cóż, tak wyszło.

                          Prawie jak NBA: http://www.youtube.com/watch?v=AzVuM...layer_embedded. Ja się popłakałem ze śmiechu...

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Trochę głupio po powyższym wrzucać ten link, ale cóż, tak wyszło.

                            Prawie jak NBA: http://www.youtube.com/watch?v=AzVuM...layer_embedded. Ja się popłakałem ze śmiechu...
                            ...To chyba jeszcze trochę siatkarze grają. Bo Ci to chyba na naszych kopaczy się zapatrzyli. Taka sama żenada.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Siatkarze dobrze grają, co prawda z Brazylią przegrali dwa razy, ale w każdym secie różnice były niewielkie. Mam nadzieję, że na ME będziemy grali w pełnym składzie, z Zagumnym i Wlazłym (chyba że już całkiem się wypiął na reprezentację)
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Kurcze Koszykarki zagrały strasznie słabo na Mistrzostwach i to u siebie.WygraĆ tylko jeden mecz, a reszta w plecy...Niemiło się, to oglądało


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎