Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
    panowie szczypiorniści, wielkie brawa za postawę!
    Szczególnie za pierwszą połowę...

    Teraz trzeba liczyć na to, że Serbia pokona Niemców, a co będzie dalej to się okaże. Jeśli nie awansujemy dalej, to właśnie dzisiejszy mecz może się okazać tego przyczyną.
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

    Comment

    • zgroza
      Senior
      • 03-2008
      • 3597

      Remis byłby ciekawszy.I liczę, że Macedończycy obiją jednych i drugich. A gonienie Szwedów miało klasę, niezaleźnie od blamażu na wejściu.
      Last edited by zgroza; 21-01-2012, 18:37.
      Lotna ekspozytura browaru

      Też Was kocham.

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
        Jeśli nie awansujemy dalej...
        "My", to znaczy kto? Brałeś udział w tym meczu?

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
          "My", to znaczy kto? Brałeś udział w tym meczu?
          Daj sobie na wstrzymanie, proszę Cię.
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            Ależ dlaczego mam sobie "dawać na wstrzymanie"? Zwykle jest bowiem tak, że gdy reprezentacja PZPN, ZPRP (domyślnie Polski) wygrywa, to słychać pełne entuzjazmu komentarze "wygraliśMY, awansowaliśMY". Gdy, niestety, ma miejsce porażka, to komentarze są następujące: "ONI przegrali, ONI znowu zawiedli".

            Dlaczego uważasz, że moje pytanie o Twój udział w tym remisie jest niewłaściwe? Podawałeś chociaż ręczniki, nosiłeś torby zawodników?

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
              Zwykle jest bowiem tak, że gdy reprezentacja PZPN, ZPRP (domyślnie Polski) wygrywa, to słychać pełne entuzjazmu komentarze "wygraliśMY, awansowaliśMY". Gdy, niestety, ma miejsce porażka, to komentarze są następujące: "ONI przegrali, ONI znowu zawiedli".
              Jak sam zauważyłeś, zwykle tak jest. Zgadadzam się z tym i przyznaję się bez bicia, że jak się zastanowię, to takie 'gadanie' nie jest mi obce. Jednak chciałbym zauważyć, że nie biorę tego Bóg wie, jak "do siebie" i stanowi to dla mnie część mowy potocznej. Dlaczego? Bo zwykle tak się mówi, a ja specjalnie się nad tym nie zastanawiałem i nie rozkładałem tego na czynniki pierwsze.
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Wasyll, daj spokój. Pieczarek raz do roku powtarza ten tekst temu czy innemu forumowiczowi. Nie ma co ciągnąć tego tematu. To samo z "liczy się tylko to, co w hamaku".

                Comment

                • zgroza
                  Senior
                  • 03-2008
                  • 3597

                  Jak przegramy z Niemcami, będę używał 3 osoby liczby mnogiej.
                  Lotna ekspozytura browaru

                  Też Was kocham.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9734

                    Znaczy..., jak ONI przegrają?

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      Serbowie w finale...hm.Sędziowie w sumie nie pomagali Im, ale ich gra nie zachwyca, oj nie.
                      Oby przegrali w finale wtedy Olimpiada nasza


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 4998

                        Wlasnie zaczyna sie Super Bowl.
                        W tym finale gra druzyna z mojego podworka czyli New York Giants.
                        Kurde jaka wspaniala oprawe maja takie imprezy w Stanach.
                        W przerwie bedzie koncert Madonny.
                        5410 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4998

                          Dodam tylko, ze jedna z atrakcji Super Bowl sa przerwy na reklamy, nagrywane specjalnie na te okazje, no i bardzo drogie.
                          5410 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4998

                            Wygralismy!!!
                            5410 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Kurde jaka wspaniala oprawe maja takie imprezy w Stanach...
                              To jest mały pikuś w porównaniu z oprawą na Pogoni Szczecin. Siedzi sto tysięcy pikników i wpieprza popkorn, też mi oprawa.
                              Last edited by Krzysiu; 06-02-2012, 08:07.

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                • 06-2004
                                • 4998

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                                Siedzi sto tysięcy pikników i wpieprza popkorn, też mi oprawa.
                                Te sto tysiecy to widownia, ktora pije piwo na stadionie i zaden z nich nie mysli o zrownaniu z ziemia Indianapolis, wiec masz racje, ze do Pogoni sie nie umywaja.
                                Najfajniejsze jest to, ze Giants z dzikiej karty w play off zdobyli superpuchar.
                                W moim miescie, siedzibie Giants'ow przed kazdym meczem play off wszystkie dzieci w szkolach musialy ubierac sie w ich koszulki by stworzyc atmosfere zwyciestwa, jak widac poskutkowalo
                                Dzieki temu, ze ich stadion jest na terenie mojego miasta, podatki od nieruchomosci sa tu dwa razy nizsze niz w innych miastach tego stanu, wiec radosc z ich zwyciestwa ma tez bardzo realny wymiar
                                5410 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎