Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    Alez piekny poczatek meczu:
    Gortat po 20 sek od rozpoczecia rzucil pierwsze 2 punkty, po minucie mial juz 4 punkty, po 2 minutach 6 punktow a po 2 i pol minuty ma juz 8 zdobytych punktow.
    Oby tak dalej
    Last edited by Latarnik; 25-03-2012, 20:17.
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 4998

      Z kronikarskiego obowiazku mecz Phoenix Suns : Cleveland Cavaliers zakonczyl sie wynikiem 108:83
      a Gortat w czwartej kwarcie nie wyszedl juz na parkiet wiec w sumie rekordu nie pobil i zdobyl 22 punkty.
      Last edited by Latarnik; 25-03-2012, 22:25.
      5410 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        Świetny ćwierćfinał Słowaków, którzy odprawili Kanadę na MŚ elity w hokeja. Mam nadzieję, że Czesi też sprawią niespodziankę i będzie Czechosłowacki półfinał. Brawo Słowacja!
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          JEEEAAAA!!!! Szwedzi odprawieni na swoim terenie!!!! Czechosłowacki półfinał!
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            W hokeju zawsze kibicuję Czechom.
            Typuje finał Czechy-Rosja
            Swego czasu pepiki taki finał wygrali
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              Od 2 lat Czesi leją ruskich w decydujących meczach MŚ więc i tym razem będzie dobrze
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • bayern71
                Senior
                • 06-2006
                • 1004

                Janowicz w fantastycznym stylu ograł Murray'a. Takiego tenisa w wykonaniu Polaka jeszcze nie widziałem (niestety na Fibaka się nie załapałem - nie wiem zresztą czy były transmisje). Szacunek. Znów chyba zacznę oglądać tenis po traumie olimpijskiej.

                Comment

                • kibi
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 1875

                  Transmisje były sporadyczne, choć osobiście oglądałem finał Masters w 1976 kiedy Fibak prowadził z Orantesem 2:1 w setach i 4:1 w czwartym, ale mimo to przegrał.
                  Oprócz tego, w TVP można go było oglądać w meczach Pucharu Davisa.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Obejrzałem sobie retransmisję i faktycznie ma chłopak potencjał: serwis, forhend, skróty, mieszanie gry. Tylko trochę zbyt często zdarzają mu się takie dziwne uderzenia, po których piłka leci kilka metrów za kort lub wręcz w trybuny. Może jeszcze gorącą głowę ma, choć kilka zagrań wskazywałoby, że wręcz przeciwnie. No cóż, zobaczymy dzisiaj z kolejnym zawodnikiem z pierwszej dziesiątki.

                    Comment

                    • bayern71
                      Senior
                      • 06-2006
                      • 1004

                      Piękny sen trwa nadal. Tipsarewicz skreczował ale był już na łopatkach (nie krył zresztą tego i bił brawo zwycięzcy). Janowicz się rozkręcał z każdą piłką. Fakt, że jest jeszcze trochę nieustabilizowany i wyrzuca piłki na auty ale też nie jest typowym osiłkiem opierającym swą grę na serwisie lecz potrafi rozrzucić po korcie czołowych graczy świata. Kolejny świetny mecz. Wreszcie coś zaczyna się dziać w męskim tenisie.
                      Jak zwykle okazuje się, że rodzina musiała się zlicytować żeby zapewnić synowi możliwość treningu na światowym poziomie bo sponsorów w naszym kraju brak.

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275

                        Teraz sponsorzy się pewnie znajdą, ale najgorzej jest jak zawsze na początku, gdy nie wiadomo, co z tego zawodnika będzie. Niestety, zamożni miłośnicy i sponsorzy tenisa na tym zawodniku się nie poznali i go nie zauważyli. Teraz to pewnie będzie brakowało miejsca na loga sponsorów.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Piękny sen trwa nadal. Tipsarewicz skreczował ale był już na łopatkach (nie krył zresztą tego i bił brawo zwycięzcy). Janowicz się rozkręcał z każdą piłką. Fakt, że jest jeszcze trochę nieustabilizowany i wyrzuca piłki na auty ale też nie jest typowym osiłkiem opierającym swą grę na serwisie lecz potrafi rozrzucić po korcie czołowych graczy świata.
                          Właśnie, trochę regularności i może być dobrze. Ale to coś, co da się wyćwiczyć, więc perspektywy są. Janowicz zagrał dziś kilka genialnych piłek, naprawdę klasa światowa. Jeśli dojdzie do finału, chciałbym go zobaczyć z Tsongą, to mógłby być wystrzałowy mecz.

                          Oglądałem trochę w tym roku Radwańską i jeśli można w ogóle robić jakieś porównania, to Janowicz dużo częściej atakuje i miesza grę, nie zagrywa stale i wciąż na środek kortu, co rywalkom Radwańskiej daje mnóstwo miejsca i czasu do wybrania kierunku ataku. O serwisie nie wspomnę, ale Radwańska i tak bardzo go poprawiła w tym roku, nawet drugi, choć ciągle traci przez niego sporo punktów.

                          Przyszły sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Ten turniej może dać Janowiczowi sporego kopa na przyszłość, z kolei Radwańska otwarcie mówi o chęci awansu na 1 pozycję w rankingu i jest to dobry znak. Niech mierzy wysoko, niech się zepnie i jeszcze bardziej powalczy. Już teraz nie przegrywa z kretesem każdego spotkania z mocno bijącą zawodniczką. Williams i Azarenka na razie są poza zasięgiem, ale Williams jest poza czyimkolwiek zasięgiem, więc zostaje Azarenka i odradzająca się chyba Szarapowa, z którą Radwańska już nieźle sobie radzi.

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            Janowicz przegrał z Ferrerem, ale walczył jak równy z równym. Jak na Feniksa z popiołów, którego wcześniej prawie nikt nie znał, to debiut miał nieprawdopodobny. A propos problemów finansowych, żeby w ogóle startować na tym poziomie, to przypomniała mi się historia Fibaka. On miał podobne problemy, nie mógł startować na początku kariery w turniejach w których chciał grać, bo po prostu nie miał pieniędzy i nikt z instytucji państwowych takich pieniędzy nie chciał mu dać. Jak miał być jakiś prestiżowy turniej, bodajże w Australii, to Fibak wprost powiedział bodajże Beckerowi, że nie będzie w nim uczestniczył, bo nie ma na to kasy. Ten był tak zaskoczony, że tenisista tej klasy nie będzie brał udział w turnieju, bo nie ma na to funduszy, że mu po prostu dał, nie pożyczył, ale po prostu dał, o ile pamiętam 5 tys. $.
                            Last edited by emes; 04-11-2012, 20:51.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Postawił Ferrerowi twarde warunki, ale zabrakło trochę pazura i precyzji, zwłaszcza w drugim secie. Wydaje mi się, że większość punktów w wymianach przegrał przez własne błędy, niecierpliwość. Ale kilka dłuższych wymian pięknie wytrzymał, naprawdę ma w sobie potencjał różnorodności. Tylko nie widziałem u niego tego ognia w oczach z poprzednich meczów. No cóż, musiał rozegrać chyba dwa razy więcej spotkań od Ferrera, to musiało mieć wpływ na formę. Teraz dzięki pozycji w rankingu uniknie eliminacji, przynajmniej w Australian Open. Oby przełożyło się to na wyniki.

                              Comment

                              • gwzd
                                Senior
                                • 01-2012
                                • 622

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                                A propos problemów finansowych, żeby w ogóle startować na tym poziomie, to przypomniała mi się historia Fibaka. On miał podobne problemy, nie mógł startować na początku kariery w turniejach w których chciał grać, bo po prostu nie miał pieniędzy i nikt z instytucji państwowych takich pieniędzy nie chciał mu dać. Jak miał być jakiś prestiżowy turniej, bodajże w Australii, to Fibak wprost powiedział bodajże Beckerowi, że nie będzie w nim uczestniczył, bo nie ma na to kasy. Ten był tak zaskoczony, że tenisista tej klasy nie będzie brał udział w turnieju, bo nie ma na to funduszy, że mu po prostu dał, nie pożyczył, ale po prostu dał, o ile pamiętam 5 tys. $.
                                Niezbyt chce mi się wierzyć w taką bajeczkę, a już z pewnością nie o Beckera chodzi. Gdy Niemiec zaczynał swoją profesjonalną karierę (1984), Fibak miał już za sobą swoje największe sukcesy, 32 lata na karku i grubo ponad 2 mln dolarów zarobionych tylko z samych występów na korcie. Jak na tamte czasy - potężne pieniądze.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎