Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • perłyfan
    Senior
    • 02-2003
    • 1244

    Tego się po Stochu zupełnie nie spodziewałem ...

    Brawo Kamil, twoje
    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      A ja byłem w pracy...

      Nie wiem, na jakim poziomie stał cały konkurs, ale emocje w końcówce każdej z serii pewnie były ogromne. Gratulacje należą się Kamilowi, ale nie można zapominać też o Łukaszu Kruczku, bo jakby nie patrzeć to on z całym sztabem trenerskim jest ojcem jego sukcesu.

      Po raz kolejny okazało się, że niezbyt dobry sportowiec może okazać się dobrym szkoleniowcem (reszta drużyny też skacze na przyzwoitym poziomie).

      No i teraz można sobie przypomnieć jeszcze początek sezonu i pieprzenie o ew. odejściu Kruczka, bo chłopaki nie potrafią do '30' wejść...
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Tu Zimoch o Stochu. Ten gość jest obłędny.

        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Tu Zimoch o Stochu. Ten gość jest obłędny.

          http://www.youtube.com/watch?feature...&v=mE-onuBsFI8
          Upadułłł!!!
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            Magia Radia Mamy mistrza świata
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • bayern71
              Senior
              • 06-2006
              • 1004

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
              wyczyny Hojnisz z Chorzowa - AWF Katowice! - Ka-ka-kato-wiiiceeeee!
              Czyżby nowy talent?
              Dla kogo nowy dla tego nowy. Dziewczyna zdążyła się już dorobić nawet rozbieranych zdjęć.

              Comment

              • bayern71
                Senior
                • 06-2006
                • 1004

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                podoba mi się ale jestem już za stary. Widziałem ją w spodenkach i koszulce z karabinem...ale nigdy w Playboyu - który to numer?
                W internecie kiedyś widziałem. Też jestem za stary.

                Comment

                • wasyll
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 1823

                  Podpinam się pod uwagę belfra - Kruczek mimo iż nie był dobrym skoczkiem, jako trener sprawdza się bardzo dobrze. Zapewne stoi za tym wiele osób ze sztabu trenerskiego, ale mimo wszystko cała uwaga skupia się na Łukaszu.

                  PS. Mam nadzieję, że zostanie to dostrzeżone chociażby w takim plebiscycie Przeglądu Sportowego
                  Last edited by wasyll; 30-03-2013, 21:45.
                  www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                  Comment

                  • YouPeter
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2379

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                    Podpinam się pod uwagę belfra - Kruczek mimo iż nie był dobrym skoczkiem, jako trener sprawdza się bardzo dobrze. Zapewne stoi za tym wiele osób ze sztabu trenerskiego, ale mimo wszystko cała uwaga skupia się na Łukaszu.
                    A pomyśleć, że w tradycyjnym polskim stylu po dwóch nieudanych pierwszych konkursach Pucharu Świata wszyscy chcieli go zwalniać.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                    PS. Mam nadzieję, że zostanie to dostrzeżone chociażby w takim plebiscycie Przeglądu Sportowego
                    Jeśli znowu zaliczy słaby początek sezonu to nie ma większych szans, bo ludzie głosują na tych co są najlepsi w danym momencie i nie ma tu znaczenia, że są to sportowcy, którzy największe sukcesy odnoszą w obecnym roku kalendarzowym, a nie w tym, których dotyczy plebiscyt.
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi

                      Kowalczykowa zagrała poniżej pasa nie uczestnicząc w ostatnich zawodach na które przyjechało mnóstwo kibiców wydając wielkie pieniądze!
                      Tak się nie robi Pani Justyno, tym bardziej w ostatniej chwili!
                      Ty lepiej zacznij się wkurzac na to co będzie po zakończeniu przez nią kariery.Wtedy będziesz wielce bo skończa się biegi narciarskie w polsce.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        Biathlonistki mnie w tym roku zaskoczyły, medale plus miejsca w czołówce zawodów PŚ to jest coś.

                        Belfer, siedzisz w tym głębiej? Tam jakieś zmiany personalne nastąpiły w sztabie trenerskim?
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                          nic mi na ten temat nie wiadomo.
                          Wiadomo tylko ,że Sikora pomaga.
                          Zatem przyszła forma Zobaczymy na jak długo, spekulanci w sprawie Soczi już się pojawili, ale trzeba z tym poczekać.
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • perłyfan
                            Senior
                            • 02-2003
                            • 1244

                            Ciekawostka - Adam Małysz pobiegnie 21.04 w biegu na 10 km w Warszawie. Jest to bieg towarzyszący odbywającemu się tego samego dnia Orlen Maraton.
                            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                            Comment

                            • kony
                              breweriarz
                              • 08-2005
                              • 1701

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ciekawostka - Adam Małysz pobiegnie 21.04 w biegu na 10 km w Warszawie. Jest to bieg towarzyszący odbywającemu się tego samego dnia Orlen Maraton.
                              Justyna K. również.
                              Bez nart

                              Comment

                              • perłyfan
                                Senior
                                • 02-2003
                                • 1244

                                Bez nart, ale może z tą słynną oponą umocowaną do pasa .
                                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎