Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
    Adam coś słabo pobiegł bo te 10km zaliczył w niecałe 60 min. - Justyna była blisko 40min.!
    Justyna 36:08 czyli ogień, szczególnie biorąc pod uwagę niekorzystny okres w cyklu treningowym. Natomiast Małysz 51:38, czyli bardzo cienko jak na zawodowego sportowca szczególnie z taką wagą startową (no chyba, że przypakował jakoś solidnie)

    Comment

    • perłyfan
      Senior
      • 02-2003
      • 1244

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
      Adam coś słabo pobiegł bo te 10km zaliczył w niecałe 60 min. - Justyna była blisko 40min.!
      Dokładnie to było tak :
      Justyna - 36.08 i 18ta pozycja wsród kobiet. Super wynik, a podejrzewam, że nie biegla na maxa. Ma dziewczyna wydolność.

      Adam - 51.38 i gdzieś tam daaaleko w klasyfikacji. Wynik średni nawet dla amatora biegania.

      PS. No i Kony mnie wyrzedził :-)
      Last edited by perłyfan; 10-05-2013, 09:06.
      JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

      Comment

      • perłyfan
        Senior
        • 02-2003
        • 1244

        No na maratonie to się nie pokazał, a w biegu towarzyszącym. Ale fakt to ładnie z jego strony
        JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

        Comment

        • kony
          breweriarz
          • 08-2005
          • 1701

          Obawiam się, że to zwykły biznes. To była impreza Orlenu, pierwsza tego typu i trzeba było sprawę maksymalnie wycisnąć medialnie. Wiadomo że Małysz jeździ w teamie Orlenu więc najpewniej jego udział miał związek z dealem kontraktowym. Tym bardziej, że widać ewidentnie po czasie że nie poświęcił na bieganie nawet kilku tygodni. Ot tak pobiegł bazując na swoim ogólnym przygotowaniu fizycznym pod kątem zupełnie innej przecież aktywności. Jeżeli faktycznie przy okazji miało to jakiś charakter charytatywny to tylko przyklasnąć

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
            chyba nikt przy piwie się nie interesuje ale na uwagę zasługuje dotarcie Szwajcarów do finału i kolejna wygrana Szwedów 5:1 !
            Gdzie Polska w tym szeregu?
            Musi sobie wychować a później dobrać zawodników aby później rządzić przez kolejne 2 wieki jak za Jagiellonów!
            Ja się przy piwie bardzo interesuje, choć nie wiem czym gdyż z Twojego postu niekoniecznie wiadomo, że to o hokej chodzi.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              O jaki hokej? Za Jagiellonów nie było u nas hokeja .

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                Co prawda w polskim tenisie dzieje się coraz lepiej, ale i ten njus przyjmiemy jako zwiastun zwycięstwa...

                Urszula Radwańska pokonała Venus Williams...

                Jeśli chodzi o tenis, to rzadko się zdarza, że nazwisko Williams w damskim tenisie jest na pozycji pokonanej w polskim kontekście, także
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  Ale sie bedzie wkrotce dzialo w sieci.
                  Wszyscy beda sie zachwycac jak A. Radwanska zdobyla punkt hot-dogiem, a potem wygrala z Ivanisevic.
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 4998

                    Ivanovic
                    Last edited by Latarnik; 02-06-2013, 22:39.
                    5410 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      To Goran zmienił płeć zakończeniu kariery?

                      PS Ych, za wolno to szybkie skojarzenie wklepywałem.
                      Last edited by żąleną; 02-06-2013, 22:42.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Wszyscy mają kompleks Warszawy więc tym bardziej można wytłuścić "jednostkowy" tekst opisujący coś odwrotnego.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gazeta Miłości i Równości Powszechnej
                        Warszawa ma najwięcej kortów, najwięcej klubów, a jej mieszkańcy najwięcej pieniędzy, ale to dziewczyna z Krakowa, chłopcy z Lubina i Łodzi robią furorę na Wimbledonie.
                        Nie doczytałem do końca. A i tak am kaca, że dałem się złapać na kliknięcie...

                        Comment

                        • bayern71
                          Senior
                          • 06-2006
                          • 1004

                          A chłopak z Chełmży robi fantastyczną karierę w kolarstwie (chociaż pewnie to w Wawie jest najwięcej rowerów)
                          Jeszcze nie mieliśmy tak wszechstronnego kolarza. Nie tylko próbuje walczyć na finiszach, świetnie jeździ na czas to jeszcze jeździ po górach ze światową czołówką (zjeżdża chyba najlepiej z nich). Fenomen, choć powinien się na coś zdecydować.
                          Widziałem go w zeszłym roku na TdP w czasie podjazdu pod Gliczarów i myślałem, że tak dobry występ wynika raczej z faktu, ze nasze podjazdy nie robią wrażenia na dobrych zawodowych kolarzach. A tu proszę taka niespodzianka. Pireneje też nie straszne.
                          A propos Gliczarowa wybiera się ktoś na Tour de Pologne amatorów w tym roku?

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4998

                            Nie wiem czy ogladaliscie, bo w Polsce jest teraz nieludzka godzina do oglądania TV, ale obejrzalem wlasnie na zywo jak Artur Szpilka po raz drugi znokautowal Mike'a Mollo.
                            5410 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Swojski akcent na niemieckiej gali MMA.

                              http://www.groundandpound.de/Tymoteusz Swiatek managed to come back after a horrible beating by Damien Pighiera and finish the fight in the third round at Ro...

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                • 06-2004
                                • 4998

                                Cos wspanialego!
                                Agnieszka Radwanska ograla Azarenke 6:1 5:7 6:0
                                Pieknie grala!
                                5410 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎