Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    NoLeafClover napisał(a)
    Przepraszam ale już nie mogę ich oglądać. I nie będę. Można mieć braki w technice i przygotowaniu kondycyjnym ale gra bez koncepcji i taktyki, ciągłe teksty o braku zgrania. Nie. Zobaczmy na Niemców, nie imponują techniką Brazylii czy Argentyny a jednak ten zespół to zespół, zawsze groźny, uporządkowany.

    Ja dzisiaj na znak protestu przeciw beznadziejności naszej gry w piłkę nożną nie będę oglądał meczu!!!!!
    Pierwszy raz od wielu lat ale jakoś zastrajkować trzeba!!!!

    Comment

    • batoras1
      Member
      • 09-2001
      • 81

      No tak niby pomysł dobry, ale jak wygrają to będzie na ciebie,
      że niby przynosisz pecha jak oglądasz.
      I nikt ci więcej nie pozwoli oglądać meczu reprezentacji na żywo i zostaną tylko powtórki

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        coś ciężko chłopakom z tą Nową Zelandią...a miało byc tak pięknie...
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Piecia
          Senior
          • 02-2002
          • 3307

          po pierwszej połowie szkoda płakać się chce... szkoda mi czasu i nerwów żeby oglądać kolejne 45 minut. Jedynie Kosowski się pokazuje z dobrej stronie na stadionie macierzystego klubu.
          Koniec i bomba,
          Kto nie pije ten trąba !!!
          __________________________
          piję bo lubię!

          Comment

          • And69
            Senior
            • 06-2002
            • 1487

            No i wygraliśmy .
            Baklazanek więcej nie oglądasz meczów na żywo
            Ale chłopaki strasznie się męczyli , z taką grą i taktyką europy nie podbija .

            Comment

            • Piwofil
              Senior
              • 01-2002
              • 907

              No i wreszcie coś pokazali, Ci którzy olali drugą połowe niech żałują, bo grali zupełnie dobrze, dwie bramki były winikiem agrsywnej gry już na ich połowie, bez Oliego też można, w końcu Polak potrafi
              Ale trzeba przyznać że na sam koniec prawie dostali bramę, gdyby nie poprzeczka, nie wolno się tak rozluźniać...
              www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                ale i tak jestem sceptyczny, czym się cieszyć? zwycięstwem nad Nową Zelandią? zaczekajmy na kolejne sparingi, przed nami Chorwacja i Dania, wtedy zobaczymy co jesteśmy warci
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Piecia
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 3307

                  wynik nieodzwierciedla niestety tego co pokazali nasi kopacze.
                  za 1 bramkę trzeba pochwalić "niechcianego" u Engela i łaskawie powołanego w ostatniej chwili Ratajczyka który już kilka lat swoją dobrą i równą formą w Austrii zwracał na siebie uwagę. Owszem w 2 połowie było lepiej ale do meczu ze Szwedami i Węgrami musimy się duuuuuużo uczyć bo na tle sładej choć w dzisiejszym meczu walecznej drużyny z Antypodów kadra Bońka zaprezentowała się nienajlepiej.
                  Koniec i bomba,
                  Kto nie pije ten trąba !!!
                  __________________________
                  piję bo lubię!

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Tak powinien wyglądać wynik meczu z Łotwą! To spotkanie wyglądało tak samo, tylko nasi nie dali sobie strzelić bramy i w końcu wbili, co mieli wbić.

                    Rataj już nie po raz pierwszy strzela w kadrze pięknego gola z ponad dwudziestu metrów. Jednak strzelanie bramek powinno należeć głównie do pierwszej i drugiej linii.

                    Ludzie, niech ktoś powie Bońkowi, żeby już więcej nie powoływał Dawidowskiego...

                    Comment

                    • And69
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 1487

                      I Lewandowskiego

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Zupełnie go nie widziałem podczas meczu, więc dobra - Lewandowskiego też.

                        Aha - i warto by powiedzieć Kosowskiemu, że jeśli bierze na siebie ciężar gry, to niech przekłada się to na ilość podań z jego strony, a nie na niepotrzebne holowanie piłki, co mu się kilka razy zdarzyło.

                        Cóż - byle do wiosny!

                        Comment

                        • batoras1
                          Member
                          • 09-2001
                          • 81

                          A ja tam dalej uważam, że nie ma się z czego cieszyć.
                          Nowa Zelandia nie jest drużyną silną, to nawet nie są przeciętniaki. Co do Polski to nie da się ukryć, że jesteśmy cięcy przegrywamy z Łotwą, która moim zdaniem jest też cięka i wygrywamy w sposób przynajmniej mnie nie przekonywujący z zespołami, które kondycyjnie nie wytrzymują 2 połowy spotkania. Ja chciałbym się mylić, ale chyba znów nie będzie nas w finałach ME.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            batoras1 napisał(a)
                            A ja tam dalej uważam, że nie ma się z czego cieszyć.
                            Nowa Zelandia nie jest drużyną silną, to nawet nie są przeciętniaki. Co do Polski to nie da się ukryć, że jesteśmy cięcy przegrywamy z Łotwą, która moim zdaniem jest też cięka i wygrywamy w sposób przynajmniej mnie nie przekonywujący z zespołami, które kondycyjnie nie wytrzymują 2 połowy spotkania. Ja chciałbym się mylić, ale chyba znów nie będzie nas w finałach ME.
                            może jak awansują z CIĘKICH na CIENKICH będzie lepiej
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • batoras1
                              Member
                              • 09-2001
                              • 81

                              To będzie dużo lepiej
                              Ale jak widać ja też jestem CIENKI i zacznę sprawdzać to, co pisze w Wordzie

                              Comment

                              • djot
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 621

                                Cóż, jeśli spojrzeć na wynik meczu Polski z Łotwą przez perspektywę meczów Anglia - Macedonia (2:2) i Walia - Włochy (2:1), to nie jest tak źle

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎