Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    And69 napisał(a)
    No i wygraliśmy .
    Baklazanek więcej nie oglądasz meczów na żywo
    Ale chłopaki strasznie się męczyli , z taką grą i taktyką europy nie podbija .

    Jeżeli mam być szczery to mecz oglądałem heh A dla tych co uważają że przynoszę naszej drużynie pecha oświadczam iż włączyłem telewizor dopiero na druga połowę meczu!!!!!! Teraz sobie wyobraźcie jaki był by wynik jak bym oglądał mecz od początku
    Nie mogłem wytrzymać i musiałem zobaczyć chociaż kawałek tamtego widowiska. Opłaciło się!!! A z tego co mi opowiadał kolega to Wichniarek znowu zagrał jak ciota!!!! Kurczę co on w tej kadrze robi??
    Na pochwałę zasługuje na pewno Ratajczyk który zrobił najlepsze wrażenie ze wszystkich naszych zawodników w obu meczach no i Marcin Mięciel. Gdyby tak jeszcze umiał pokonać bramkarza to by było już znakomicie.

    Comment

    • elwood
      Member
      • 09-2002
      • 53

      Z jednej skrajności na drugą. Przed mistrzostwami wszyscy mieli za złe Engelowi, że nie powołuje Wichniarka - teraz wszyscy domagają się wywalenia go. Gość nie może raz czy dwa słabiej zagrać. Nikt nie ma natomiast pretensji do nowego ulubieńca Żurawskiego, skutecznego w lidze (bramki głównie z karnych). Kiedy on dobry mecz w reprezentacji zagrał??? Zupełnie nie rozumiem też co w reprezentacji robi Lewandowski, owszem ambitny i waleczny, ale jego umiejętności piłkarskie są po prostu niewielkie. A już obecność Nalepy to kpina - chyba wystarczy dla Bońka zagrać pare niezłych spotkań w tak wielkiej lidze jak ukraińska i powołanie gotowe.

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        Nikt jakoś nie komentuję najważniejszego wydarzenia (proszę kibiców innych drużyn o nieobrażanie się ale od 25 lat tak właśnie jest) w polskiej lidze jakim był mecz legia - widzew
        Wstyd mi za"kibiców" obu drużyn, jakbym był kibicem legii to po wywieszeniu takich flag i napisów jakie zostały, to bym przestał, żeby z takim .... nie mieć nic doczynienia. Ale wstyd mi też za kibiców widzewa którzy mieli duży udział w zepsuciu widowiska. A co do meczu to raczej sprawiedliwym wynikiem byłby remis a poziom był naprawdę niezły, szczególnie w drugiej połowie. I tylko nie wiem czy zamykanie stadionw rozwiąże sytuacje tak jak i zakaz malowania po ścianach jakoś nie powstrzymuje przed niszczeniem i zostawaniem bohomazów na ww. wymienionych.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          A Liverpool mimo większej liczby sytuacji przegrał , nie było w tym winy Dudka, za to Valencia pokazała wielką kulturę gry i tak operowała piłką że hohoho. Mam nadzieję, że Liverpool zagra dalej.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            dziś mecze naszych drużyn w P. UEFA i liczę na tak dobre mecze jak ten w Warszawie w 2 połowie. Typy: Parma-Wisła 1-1, Malaga-Amica 3-1

            A zapominalski Karwan tym razem wziął na mecz koszulkę i strzelił zwycięską bramkę w meczu Herty w P. UEFA na Cyprze.
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • behemoth
              Senior
              • 12-2001
              • 248

              Wisła- Parma

              Jak Wam się podobał mecz Wisły z Parmą? Ja uważam, że mimo przegranej, można mieć powody do zadowolenia. Oglądałem co prawda tylko drugą połowę ale i tak myślę, że Wisła nieźle się spisała. Widać było zaangażowanie, chęć gry i motywację. Elementy, których niestety brakuje w polskiej reprezentacji. Mecz oglądało się bardzo przyjemnie- dokładne podania, niezłe, przemyślane akcje ofensywne. Marzy mi się w narodowej jedenastce zawodnik tak dobrze wykonujący stałe elementy gry jak Mutu.
              A narazie- cóż wypada życzyć Wiśle wygranej w kolejnym spotkaniu.

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                no cóż pomyliłem się troszeczkę ale obie drużyny zaprezentowały się nieźle:
                Wisła zagrała bardzo dobry mecz a decydującą bramkę (niezwykłej urody) straciła po rzucie wolnym z kapelusza. Brawa należą się szczególnie obrońcom Baszczyńskiemu, Jopowi i największe Głowackiemu (Stolarczyk popełnił kilka błędów).Szkoda kilku znakomitych sytuacji ale Parma też je miała. Duże szanse na powodzenie w rewanżu i awans do 3 rundy.

                Amica z kolei skazywana przed meczem na wysoką porażkę już w 1 min uzyskała prowadzenie i broniła sie cały mecz. Mimo 2-ch straconych bramek również może pokusić się o niespodziankę w rewanżu we Wronkach.
                Brawo nasi i oby grali tak jak dziś to możemy mieć 2 drużyny w 3 rundzie!!!
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  Mi też mecz się podobał tyle że jako wybredny obserwator piłkarski muszę zjechać trochę Kosowskiego za nie wykorzystanie sytuacji w której uderzył piłkę z całej siły i przestrzelił bramkę o kilka metrów A stał tak blisko!!! A później Kużba źle przyjął piłkę w polu karnym a mógłby by być sam na sam z bramkarzem No ale nie będę płakał z tego powodu natomiast wierze że Wisła u siebie pokona Parme i to na tyle wysoko że przejdzie dalej.
                  Amica przegrała 2:1 ale to i tak dobrze!!! Chodź prowadziła 1:0. Zobaczymy co będzie się działo w rewanżach.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Wreszcie, wreszcie, wreszcie zobaczyłem polskie drużyny grające bez kompleksów na wyjeździe z dobrą europejską drużyną! Różnicę w umiejętnościach niwelowali walecznością - i prawidłowo! Przepychali Włochów i Hiszpanów (i przedstawicieli kilkunastu innych nacji ) aż miło. Okazuje się, że jak chcą, to potrafią - dlaczego nie grają tak w lidze?? Wygraliby ją w abcugach.

                    Amica pokazała naprawdę dobry futbol z pierwszej piłki, jestem pod wrażeniem. Mieli duuużo szczęścia, ale swoje też mogli strzelić - Dżikija ma u mnie minusa jak stąd do Grójca że strzelał, chociaż jakby podał, to byłaby pewna brama.

                    Wisła - tak samo. Bez obcyndalania się i trzęsienia portkami - gra ciałkiem, łokcie itede itepe. Tylko ten Kosowski... Ale i tak jestem dobrej myśli, bo są w stanie objechać Parmę.

                    Ogólnie bilans tygodnia to trzy przegrane, ale emocje jak się patrzy.

                    Comment

                    • talrasha
                      Senior
                      • 11-2001
                      • 685

                      Całkowicie się z Tobą zgadzam grali super - tylko szkoda, że wyniki nie zadowalają. Szkoda mi szczególnie Amiki bo jak dla mnie była to drużyna która była najbliższa sensacji.
                      Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        A było tak pięknie 1:0 dla Wronek ale jest już 1:1 Ale będzie dobrze!!!!!! Amica do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3307

                          po raz kolejny pierwsza sytuacja rykoszet i Goooooooooollllll
                          ale cała 2 połowa przed nami... trzymam kciuka i kufelek
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • darek99
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 2147

                            Łódz

                            Amica dostała baty, o tym wiedziałem wcześniej- tak mi wychodziło z gwiazd , ale ciekawie robi się w Łodzi, Franek nadal jest przekonany o swojej bezbłędnej taktyce, a Widzew śmiało maszeruje do drugiej ligi, BRAWO BĘDĄ DERBY ŁODZI , WIDZEW - ŁKS II liga.
                            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                            Epikur z Samos.

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              Odp: Łódz

                              darek99 napisał(a)
                              ...BRAWO BĘDĄ DERBY ŁODZI , WIDZEW - ŁKS II liga.
                              Oj muszę ciebie zmartwić ŁKS spada do III ligi. Nici z derbów.

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Cóż - kolejny dobry mecz i kolejny niedobry rezultat. Podobała mi się organizacja gry w Amice, byli naprawdę nieźli technicznie, chociaż z drugiej strony Malaga zostawiła im w drugiej połowie sporo miejsca w środku pola.

                                W gruncie rzeczy przegrali przez Szamotulskiego - gdyby wyrównanie nie padło tak wcześnie, to Malaga coraz bardziej by się odkrywała i raczej dostałaby jeszcze jedną bramę. Po rykoszecie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎