Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    pama napisał(a)
    ...Możesz oczywiście źle życzyć Ruchowi, kiedy będzie grał mecz z Odrą Opole
    Może, ale ładniej by było gdyby dobrze życzył Odrze, to brzmi lepiej. Ja też nigdy nie życzyłem nikomu spadku, w sumie poza Śląskiem i Polarem reszta drużyn jest mi obojętna!
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      Czyżby Zythum był kibicem Poloni?? Ja żadnemu klubowi śmierci nie życzę ale akurat tych drużyn nie lubię. Jestem zwolennikiem zmniejszenia naszej ligi do 12 zespołów i nie chce żeby grały w niej takie kluby które nie mają kasy na płacenie kontraktów i olbrzymie długi. Przez to w Polsce mamy taka mizerie piłkarską. I na każdym kroku słyszy się np. że w takiej Poloni Warszawa zawodnikom nie chce się grać bo trener im się nie podoba. Widzew sprowadza zagranicznych graczy którzy nie umieją grać w piłkę choć ostatnio strzelili dwie bramki. No i jeszcze fakt iż po tym jak Leszek M. Został premierem wszyscy w Widzewie zaczęli się cieszyć że teraz to oni będą najlepsi. Troszkę mnie to zdenerwowało. Płock, ciekawa drużyna która jak już zostało powiedziane co sezon spada do II ligi a po roku wraca do I. Taki bogaty sponsor i co?? Sprzedaje się cały skład po awansie odstawiając zawodników którzy wywalczyli awans i sprowadza się nowych którzy niby są lepsi ale jakoś utrzymać się nie potrafią. Za to ich nie lubię!!!!! Górnik , ulubiony klub mojego taty Czemu życzę im żeby spadli?? Z tego samego powodu co Ruchowi czyli po prostu wolę inne kluby niż te dwa.
      Weźmy sobie tabele naszej I ligi, popatrzymy które kluby najbardziej lubimy i wypisujmy tak od najukochańszej po najgorszą. Wyjdzie nam wtedy że ostatnie 4 kluby są najmniej lubiane przez nas i to właśnie je chcemy widzieć w II lidzie!!!! Jeżeli kogoś uraziłem to sory, takie jest moje zdanie na ten temat.
      A ha jeszcze jedno, chyba najważniejsze w tym wszystkim. Taki klub jak Szczakowianka którą lubiłem gdy grała w II lidze powinna dostać relegację za machlojki!!!!! W tym przypadku zajmuje miejsce Ruchu. Powinna spaść z miejsca ostatniego z dorobkiem zerowym.

      Comment

      • darek99
        Senior
        • 04-2002
        • 2147

        baklazanek napisał(a)
        Czyżby Zythum był kibicem Poloni??
        Zuthum czy to prawda? pochwal się
        Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
        Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
        skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
        Epikur z Samos.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Odpowiem za Zythuma: strzelajcie dalej.

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            ?

            Przepraszam Zythum że podejrzewałem Ciebie o kibicowanie Polonii ,
            jak nie Polonia to z pewnością Legia
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              W stolicy jest więcej klubów.

              Dobra, przestaję już odpowiadać w nie swoim imieniu.

              P.S. Darek, naprawdę nie wiesz, czy tylko się zgrywasz?

              Comment

              • zythum
                Kot Makawity
                • 08-2001
                • 8305

                Dla ułatwienia dodam, że nie kibicuję ani Legii ani Polonii ani żadnemu warszawskiemu klubowi. Pierwszym klubem któremu kibicuję jest Huragan Wołomin (od zawsze), trzecim Liverpool (od roku mniej więcej 1982) a drugim......(także od lat 80) Hmm chyba zrobię z tego konkurs A zresztą czy to takie ważne.
                To inaczej miało być, przyjaciele,
                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                Rządzący światem samowładnie
                Królowie banków, fabryk, hut
                Tym mocni są, że każdy kradnie
                Bogactwa, które stwarza lud.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  konkurs

                  zythum napisał:


                  Dla ułatwienia dodam, że nie kibicuję ani Legii ani Polonii ani żadnemu warszawskiemu klubowi. Pierwszym klubem któremu kibicuję jest Huragan Wołomin (od zawsze), trzecim Liverpool (od roku mniej więcej 1982) a drugim......(także od lat 80) Hmm chyba zrobię z tego konkurs A zresztą czy to takie ważne.

                  Ważne, ważne - zrób z tego konkurs bo wyjątkowo znam odpowiedź i już czuję się wygrany
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • pulas
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 965

                    zythum napisał(a)
                    Pierwszym klubem któremu kibicuję jest Huragan Wołomin (od zawsze
                    HURAGAM, HURAGAN ,HURAGAN WOŁOMIN!!!
                    pułaś
                    ---------------------------------
                    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                    Lśni jak porzeczka krwawa
                    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                    I między bajki wkładam"

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Dziwne ze Huragan Wołomin nie gra w pierwszej lidze Ale widać ze klub jest uczciwy i nie chce wykorzystywać swoich znajomości

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        baklazanek napisał(a)
                        Dziwne ze Huragan Wołomin nie gra w pierwszej lidze Ale widać ze klub jest uczciwy i nie chce wykorzystywać swoich znajomości
                        nie gra w pierwszej lidze, ale za to ma aż dwóch zagorzałych kibiców
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • And69
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 1487

                          Ahumba napisał(a)


                          nie gra w pierwszej lidze, ale za to ma aż dwóch zagorzałych kibiców
                          Tylko dwóch

                          Ważne, ważne - zrób z tego konkurs bo wyjątkowo znam odpowiedź i już czuję się wygrany
                          Ja też , ja też znam odpowiedź .
                          Last edited by And69; 19-11-2002, 15:32.

                          Comment

                          • Piwofil
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 907

                            Nie chce tego komętować, mimo chaotycznych ataków Duńczycy ani razu nie pozwolili nam groźnie zagrozić swojej bramce, a na dodatek wbili nam drugiego gola, z taką grą w Europie nie zajdziemy daleko, o ile obrona czasem sobie radzi, to atak zupełnie nie wie co ma robić, kilka rajdów przez pół boiska Kosowskiego czy Kaczorowskiego na niewiele się zdało, skoro nie ma się z kim grać. Uważam że Boniek powinien obrać jakiś kierunek w budowaniu tej reprezentacji, a tak to co mecz, niezależnie czy o punkty czy towarzyski mamy inną drużynę. Jakoś kiepsko to widze

                            I jeszcze koszykarze dostali z łotwą, super ta środa
                            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                            Comment

                            • Piecia
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 3307

                              koszmar....czy mądry człowiek za przyzwoicie grajacego Dąbrowskiego wstawiłby półinwalidę Kaczorowskiego? Kukiełka i Kałużny? widać było tylko błędy, Świerczewski który twierdzi że lepszego od niego nie ma sam sobie chyba nie wierzy...w 3 lidze grają lepiej od niego,Żurawski jest cieniem tego zawodnika który strzela gole w lidze i PU i przykłądem egoizmu,a Olisadebe sam nie wie po co biega po boisku (z taka wagą ledwo biega ale to drobny szczegół) A Dudek poza jednym strzałem obronionym nie pokazał NIC!!! Dania grałą mądrze i dosyć skutecznie a Polacy przez 90 min nie trafili w światło bramki
                              do meczu z Węgrami jest dużo do zrobienia...oj dużo...ale podobno nie ma rzeczy niemożliwych.
                              Koniec i bomba,
                              Kto nie pije ten trąba !!!
                              __________________________
                              piję bo lubię!

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                No cóż - prawda jest taka, że nie mamy jeszcze drużyny. Pod względem kreatywności chłopaki pokazali niewiele, a nawet nic. W obronie było dobrze, oprócz trzech sytuacji - z których padły dwie bramki...

                                Po losowaniu stwierdziłem, że jak nie awansujemy z pierwszego miejsca, to będę zły. Teraz mówię - jak nie dostaniemy się do baraży, to będę lekko niezadowolony... Tak to życie weryfikuje oczekiwania.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎