Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    mnie powaliła z nóg nazwa drużyny kosza kobiecego CUKIERKI czy inne landrynki ???? w telewizji nawet nie powiedzieli skąd ta słodycz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • szostak
      Gość
      • 02-2002
      • 1176

      Ahumba napisał(a)
      mnie powaliła z nóg nazwa drużyny kosza kobiecego CUKIERKI czy inne landrynki ???? w telewizji nawet nie powiedzieli skąd ta słodycz
      Cukierki jeszcze ujadą, ale za landrynki to dziwczyny powinny się obrazić, odejść do innych klubów i załozyć sprawę soądową o zniesławienie. Landrynka, dzięki Polsatowi, kojarzy się jednoznacznie

      Comment

      • djot
        Senior
        • 05-2001
        • 621

        szostak napisał(a)

        (...) Na zachodzie sa firmy domunujące w finansowaniu klubów, ale sa na tyle taktowne, że nie pchają się w logo. A u nas - ech, szkoda gadać
        Oj szostak, szostak, widać, że nie przeglądasz wiadmości sportowych np z siatkówki, czy koszykówki. Mnóstwo zespołów europejskich ma w swoich nazwach nazwy sponsorów.

        Comment

        • TAMEUSZ
          Gość
          • 12-2002
          • 32

          w mojej okolicy bary gdzie mozna ogladac malysza czy chociazby mecze sa okupowane przez nazelowane palki w dresach i ze zlotymi lancuchami

          Comment

          • szostak
            Gość
            • 02-2002
            • 1176

            djot napisał(a)

            Oj szostak, szostak, widać, że nie przeglądasz wiadmości sportowych np z siatkówki, czy koszykówki. Mnóstwo zespołów europejskich ma w swoich nazwach nazwy sponsorów.
            Nieoglądam. Nie lubią na to tracic czasu. Jeśli mnie to cokolwiek interesuje, to o wynik zapytam nastepnego dnia. jeśli nie, to później. Dla przykładu: kto został w tym roku mistrzem świata w piłce nożnej, dowiedziałem się trzy tygodnie po fakcie. Po prostu akurat wdniu meczu finałowego wyjeżdżałem na ukrlop, a w jego trakcie miałem przyjemniejsze sprawy na głowie, niż zastanawiać się, kto i daczego przegrał.
            Owszem, może w siatkówce są kluby z nazwami sponsorów. Ale siatkówka to sport, powiedzmy szczerze, mało popularny, a koszykówka modna jest od niedawna, i to w niektórych kręgach. W piłce nożnej takich numerów nie ma. Nie wypobrazam sobie, by Włosi poszli na to, by np. był klub Juventus-Fiat Turyn, a Hiszpanie czy by przystali na Real-Coca-Cola Madryt.

            Comment

            • darek99
              Senior
              • 04-2002
              • 2147

              szostak napisał(a)

              . Dla przykładu: kto został w tym roku mistrzem świata w piłce nożnej, dowiedziałem się trzy tygodnie po fakcie. Po prostu akurat wdniu meczu finałowego wyjeżdżałem na ukrlop, a w jego trakcie miałem przyjemniejsze sprawy na głowie, niż zastanawiać się, kto i daczego przegrał.
              Kolega chyba trochę śćiemnia, jak można pracować jako redoktor w Dzienniku Wschodnim i nie znać wyniku finałowego meczu mistrzostw świata przez trzy tygodnie?
              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
              Epikur z Samos.

              Comment

              • szostak
                Gość
                • 02-2002
                • 1176

                darek99 napisał(a)

                Kolega chyba trochę śćiemnia, jak można pracować jako redoktor w Dzienniku Wschodnim i nie znać wyniku finałowego meczu mistrzostw świata przez trzy tygodnie?
                Nie ściemniam. Wyjeżdżałem w dniu meczu finałowego, więc miałem na głowie co innego. Po dojechaniu na miejsce (serdecznie polecam, okolica przecudowna i przespokojna), byłem programowo odcięty od świata. Żadnej telewizji, żadnych gazet, żadnych komórek (które zresztą tam nie działały). I tak przez trzy tygodnie, tylko góry, lasy, woda. Dopiero po powrocie przypomniałem sobie, że przecież były jakies mistrzostwa.

                Comment

                • pjenknik
                  • 08-2001
                  • 3388

                  Ahumba napisał(a)
                  mnie powaliła z nóg nazwa drużyny kosza kobiecego CUKIERKI czy inne landrynki ???? w telewizji nawet nie powiedzieli skąd ta słodycz
                  Zespól nazywa sie Cukierki Odra Brzeg, wcześniej nazywał sie Odra Brzeg, później Kama Brzeg, później Odra Brzeg i zaczęto współpracę z producentem cukierków i chałwy Odrą Brzeg. W okolicy co druga firma nazywa się Odra w zwiazku z tym dodano do nazwy cukierki.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    jest selekcjoner!!! nazywa się Paweł Janas i uważam że to dobry wybór bo i z młodzieżówką, z Amiką a przede wszystkim z Legią osiągał sukcesy (był też asystentem Wójcika podczas srebrnych IO 92 w Barcelonie)

                    zdrowie i powodzenia chiociaż zapewne będzie to bardzo ciężka praca
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • Petrax
                      Senior
                      • 12-2001
                      • 662

                      Piecia napisał(a)
                      jest selekcjoner!!! nazywa się Paweł Janas i uważam że to dobry wybór
                      Istotnie, decyzja nienajgorsza. Co do konkretów trzeba się niestety wstrzymać do najbliższego spotkania reprezentacji.
                      In cervisia veritas
                      http://www.ptxc.de.vu
                      Пиво - вот мое экотопливо

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        A ja uważam, że wybór jest zły. Selekcjonerem znowu zostanie człowiek, który od paru lat nie trenował.

                        Comment

                        • And69
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 1487

                          żąleną napisał(a)
                          A ja uważam, że wybór jest zły. Selekcjonerem znowu zostanie człowiek, który od paru lat nie trenował.
                          A widzisz jakiegoś lepszego kandydata z polskich trenerów .

                          Comment

                          • Piecia
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 3307

                            Ale jak zostało to zauważone na jednym z portali drużynie narodowej nie jest potrzebny trener a właśnie selekcjoner bo umiejętności to reprezentanci powinni mieć.
                            Koniec i bomba,
                            Kto nie pije ten trąba !!!
                            __________________________
                            piję bo lubię!

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Nie no, ale sami z siebie nie zaczną biegać po boisku z sensem, musi ktoś ich ustawić, zmotywować itepe.

                              And - ciężkie pytanie... W każdym razie wolałbym kogoś, kto ostatnio prowadził jakąś drużynę, a nie siedział za biurkiem.

                              Comment

                              • And69
                                Senior
                                • 06-2002
                                • 1487

                                Oprócz zajętych Kasperczaka , Okuki i Liczki nikogo sensownego nie widać .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎