Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Ja uwielbiam hokej i mocno zdenerwowało mnie to, że Japonia kosztem Polski nie spadła mimo zajęcia ostatniego miejsca. Dla Polski było to bardzo ważne bo po spadku już prawie żaden sponsor nie interesuje się hokejem. Liga w tym roku jest w miarę ciekawa, nie ma takich dysproporcji między pierwszą drużyną a pozostałymi jak to drzewiej bywało gdy wszystko wygrywało Podhale a ostatnio Unia. Niestety po upadku Wizji nie ma hokeja w tv a dopóki go tam nie będzie, nie będzie sponsorów.

    I druga sprawa która mnie ostatnio interesuje: co się dzieje z Galaxią, oni w ogóle przestali grać, mają opuszczone głowy i nawet Skorek ich nie podniósł.

    I trzecia - debiut Janasa, czekam z niecierpliwością, okaże się czy rzeczywiście nie mamy piłkarzy czy tylko Boniek nie nadaje się zupełnie na trenera.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      zythum napisał(a)


      I trzecia - debiut Janasa, czekam z niecierpliwością, okaże się czy rzeczywiście nie mamy piłkarzy czy tylko Boniek nie nadaje się zupełnie na trenera.



      O ty przekonamy się dopiero w meczu z Węgrami albo z San Marino, przynajmniej takie jest moje zdanie. Po pierwszym zgrupowaniu Janas swojej taktyki im nie wpoi i w meczu z Chorwacją będzie to widać. Jednak nie oznacza to ze zawodnicy wyjdą na boisko i się wyłożą. Mnie ciekawi jak zagra Dąbrowski który powinien być kluczową postacią naszej drużyny.

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        Zwycięstwo

        W wielkim stylu Mostostal ograł Noliko w pierwszym meczu. Jeżeli sędziowie nie wykręcą lodów w Belgii to myślę, że bez problemów będziemy mieli przesdtawiciela w Final Four a nawet tak nieśmiała nadzieja tli mi się na zwycięstwo - na pewno zawodników Wspaniałego na to stać. A potem zobaczymy, szykują się zmiany w MOstostalu i dobrze bo trzeba już coś w tym klubie przewietrzyć - zawodnicy grają ze sobą za długo, przydałovby się ze dwóch młodych, którzy przy okazji mogliby się od bardziej doświadczonych sporo nauczyć. TAk czy tak siatkówka daje nam trochę radości.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • szarpik
          Senior
          • 02-2002
          • 676

          Widzieliście mecz Polska-Chorwacja??? Ale dno
          WWW.EKSTRAKLASA.NET

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            szarpik napisał(a)
            Widzieliście mecz Polska-Chorwacja??? Ale dno
            że dno to się jednak nie zgodzę:
            po pierwsze - był to pierwszy mecz w tym roku i trudno było się spodziewać od razu fajerwerków
            po drugie - bardzo pozytywna gra linii defensywnejjest dobrym prognostykiem przed potyczką Wisły (pomimo kilku błędów ale tylko ten kto nie gra ich nie popełnia)
            po trzecie - było kilka okazji po których powinny paść bramki zarówno po jednej jak i po drugiej stronie więc kilka ciekawych akcji było a zważywszy na to że nasi z Pawłem Janasem przebywali tylko 1,5 dnia nie jest najgorzej

            PS. co taki przeciętniak jak pan "kapitan" Świerczewski robi w kadrze??
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • And69
              Senior
              • 06-2002
              • 1487

              Piecia napisał(a)
              PS. co taki przeciętniak jak pan "kapitan" Świerczewski robi w kadrze??
              Jaki przeciętniak przecież on jest najlepszy na wyspach brytyjskich

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Widzę że koledzy nie słyszeli ostatnio wypowiedzi Mateusza Borka, stwierdził on że Piotr Świerczewski jest ponadprzeciętny jak na polskie warunki Na pewno coś w tym jest w końcu mało który z naszych graczy gra tyle lat za granicą i to w podstawowym składzie. Choć ostatnio temu zawodnikowi akurat tego się nie udawało. Jednak też jestem zdania że w meczu z Chorwacją był najgorszym zawodnikiem na boisku zaraz koło Srny.
                Mecz wyglądał tak jak przewidywałem i nie czuje się rozczarowany czy zawiedziony postawą naszych piłkarzy.
                No to za jakiś czas skopiemy tyłki Madziarom

                Comment

                • behemoth
                  Senior
                  • 12-2001
                  • 248

                  Czy ktoś oglądał rozmowę Włodzimierza Szaranowicza z Maciejem Szczęsnym (po meczu)? Otóż według Szaranowicza w drużynie narodowej gra... Piotr Fronczewski

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    behemoth napisał(a)
                    Czy ktoś oglądał rozmowę Włodzimierza Szaranowicza z Maciejem Szczęsnym (po meczu)? Otóż według Szaranowicza w drużynie narodowej gra... Piotr Fronczewski

                    Widocznie oglądałem inny mecz bo żadnego Fronczewskiego tam nie widziałem

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Piecia napisał(a)
                      więc kilka ciekawych akcji było
                      Ja tam żadnych ciekawych akcji naszych nie widziałem. Nie było również zaangażowania, wystarczyło obejrzeć późniejsze mecze (Francja-Czechy i Holandia-Argentyna), żeby zobaczyć jak podchodzą do meczu towarzyskiego profesjonaliści. Chociaż trzeba przyznać, że ciężko coś z siebie wykrzesać, gdy po trybunach stadionu wiatr hula.

                      Żeby było sprawiedliwie - Chorwaci też zagrali cieniutko.

                      Comment

                      • And69
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 1487

                        Piecia może oglądaliśmy dwa różne mecze bo ja też nie zauważyłem żadnych ciekawych akcji . No może jedną którą Oli spier... całkowicie . Przecież to była sytuacja w której normalny napastnik się pyta bramkarza z którego rogu bramki chce wyciągnąć piłkę.

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3307

                          naliczyłem kilka ciekawych akcji Z OBU STRON (nie tylko w wykonaniu naszych)takich jak np.akcja po której kąśliwy strzał oddał Kałużny, strzał Chorwata w sztange,wspomniana akcja Polaka z importu...

                          a innych meczów nie miałem okazji oglądać ale bramka Holendrów strzelona Argentynie przedniej klasy...
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • Piwofil
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 907

                            Ja też miałem wątpliwą przyjemność oglądania tego meczu, był strasznie nudny, taka przypadkowa kopanina z obu stron, nic nadzwyczajnego, ciekawe co będzie jutro.
                            Myślałem że debiut będzie jakiś bardziej udany, jeśli dobrze pamiętam Boniek też zremisował swój piewszy mecz, ale przynajmniej padły gole.

                            A Fronczeski rzeczywiście nie grał, ale nieźle się uśmiechnąłem oglądając tą rozmowę, na szczęście Szczęsny był bardziej przytomny
                            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                            Comment

                            • Mawas
                              Senior
                              • 02-2002
                              • 299

                              W kadrze Polski grają podobno najlepsi piłkarze.Wszyscy to zawodowcy.Jeżeli gra bez koncepcji, bez zaangażowania i ambicji z miernym wyszkoleniem technicznym i bez świadomości że się po prostu odwala na boisku lipę jest przejawem polskiego piłkarskiego profesjonalizmu najlepszych naszych piłkarzy to dajmy sobie spokój z eliminacjami do czegokolwiek.
                              Nasi kopacze są po prostu marni i chorzy na minimalizm.
                              http://Wspieraj swój Browar! Stań si...żytkownikiem!

                              Comment

                              • cosnek
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 110

                                Ja myślę, że luty jest dobry na wszystko tylko nie na piłkę nożną i to jeszcze w narodowym wydaniu. Koledzy spotkali się pobiegali trochę i na tym koniec. Bardziej na tym meczy zależało Janasowi, aby się wkońcu pokazać i zadebiutować. Poczekajmy na mecze o eliminację ME.
                                Ja jednak twierdzę, że mamy nikłe szanse na awans
                                wafelki do wymiany
                                wafelkipiwne.w.interia.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎