Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Od wczoraj zastanawiam się jaki skład wystąpi w meczu z Węgrami podczas eliminacji do ME w piłce nożnej ciekawe czy powała dużo piłkarzy których grało w meczu z Macedonią?? A może wszystkich?? Mam nadzieję że młodzież + kilku doświadczonych zawodników uraziło dumę naszych zagranicznych gwiazd w związku z czym będą chcieli się również pokazać z dobrej strony i zaangażować z całych serc w grę.
    Naprawdę jestem pod dużym wrażeniem pierwszej połowy meczu z Macedonią!! Mogli się po nich przejechać nawet tak z 6:0 a nawet więcej. No ale nie narzekam bo i tak wynik jest znakomity. Ale trzeba chyba przyznać że przeciwnik nas troszkę zlekceważył i w przerwie dostali porządny opieprz od swojego trenera i ruszyli troszkę do przodu jednak jedyne co mogli to tylko nagwizdać naszej obronie. Brawo Polska!!!
    Najbardziej podobała mi się bramka Niedzielana, wypuścił sobie piłkę piętką i wyprzedził rywala a ten z wrażenia aż się przewrócił

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      Ciekawe czy Barcelona dzisiaj znowu pochłonie kilka brameczek?? Wtedy powinni się zastanowić czy zamiast trenerów nie wywalić zawodników którym chyba nie chce się za bardzo grać albo są zbyt słabi.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Macedonia-Polska

        No, wreszcie jakiś przyjemny wyniczek i do tego ładne bramki. Co prawda Macedonia miała dziury w obronie aż wiało, ale nieważne - grunt, że chłopaki pokazali starej gwardii jak się powinno grać mecz towarzyski.W drugiej połowie już im się mniej chciało, ale wynik ich rozgrzesza.

        Comment

        • szarpik
          Senior
          • 02-2002
          • 676

          Dobra impreza z przyjaciólmi , dobre piwko , dobry mecz , i co ostatnio rzadkie dobry wynik , jednym słowem dobry walentynkowy wieczór
          WWW.EKSTRAKLASA.NET

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            zrobiłem chwilkę przerwy od forum aby obejrzeć walkę na TVP 1 i co zobaczyłem?
            ano nic...
            żadnego ciosu a sama "walka" Bonina z jakimś kelnerem z Kamerunu zakończyłą się po niespełna 5 minutach.....żenada..nawet piwa nie zdążyłem otworzyć a jeśli już mowa o piwie to sponsorem jest browar Głubczyce (Hammer Boxing Promotion)
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • Pucak
              Senior
              • 12-2002
              • 242

              Ogladalem wczoraj MU - Arsenal w pucharze Anglii, alez byla ostra jazda; po 5 minutach 3 zolte kartki, caly mecz to przepychanka ale i dobrego futbolu nie brakowalo. Giggs po ladnym minieciu bramkarza i obroncy nie trafil do pustej bramki, chyba z 11 metrow...prasa go zniszczy!
              MU gral slabiutko jak na swoje mozliwosci!

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Pucak napisał(a)
                Ogladalem wczoraj MU - Arsenal w pucharze Anglii, alez byla ostra jazda; po 5 minutach 3 zolte kartki, caly mecz to przepychanka ale i dobrego futbolu nie brakowalo. Giggs po ladnym minieciu bramkarza i obroncy nie trafil do pustej bramki, chyba z 11 metrow...prasa go zniszczy!
                MU gral slabiutko jak na swoje mozliwosci!


                Ale Arsenal jest teraz jedną z najlepiej grających drużyn na świecie. Manchester może tylko pomarzyć żeby im dorównać.
                Ps. Barca w końcu wygrała.
                Ps2. To nie walczył Bonin tylko Włodarczyk a przynajmniej ja tylko widziałem tego drugiego.

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  Piecia napisał(a)
                  zrobiłem chwilkę przerwy od forum aby obejrzeć walkę na TVP 1 i co zobaczyłem?
                  ano nic...
                  żadnego ciosu a sama "walka" Bonina z jakimś kelnerem z Kamerunu zakończyłą się po niespełna 5 minutach.....żenada..nawet piwa nie zdążyłem otworzyć a jeśli już mowa o piwie to sponsorem jest browar Głubczyce (Hammer Boxing Promotion)
                  Trzeba było iść na mecz Polska - Litwa w Białysmtoku - ja oglądałem skrót w TV było kilka niezłych walk. Ja zresztą wolę boks amatorski od zawodowego bo nie jest tak układany (poza sędziowaniem niestety).
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    zythum napisał(a)


                    Trzeba było iść na mecz Polska - Litwa w Białysmtoku - ja oglądałem skrót w TV było kilka niezłych walk. Ja zresztą wolę boks amatorski od zawodowego bo nie jest tak układany (poza sędziowaniem niestety).
                    Walką wieczoru była jednak walka Bonina

                    a co do Polska-Litwa (14-6) oglądałęm cały w tv i rzeczywiście o wiele lepszy poziom niż tzw. boksu zawodowego

                    PS. chodzę dość często na ligę i gdyby nie poziom sędziowania od którego można dostać rozstroju nerwowego byłoby idealnie (i można bezpiecznie zabrać rodzinę ) a w Białymstoku mamy mistrza Polski
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • Regent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 512

                      Piecia napisał(a)
                      zrobiłem chwilkę przerwy od forum aby obejrzeć walkę na TVP 1 i co zobaczyłem?
                      ano nic...
                      żadnego ciosu a sama "walka" Bonina z jakimś kelnerem z Kamerunu zakończyłą się po niespełna 5 minutach.....żenada..nawet piwa nie zdążyłem otworzyć a jeśli już mowa o piwie to sponsorem jest browar Głubczyce (Hammer Boxing Promotion)
                      No cóż, jakie piwo taka walka.
                      Mniej alkoholu w piwach !!!
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • Pucak
                        Senior
                        • 12-2002
                        • 242

                        [QUOTE]baklazanek napisał(a)
                        [B]



                        ..Manchester może tylko pomarzyć żeby im dorównać.

                        Tu sie nie zgodze, Arsenal zaliczyl ostatnio kilka oslabiajacych wpadek podczas gdy MU z meczu na mecz gral coraz lepiej. Wydaje mi sie, ze MU bardziej skupil sie na zdobyciu mistrza Anglii a co za tym idzie grze w lidze mistrzow.

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          [QUOTE]Pucak napisał(a)
                          [B]
                          baklazanek napisał(a)




                          ..Manchester może tylko pomarzyć żeby im dorównać.

                          Tu sie nie zgodze, Arsenal zaliczyl ostatnio kilka oslabiajacych wpadek podczas gdy MU z meczu na mecz gral coraz lepiej. Wydaje mi sie, ze MU bardziej skupil sie na zdobyciu mistrza Anglii a co za tym idzie grze w lidze mistrzow.


                          Fakt że Aresnal miał lekki dołek ale już się z niego prawie wygrzebał choć mam nadzieję że jeszcze na mecz z Ajaxem nie wrócą do wcześniejszej dyspozycji.
                          A co do ligi angielskiej to stawiam że mistrza zdobędzie jednak Arsenal. Dlaczego?? Bo mają dwóch wybitnych graczy, Henregy i Bergkampa natomiast United mają tylko Van Nisterloya.
                          Tak wiem że gra tam jeszcze Gigs ale do wybitnego gracza jeszcze mu trochę brakuje.

                          Comment

                          • Pucak
                            Senior
                            • 12-2002
                            • 242

                            Ech..gdyby kazda druzyna miala tylu wybitnych graczy co MU...To jest pewnie problem tej druzyny!

                            Co do Arsenalu; Bergkamp to zachodzaca gwiazda a Henry za partnerow ma "pol" druzyny Francji!

                            Za dobry futbol - przy nim swietnie pije sie piwko!

                            Comment

                            • baklazanek
                              † 2014 Piwosz w Raju
                              • 08-2001
                              • 3562

                              Bergkapmp potrafi jeszcze rozgrywać i strzelać tak świetnie nie wielu zawodników chowa się przy nim nawet tych uznawanych za gwiazdki.
                              A za dobry fotball nie wypiję bo strasznie mnie wkurza jak jakiś Polak używa tego słowa My mamy piłkę nożną a nie jakieś angielskie odpowiedniki jak np. cornery!!!!

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                baklazanek napisał(a)
                                Bergkapmp potrafi jeszcze rozgrywać i strzelać tak świetnie nie wielu zawodników chowa się przy nim nawet tych uznawanych za gwiazdki.
                                A za dobry fotball nie wypiję bo strasznie mnie wkurza jak jakiś Polak używa tego słowa My mamy piłkę nożną a nie jakieś angielskie odpowiedniki jak np. cornery!!!!
                                dobrze gada, dobrze gada dać mu BEERA
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎