Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o sporcie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Co tu dużo pisać IST THE BEST
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • dzidek1960
      Senior
      • 01-2003
      • 1548

      Po raz czwarty w historii MŚ jest podwójny MISTRZ!
      Dokonał tego nasz ADAM!!! Brawa dla Niego za to!
      Tym większe że przed mistrzostwami Adam był dobry ale nie najlepszy. Jak by tego było mało to stawka zawodników we finale była bardzo wyrównana i na bardzo wysokim poziomie. Zresztą co tu będę się rozpisywał, chyba wszyscy to widzieli i docenią klasę Adama.
      On po prostu na tych Mistrzostwach był THE BEST!!!
      Z tej okazji u mnie na stole Pilsner Urquel.
      ADAM to dla ciebie
      "Ma jednak kraj polski napój warzony
      z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
      piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
      do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
      mieszkańców, lecz i cudzoziemców
      wybornym smakiem"
      Jan Długosz, Historie Piwne
      Moja strona www w początkowym okresie budowy

      Comment

      • TAMEUSZ
        Gość
        • 12-2002
        • 32

        wczoraj myślałem, że zleje się z radości, ale to dlatego, że podczas konkursu żłopałem browary i nie chciałem odchodzić od telewizora. ha i germańce pogrążeni......

        Comment

        • behemoth
          Senior
          • 12-2001
          • 248

          Ja uważam, że tak naprawdę to Małysz miał dość ułatwione zadanie. W zasadzie nie miał mu kto zagrozić. Ci najwięksi- zdolni do oddawania rekordowych skoków zupełnie się w obu konkursach nie liczyli. Wszystkie stare i nowe gwiazdy tego sezonu były już bezsilne. Nareszcie Adam miał trochę szczęścia. Na innych wielkich imprezach zawsze trafiał się ktoś z wybuchem doskonałej formy, kto skutecznie zagrażał Małyszowi. Na Mistrzostwach Świata (dwa lata temu) był to M.Schmit, na Turnieju Czterech Skoczni przed rokiem- Hannawald i oczywiście na Olimpiadzie- Simon Amman. Tym razem na szczęście nie było rywali zdolnych przeszkoczyć M. a jego występ był naprawdę doskonały.

          P.S. Do listy wpadek Szaranowicza należy dopisać pomyłkę Romoerena z Hannawaldem...

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            A ja myślę, że w tych dniach wygrałby z każdym. Przecież zupełnie niezależnie od złotych medali pobił rekord obu skoczni.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Oglądam sobie ligę niemiecką Lev-Wer 3:0 i czekam na inaugurację naszej.Niestety nie cieszę się wcale,gdyż moja ukochana drużyna jest na szarym końcu,a teraz z tym składem będą tragiczne wyniki Cóż i tak będę na każdym meczu u nas[może pojadę do Poznania],ale to będzie katorga oglądanie porażki za porażką Powroty do domu będą bardzo długie


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                Pogoń niech się cieszy że wystartuje w lidze. Co mają powiedzieć kibice z Stomilu w którym do rozgrywek 2 ligi zostało zgłoszonych 9 graczy?? PZPN chyba nie zgodzi się na to i Stomil spadnie do ligi okręgowej

                Ps. Dzisiaj Hajto i Włdoch strzelili po golu dla Schalke.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Baklazanek-uratowali[?]POGOŃ ,ale czy faktycznie?Nie wiem czy wzorem Lechii Gdańsk nie lepiej byłoby grać po wiochach,ale z nową POGONIĄ.Kibicom Stomilu współczuję,podobnie Stilonowi,Górnikowi Wałbrzych i wilu innym-trzymajmy się.Wierzchowski obronił karnego,ale dwie brameczki można zapisać na jego konto.Nie mam się z czego cieszyć-to będzie smutna runda


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    ja ze swej strony dodam iż poza Stomilem, inny większy klub półnicno-wschodniej Polski może grać 2 klasy niżej (nawet nieokręgówka ale klasa A ) otóż białostockiej Jagiellonii (drugie miejsce w 3 lidze) nie stać na przystapienie do rozgrywek ligowych i tym oto sposobem najlepszym klubem na wschodzie i północy polski będzie Warmia Grajewo (na krawedzi 3 ligi)
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Z braku kasy moja Polonia też może nie wystartować w rundzie wiosennej.I to wszystko przez jednego pseudo-sponsora.Który będąc sponsorem(prezesem)dostał od miasta w dzierżawę sklepy i targowisko.A teraz po rezygnacji z funkcji prezesa i oddaniu drużyny,nie chce oddać sklepów.Kasiora zamiast płynąć do kasy klubu ,płynie do jego kieszeni.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Dlatego też nie ma co specjalnie załamywać rąk nad wycofaniem się Turków z Pogoni Szczecin. Owszem, finansowo Pogoń na tym straciła, ale na dłuższą metę może niekoniecznie.

                        Za finansowanie klubu piłkarskiego powinni brać się ci, dla których klub nie będzie maszynką do tłuczenia kasy, a głównie spełnieniem jakichś marzeń, ambicji. Bo jeśli będą kierować się przede wszystkim chęcią zysku, to wystarczy, że nie spodoba im się wysokość przychodów i bez skrupułów porzucą klub, próbując szukać kokosów gdzie indziej.

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          żąleną napisał(a)
                          Dlatego też nie ma co specjalnie załamywać rąk nad wycofaniem się Turków z Pogoni Szczecin. Owszem, finansowo Pogoń na tym straciła, ale na dłuższą metę może niekoniecznie.

                          Za finansowanie klubu piłkarskiego powinni brać się ci, dla których klub nie będzie maszynką do tłuczenia kasy, a głównie spełnieniem jakichś marzeń, ambicji. Bo jeśli będą kierować się przede wszystkim chęcią zysku, to wystarczy, że nie spodoba im się wysokość przychodów i bez skrupułów porzucą klub, próbując szukać kokosów gdzie indziej.


                          Z tymi Turkami to bym się nie zgodził. Begdas wpompował w drużynę wiele milionów a ten sponsor z Bytomia chyba nie wiele wyłożył ze swojej kieszeni. Polska to nie Anglia czy Hiszpania, u nas nie ma wielu bogatych firm. Tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na ładowanie pieniędzy w kluby nie licząc na zwrot kosztów. Cupiał czy Drzymała zaliczają się do tego grona ale co mają powiedzieć inni?? I dlatego wielu prezesów ma chętkę na tereny wokół różnych stadionów po to żeby je zagospodarować, będą wtedy zarabiali a zarazem więcej pieniędzy będzie szło na klub. Jednak jest też zła strona tego medalu, tak jak wspomniał Kiszot zdarzają się też złodzieje I tu powstaje pytanie, jak rozpoznać uczciwego przedsiębiorcę?? Jak już pisałem Begdas wydawał się uczciwy natomiast gondor mi na takiego nie wygląda.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            Lesio Gondor od początku nie ukrywał,że interesuje go żużel[który wcześniej załatwił w Gorzowie]Miasto bez tradycji żużlowych-to było bez sensu.Sprawa terenów-miasto od kilku lat kombinuje[nowy zarząd-nowa koperta]Cóż spółka musi na siebie zarabiać i basen,hala,czy hipermarket na pewno przynosiłyby jakiś dochód.Nikt nie wytrzyma wykładania z własnej kieszeni od kilku do kilkunastu milionów.Naprawdę tereny są łakomym kąskiem.Może kiedyś się uda...


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              żąleną napisał(a)
                              .

                              Za finansowanie klubu piłkarskiego powinni brać się ci, dla których klub nie będzie maszynką do tłuczenia kasy, a głównie spełnieniem jakichś marzeń, ambicji. Bo jeśli będą kierować się przede wszystkim chęcią zysku, to wystarczy, że nie spodoba im się wysokość przychodów i bez skrupułów porzucą klub, próbując szukać kokosów gdzie indziej.
                              No i dlatego u nas nigdy nie będzie dobrze.Bo kluby sportowe powinny być prowadzone jak na zachodzie ,a nie tak jak u nas.
                              Przychodzi ktoś kto ma trochę forsy,i nagle zostaje prezesem klubu .Albo i właścicielem.A jeżeli już twierdzi że jest wiernym kibicem,to oznacza ,że jak sie zrobi źle to on pierwszy weźmie nogi za pas.
                              To jest polska rzeczywistość.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Jle u nas klubów ma płynność finansową-w 1 lidze teraz chyba trzy.Co się stało z takimi klubami jak Motor,Zawisza,Stomil,Lechia,Stal Mielec,Jagiellonia,Górnik Wałbrzych,Raków ,Polonia Bytom i z wieloma innymi zasłużonymi dla naszej piłki klubami?Będą pewnie błąkać się po niższych ligach.Niedługo na najwyższym szczeblu będą grały zespoły z malutkich miejscowości,bez historii[już zaczyna tak być]Dokąd zmierzamy?


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎