Jak i dlaczego tu trafiliście?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ziem
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2001.11
    • 134

    #61
    jak i dlaczego?

    Przypadkiem,to przypadek rzadzi wszystkim co nas otacza.Do wyszukikarki "google" wrzuciłem słowo i przy witrynie forum zostałem na znacznie dłużej niż trzydzieści sekund.
    Ot,cała historia.
    A dlaczego?Tego nie wiem.
    tradytor

    Comment

    • Piwofil
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2002.01
      • 907

      #62
      Ja postanowiłem zobaczyć coś o etykietkach, zacząłem szukać piw i trafiłem na browar, który jest oznaczony jako WP Hit!
      I bardzo się z tego ciesze, bo piwko z forumowiczami to tylko przyjemność!
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • szostak
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2002.02
        • 1176

        #63
        Ja się dostałem dzięki Newsweekowi. Był tam materiał na temat browarników amatorów, a pod tekstem dodane strony internetowe, gdzie można się czegoś dowiedzieć na temat robienia piwa w domu.

        Comment

        • And69
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2002.06
          • 1487

          #64
          Ja chyba tak jak większość trafiłem tu dzięki wyszukiwarce , a dlaczego wiadomo dla
          Last edited by And69; 08-11-2002, 09:37.

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 2001.09
            • 4469

            #65
            Są prostsze sposoby - wystarczyło wpisać www.browar.biz
            Mi własnie ten adres sam się nasunął podczas poszukiwań - i BINGO!!
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • szostak
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2002.02
              • 1176

              #66
              celt_birofil napisał(a)
              Są prostsze sposoby - wystarczyło wpisać www.browar.biz
              Mi własnie ten adres sam się nasunął podczas poszukiwań - i BINGO!!
              Zgoda. Ale gdy wystukasz piwo zamiast browaru, to dostajesz szajs w najgorszej formie, czyli oferty kupna, oferty sprzedaży, e-business i ani jednego słowa na temat piwa.

              Comment

              • pama
                D(r)u(c)h nieuchwytny
                • 2002.08
                • 205

                #67
                szostak napisał(a)
                Ja się dostałem dzięki Newsweekowi. Był tam materiał na temat browarników amatorów, a pod tekstem dodane strony internetowe, gdzie można się czegoś dowiedzieć na temat robienia piwa w domu.
                Ja dokładnie tak samo. Przy czym początkowo się nie rejestrowałem, tylko czytałem, ściągałem artykuły itd. No i na początku się dziwiłem, co znaczy ta liczba wypitych piw.

                Comment

                • szostak
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2002.02
                  • 1176

                  #68
                  Ja nawet chciałem mailować do Arta, że nie wiem, ile piw wypiłem, bo trzebaby to liczyć w grubych tysiącach. Ale w końcu się zorientowałem, że liczba piw rosnie wraz z puszczeniem postu. A jakie cięgi zebrałem przy puszczeniu pierwszego tematu

                  Comment

                  • pama
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2002.08
                    • 205

                    #69
                    Kiedy się ograniczałem do czytania cudzych postów, to z czasem miałem wrażenie, że jestem jakimś podglądaczem - obserwuję grupę zgranych ludzi i dowiaduję się dość osobistych rzeczy (choć np. nadal nie wiem, o co chodziło z parasolem ARTa ). Ale postanowiłem skończyć z wojeryzmem i "wyszedłem z podziemia". Nadal mam wrażenie, że wlazłem nieproszony z ulicy na imprezę ludzi, którzy się świetnie znają, ale przynajmniej nie chowam się za lustrem weneckim. I dobrze mi tu. Przy piwie miło się nawet posprzeczać, choćby w sprawie zoofilii, antagonizmów regionalnych czy Wielkiej Rewolucji Październikowej.

                    Comment

                    • szostak
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2002.02
                      • 1176

                      #70
                      I o to chodzi

                      Comment

                      • celt_birofil
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 2001.09
                        • 4469

                        #71
                        pama napisał(a)
                        Przy piwie miło się nawet posprzeczać, choćby w sprawie zoofilii, antagonizmów regionalnych czy Wielkiej Rewolucji Październikowej.
                        ... kolonizacji, zsyłkach, komunizmie, nazizmie też
                        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                        Comment

                        • szostak
                          D(r)u(c)h nieuchwytny
                          • 2002.02
                          • 1176

                          #72
                          celt_birofil napisał(a)

                          ... kolonizacji, zsyłkach, komunizmie, nazizmie też
                          A dlaczego nie? Jeśli ktos ma ochotę się kłócić, to jestem gotowy przedstawić pozytywne strony tychże ...izmów łącznie z popartym przykładami uzasadnieniem.

                          Comment

                          • And69
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2002.06
                            • 1487

                            #73
                            szostak napisał(a)

                            A dlaczego nie? Jeśli ktos ma ochotę się kłócić, to jestem gotowy przedstawić pozytywne strony tychże ...izmów łącznie z popartym przykładami uzasadnieniem.
                            Powiedz to milionom które w " tychże " stracili życie .

                            Comment

                            • szostak
                              D(r)u(c)h nieuchwytny
                              • 2002.02
                              • 1176

                              #74
                              And69 napisał(a)


                              Powiedz to milionom które w " tychże " stracili życie .
                              Komunizmu i faszyzmu w wypaczonej formie (Stalin, Pol Pot, późny Hitler) nie podejmuję się bronić. Ale gdyby nie te izmy, ofiar byłoby znacznie więcej.
                              Weźmy wczesny faszyzm. Gdyby Hitler nie wziął twardo władzy w ręce, Niemcom groził atak ze strony Polski. Piłsudski wieolkrotnie porponoiwał Francuzom "sanitarny" atak. Gdyby w kraju tym zapanowała anarchia, uderzenie byłoby niemal pewne. Ofiary byłyby liczone w tysiące. Na tym etapie faszyzmu w Niemczech ludzie nie ginęli.
                              Wczesny komunizm: zapobiegł anarchii. Gdyby nie komuniści, każdy by się żarł z każdym.
                              Kolonializm: miał same plusy.

                              Comment

                              • pama
                                D(r)u(c)h nieuchwytny
                                • 2002.08
                                • 205

                                #75
                                szostak napisał(a)

                                jestem gotowy przedstawić pozytywne strony tychże ...izmów łącznie z popartym przykładami uzasadnieniem.
                                Fascynujące. Do tej pory znałem takie postawy tylko z gazet. To może na początek podaj pozytywne strony śmierci paru milionów
                                1. ofiar Auschwitz
                                2. ofiar odkułaczania Ukrainy w latach 30-tych

                                Comment

                                Przetwarzanie...