Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hannavald deklasuje

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pucak
    Senior
    • 12-2002
    • 242

    "Masuj Iza Adama, a forma przyjdzie sama" - napis na jednym z transparentow w Zakopanem

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      NoLeafClover napisał(a)
      Czy nie wymagacie od niego zbyt wiele ? On i tak jest już najlepszym skoczkiem polskim. Doceńmy co zrobił i cieszmy się że jeszcze jest na kogo patrzeć bo następców nie ma. A Hannavald jest w formie i tyle. Trzeba obiektywnie przyznać że jest lepszy i że puchar świata będzie raczej jego niż Ahonnena czy Małysza
      A swoją drogą, Hani się bardzo zmienił na korzyść. Jego zachowanie było diametralnie inne od tego sprzed roku. Kibice to z pewnością zauważyli
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • NoLeafClover
        Senior
        • 09-2001
        • 449

        Teraz już tak nie razi ta jego radość, przedtem to było takie wyładowanie złości czy czegoś tam. Teraz jakoś można na to patrzeć. No i Hess nie robi już też takiej gestapowskiej miny. Ale fakt faktem że jestem za aby Adaś choć raz jeszcze tylko raz utarł nosa wszystkim w takim stylu jak to robił rok czy dwa temu
        NoLeafClover

        Comment

        • ppns
          Senior
          • 10-2002
          • 1737

          NoLeafClover napisał(a)
          [...] No i Hess nie robi już też takiej gestapowskiej miny [...]
          Hm , uważam ,że użyłeś niezwykle "niezręcznego" porównania.
          piwoppns@wp.pl

          Comment

          • NoLeafClover
            Senior
            • 09-2001
            • 449

            rzeczywiście to trochę brzydko z mojej strony przepraszam zatem ale cóż poradzę skoro skojarzenia przychodzą same.
            W każdym bądź razie Hess nie ma buziuchny aniołka. Takiemu Tajnerowi miło z oczu patrzy
            NoLeafClover

            Comment

            • rychur
              Senior
              • 12-2002
              • 151

              No i Hess nie robi już też takiej gestapowskiej miny
              Może "niezręczne porównanie" ale ta mina faktycznie była jakaś taka właśnie! Ale w tym roku to pięknie było, szkoda że w telewizorni a nie na żywo widziałem. Za zdrowie Małysza i lepszych od Niego też.

              Comment

              • Pucak
                Senior
                • 12-2002
                • 242

                ppns napisał(a)

                Hm , uważam ,że użyłeś niezwykle "niezręcznego" porównania.
                A co jest tak "niezwykle "niezreczne""?
                Hess?

                Comment

                • NoLeafClover
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 449

                  Właśnie !!! Zdrowie ich wszystkich. Zdrowie ich nóg i ścięgien i stawów bo nóżki obciążane są strasznie
                  NoLeafClover

                  Comment

                  • And69
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 1487

                    żąleną napisał(a)


                    Rzeczywiście, sugerowałem się klasyfikacją zamieszczoną przez Onet, którą uaktualnili dopiero po moim poprzednim wpisie. Bezczelni.

                    Ale Małysz traci teraz do 1. miejsca niecałe 100 punktów, czyli mniej niż poprzednio. Spokojnie do nadrobienia, tylko niech on wreszcie zacznie wygrywać!
                    Jest na to nadzieją zwłaszcza że Hanavald nie wybiera się teraz na 3 konkursy do Japonii . A Ahonen ostatnio jest w słabszej dyspozycji .

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      O, a dlaczego się nie wybiera?

                      Comment

                      • ppns
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 1737

                        Pucak napisał(a)

                        A co jest tak "niezwykle "niezreczne""?
                        Hess?
                        Porównanie do miny gestapowca twarzy trenera. Tylko dlatego , że jest to trener rywala Małysza. Przeczytaj dokładnie , co ja napisałem , i co napisał na zwróconą przeze mnie uwage NoLeafClover. Jeśli on sam
                        przyznał się do niezręczności , to Ty nie musisz byc jego adwokatem.
                        Jesli jestes samorodnym adwokatem , to możesz być , ale tylko wtedy , gdy będziesz o to poproszony.

                        Wyluzuj sie ponadto , i więcej obiektywizmu wobec osiągnięć wszystkich sportowców , także tych , którym Ty nie kibicujesz.
                        piwoppns@wp.pl

                        Comment

                        • And69
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 1487

                          Tak zadecydował Hess , ma trenowac przed MŚ . Z naszych też jedzie tylko Małysz i Bachleda z P.Fijasem . A Tajner zabiera synka i Pochwałę do Ramsau na treningi.

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            NIe zrozumcie mnie źle, cieszę się z trzecich miejsc ale nie rozumiem trenera i Adama. Sven Hannavald na początku sezonu skakał słabo (jak na siebie), przestał jeździć na puchary, za to trenował. I są efekty. A Adam od początku sezonu skacze bez błysku (zajmuje miejsca jak na niego niskie). NIe wiem czyją decyzją są te wszystkie starty ale może warto by odpocząć wszak puchar świata jest imprezą drugorzędną w porównaniu z mistrzostwami świata.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Tu się nie zgodzę - dla mnie puchar ma pierwszeństwo, bo jest bardziej miarodajny ze względu na ilość występów no i przede wszystkim cały czas liczę na to, że Małysz jako pierwszy wygra go trzeci raz z rzędu.

                              Comment

                              • Pucak
                                Senior
                                • 12-2002
                                • 242

                                ppns napisał(a)

                                Porównanie do miny gestapowca twarzy trenera. Tylko dlatego , że jest to trener rywala Małysza. Przeczytaj dokładnie , co ja napisałem , i co napisał na zwróconą przeze mnie uwage NoLeafClover. Jeśli on sam
                                przyznał się do niezręczności , to Ty nie musisz byc jego adwokatem.
                                Jesli jestes samorodnym adwokatem , to możesz być , ale tylko wtedy , gdy będziesz o to poproszony.

                                Wyluzuj sie ponadto , i więcej obiektywizmu wobec osiągnięć wszystkich sportowców , także tych , którym Ty nie kibicujesz.
                                Ja jestem wyluzowany co ciezko powiedziec o Tobie w swietele powyzszego .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎