Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

POSTANOWIENIE POPRAWY

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ppns
    Senior
    • 10-2002
    • 1737

    Odp: Pani Urban!

    Beermatt napisał(a)
    ...przeczytałam Twoj post w piękną sobotę i mój humor się popsuł.
    Człowieku kim Ty jesteś ...
    życzę trochę okrzesania i obycia.
    Hej Beermatt ! Zauważyłem , że ostatnio podjęłaś się misji naprawiania i poprawiania Świata. Co do przekręcania pisowni nicków , jeśli Marcopolok nie zareagował na przekręcenie przez URBANa swej "ksywki"
    // ach plis , nie mów że nie lubisz jak dorośli
    //używają języka dzieci.
    to podszedł do tego z odpowiednim dystansem.
    Gdyby mi ktoś powiedział , że ja mu się kojarzę z Jerzym Urbanem , to byłbym się czuł obrażony i poniżony.

    Twój zdziecinniały szowinista i współtwórca klubu adoracji.
    piwoppns@wp.pl

    Comment

    • Beermatt
      Gość
      • 10-2002
      • 192

      PPNS!
      Nie podjełam się takiej misji, coś takiego lezy juz w mojej naturze. A i mój zawód polega na ulepszaniu tego świata.Jednak nie chodzi mi w tym temacie o ulepszanie swiata ale o pewne elementarne poczucie szacunku dla innych forumowiczów, kulturę.
      Domyślam się ,że Marcopolok nie jest teraz w Polsce, jego posty były po sporej nieobecności na forum i może nie mieć dostepu do netu.
      Jesli on nie mógł zareagować to zareagowałam ja, mój nick też został przekręcony.
      I z jakim dystansem podszedł do tego ? Nie rozumiem.Ja pisałam o całej działalności Pana Urbana w tym temacie( może czytałeś kolego ppns?) nie tylko o poscie skierowanym w moim kierunku. Ten zaliczał się do " lżejszych".
      Gdyby ktoś ci powiedział,że kojarzysz sie z Jerzym Urbanem ?
      Słuchaj chyba nosisz troche inny nick ? Jest też pewna różnica między powiedzeniem , że :" kojarzy mi sie nick" a " : Kojarzy mi sie osoba "

      Mógłbyś sie czuć urażony i obrażony. Ja z kolei wyobrażam sobie jak podziałały na niektórych palaczy słowa Pana Urbana.
      Ostatnie sprawa : ja zareagowałam na przekręcenie nicku Marcopoloka - widzę że nie bardzo ci sie to podoba. Czyż nie robisz teraz tego samego? Reagujesz na moje słowa skierowane do pana Urbana .

      Comment

      • ppns
        Senior
        • 10-2002
        • 1737

        Co to sie porobiło !!!

        Beermatt napisał(a)
        PPNS!
        ...sprawa : ja zareagowałam na przekręcenie nicku Marcopoloka - widzę że nie bardzo ci sie to podoba....
        Ależ Beermatt ! Nie chodzi zmienianie nicków komś innemu , ale o to , że każdy taki przybrał przydomek , na jaki miał chęć. Gdybyś sie tu na Forum Brovarum zalogowała np. jako JOANNA , to byłoby to tak samo
        mylące co do Twojej Działalności kolekcjonerskiej , jak jest słowo Beermatt. Mi nic do tego , a w ogóle jest osobny wątek , gdzie każdy może wytłumaczyć , skąd wziął się jego nick.
        Pzdr. i .
        piwoppns@wp.pl

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          A teraz każdy obieca że się poprawi i już nie będzie się kłócił ani nikogo obrażał no chyba że skorumpowanych polityków itp. Ludzie dajcie sobie już spokój bo zamiast pisać o swojej poprawie na nowy rok to rozmawiacie o płytkich tematach!!! Do spotkania jednak powinno dojść, w najgorszej sytuacji daliście by sobie po twarzy i sprawa była by załatwiona. A tak bezsensowna polemika nadal będzie trwała.

          Ja sobie obiecuję że ograniczę spożycie chipsów

          Comment

          • ppns
            Senior
            • 10-2002
            • 1737

            baklazanek napisał(a)
            A teraz każdy obieca że się poprawi i już nie będzie się kłócił ani nikogo obrażał no chyba że skorumpowanych polityków itp. .
            Z ust mi to wyjąłeś. .
            piwoppns@wp.pl

            Comment

            • urban
              Member
              • 10-2002
              • 77

              ja obiecuję, że będę tępił palaczy w knajpach...

              Comment

              • Piwofil
                Senior
                • 01-2002
                • 907

                Czytam to, czytam i mam już dość. Postanowienie poprawy przekształciło się w kłótnię palących z niepalącymi, a potem w ogólną kłotnię. Już raz był taki temat, "Koniec Forum Wprost" i mimo że zupełnie czego innego dotyczył wyglądał tak samo jak ten. Tamten został przez Arta zamknięty, może więc przyszła pora uczynić to samo i w obecnym wypadku????
                www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                Comment

                • ppns
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 1737

                  Piwofil napisał(a)
                  ... Postanowienie poprawy przekształciło się w kłótnię palących z niepalącymi, a potem w ogólną kłotnię. ...
                  No aż tak źle nie jest , kilku rozsądniejszych , jak Ahumba i Baklazanek uspokoiło dyskusję. A poza tym w każdym wątku po jakimś czasie emocje się wypalają i nikomu już się nie chce wzajamnie "odszczekiwać". Tak przecież było w temacie [ Forumowicz a EU ] ,
                  piwoppns@wp.pl

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    ppns napisał(a)

                    No aż tak źle nie jest , kilku rozsądniejszych , jak Ahumba i Baklazanek uspokoiło dyskusję. A poza tym w każdym wątku po jakimś czasie emocje się wypalają i nikomu już się nie chce wzajamnie "odszczekiwać". Tak przecież było w temacie [ Forumowicz a EU ] ,

                    Nie zwalaj winy na mnie A tak na poważnie to dzięki ale to z pewnością zasługa Żony Lenona oraz kilku innych uczestników forum.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      urban napisał(a)
                      ja obiecuję, że będę tępił palaczy w knajpach...
                      i masz racje PPNS, mimo, ze od cytatu powyzej niejednemu się krew zagotuje ale ja to traktuje jak żart, moze kiedys Urban mnie wytępisz ale ja Ciebie nigdy tępić nie bedę...
                      a ja sobie obiecuję, że bedę taki jaki jestem, przede wszystkim tolerancyjny
                      zdrówko palących i niepalących
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • urban
                        Member
                        • 10-2002
                        • 77

                        becik napisał(a)


                        i masz racje PPNS, mimo, ze od cytatu powyzej niejednemu się krew zagotuje ale ja to traktuje jak żart, moze kiedys Urban mnie wytępisz ale ja Ciebie nigdy tępić nie bedę...
                        a ja sobie obiecuję, że bedę taki jaki jestem, przede wszystkim tolerancyjny
                        zdrówko palących i niepalących
                        hehehe

                        Comment

                        • wriggle
                          Senior
                          • 12-2002
                          • 322

                          Mister napisał(a)
                          Jerzy Giedroyc pierwszego papierosa zapalil w wieku lat...dziesieciu.
                          Uwazal wszelkie kampanie antynikotynowe jako zupelna paranoje.
                          Dozyl w dobrym zdrowiu tak fizycznym jak i psychicznym pieknego wieku (94 lata).
                          A kopcil 2 paczki dziennie najmocniejszych, francuskich papierosow.
                          a mentolowe KOOL'e są najmocniejsze?
                          ONE LOVE

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎