Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    Jakieś teorie, że Legia jest lepsza, nie ma szczęścia, że to jedyny polski zespół, który można "pokazywać" w Europie?
    Nie ma żadnych teorii. Poziomu i stylu gry Legii nie da się obronić w żaden sposób.
    No chyba, że wszystko zwalimy na błąd pilota.

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      Jako statystyczna ciekawostka: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...i-europy/ytchg
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        Przecież Legia wykonała już swój plan w pucharach na ten sezon, więc co wy chcecie? Oni już są wygrani a teraz każdy jeden dodatkowy punkt to programowa nadwyżka.

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          (...)

          Swoją drogą, czy zbieranie samych batów nie jest gorsze dla pozycji w rankingu od "niegrania w ogóle"? Jak to wygląda?
          Nie ma różnicy – za łomot dostaje się zero punktów "przeliczeniowych". Suma punktów przeliczeniowych podzielona przez liczbę drużyn wchodzi do rankingu.

          Na dziś: CWKS zdobył 4 pkt (max może mieć 8, jak wygra pozostałe 2 mecze), Lech i Śląsk po 3, zaś Piast - 0,5. Razem 10,5 dzielone na 4 = 2,625 (potencjalny max 3,625). Czyli marnie, bo do rankingu liczy się 5 sezonów, a akurat wypadnie sezon 2008/09 zakończony współczynnikiem 5,000; stąd nastąpi dalsza obsuwa w rankingu.

          Jeżeli pozostałe dwa mecze w LE skończą się porażką, to efekt dla rankingu będzie taki sam, jakby w ogóle nie weszli do LE - z samego grania w LE punktów nie ma, co innego w LM.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            Musiałeś zaczynać? Taki był spokój w tym temacie... A teraz trzeba napić się... piwa...
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Eeee nie jest źle. Koszniki i Pazdany osiągnęły taki sam wynik jak Boenische i Perquisy (nie wiem czy tych ostatnich dobrze zapisałem ale mam nadzieję, że nie będę już nigdy musiał tego sprawdzać )

              Comment

              • Cez
                Senior
                • 01-2003
                • 1789

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                Eeee nie jest źle. Koszniki i Pazdany osiągnęły taki sam wynik jak Boenische i Perquisy (nie wiem czy tych ostatnich dobrze zapisałem ale mam nadzieję, że nie będę już nigdy musiał tego sprawdzać )
                Prowadzisz 1:0
                Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Oglądałem tylko drugą połowę, no i zgodnie z obietnicami Nawałki było zaangażowanie, nawet aż za dużo, bo zabrakło trochę miejsca na myślenie i dokładność. Nie rozumiem jednak gwizdów przy zejściach zawodników - nowy selekcjoner, eksperymentalna defensywa, chłopaki zapieprzają (co wcale nie bywało regułą w meczach towarzyskich czy nawet o punkty), a ci świszczą. Kompletnie niepotrzebne ciśnienie.

                  Comment

                  • DariuszSawicki
                    Senior
                    • 08-2012
                    • 2868

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Tak, kibice to debile, plebs, ale ty nie, zwłaszcza po powyższym tekście, niewątpliwie reprezentujesz elitę. Klasa, że klękajcie narody.
                    Plebs to rzeczywiście był na stadionie. 40 tysięcy widzów. Największy plebs to oczywiście
                    Emes z Warszawy . Polska przegrała znów ze Słowacją, kompromitując się po raz setny a Emes dalej śpiewa " nic się nie stało' Emes, ten Twój Nawłka, czy Srałka nic nie zmieni. Dalej jesteś cieniasem, który głupotą śpiewa tradycyjne-Nic Się Nie Zestało.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Może już dziś nic nie pij, a zamiast Thraka włącz "I Talk to the Wind". Ta fujarka koi nerwy.

                      Comment

                      • DariuszSawicki
                        Senior
                        • 08-2012
                        • 2868

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Może już dziś nic nie pij, a zamiast Thraka włącz "I Talk to the Wind". Ta fujarka koi nerwy.
                        O w mordę, skąd wiesz, że I Talk to the Wind to mój ukochany utwór King Crimson? Nie tylko z pierwszej płyty, ale i w ogóle. Ten flet, a nie fujarka rzeczywiście koi nerwy.
                        Niestety mam złą wiadomość. Dalej piję i to piwa belgijskie czyli mocne.
                        Last edited by DariuszSawicki; 15-11-2013, 23:41.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          No dobra, jak belgijskie, to pij, ale już nie pisz o piłce.

                          Ja jutro sam gram mecz - i to nie jakiś towarzyski, a o punkty - więc tylko koźlaczek na trzecią nóżkę i lulu.

                          Comment

                          • DariuszSawicki
                            Senior
                            • 08-2012
                            • 2868

                            Masz rację, już się wyłączam i wejdę na muzykę przy piwku, Dalej piję Belgię i słucham muzyki różną i różniastą. O naszych, znów przegranych kopaczy ani słowa.

                            Comment

                            • jacekwerner
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2837

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                              A już myślałem ,że będę mógł go porównać do słynnego Wilimowskiego ale niestety już teraz należy odłożyć to do lamusa bo jest zasadnicza różnica - Wilimowski uwielbiał tyskie piwa a co uwielbia Lewandowski? - gorycz porażki!
                              Tak sobie myślę, że Tyskie za czasów Wilimowskiego i to które miałby obecnie ( ewentualnie ) uwielbiać Lewy to zupełnie inna bajka
                              Ochotnicza Straż Piwna
                              BAZA = 7446

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                                Plebs to rzeczywiście był na stadionie. 40 tysięcy widzów. Największy plebs to oczywiście
                                Emes z Warszawy . Polska przegrała znów ze Słowacją, kompromitując się po raz setny a Emes dalej śpiewa " nic się nie stało' Emes, ten Twój Nawłka, czy Srałka nic nie zmieni. Dalej jesteś cieniasem, który głupotą śpiewa tradycyjne-Nic Się Nie Zestało.
                                Przeczytaj sobie to na trzeźwo, o ile ten stan nie jest ci obcy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎