Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Największym wygranym kolejki jest Wójcik, który w przerwie dokonał "cudu" i odmienił grę Odry (tak, to nie przejęzyczenie, bo to Odra nagle w dziwny sposób przestała grać pozwalając Świtowi strzelać bramki). Trener Wójcik to w naszej lidze niezły "czarodziej".
    Last edited by zythum; 13-04-2004, 09:21.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      zythum napisał(a)
      Największym wygranym kolejki jest Wójcik, który w przerwie dokonał "cudu" i odmienił grę Odry (tak, to nie przejęzyczenie, bo to Odra nagle w dziwny sposób przestała grać pozwalając Świtowi strzelać bramki). Trener Wójcik to w naszej lidze niezły "czarodziej".
      Wójcik też miał kilka lat temu niezłe wejście w Śląsku, kiedy grał w I lidze, niestety później klub z Wrocławia wyleciał do drugiej ligi (chociaż w ostatnich kolejkach zespół prowadził już Nemec).
      Ciekawe, czy teraz mu się uda ?

      Comment

      • szarpik
        Senior
        • 02-2002
        • 676

        Raczej nie zabieram zdania w tematach o sprzedawaniu meczy itd. , poniewaz nigdy nie ma jednoznacznych dowodów , ale to co działo się w drugiej połowie spotkania w Nowym dworze to była po prostu kpina , ale oczywiście nikt sie tym napewno nie zajmie
        ps.ten mecz ostatecznie przekonał mnie że w wyniku afery barażowej z ligi powinni wywalić obie sprzedajne druzyny
        WWW.EKSTRAKLASA.NET

        Comment

        • bury_wilk
          Senior
          • 01-2004
          • 2655

          A tak przy okazji, to afera ciągle się toczy. Co i rusz, ktoś się gdzieś odwołuje, proponuje, tudzież odrzuca ugody i takie tam. W sumie, ciekawe, kiedy im się znudzi i na czym stanie?

          Lubię kiedy się zieleni
          Lubię jak się piwo pieni...

          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

          Comment

          • Simon
            † 1964-2008 Piwosz w Raju
            • 02-2001
            • 993

            piwo na stadionach piłkarskich

            W sobotę byłem na meczu II- ligowym Arka-Cracovia ( po paru latach ! ). Pełne trybuny, wspaniałe zachowanie kibiców i krakowskich , i gdyńskich ( zaprzyjaźnione kluby ) oraz całkiem niezły futbol bardzo pozytywnie mnie oczarowały. Dodatkowym atutem była wygrana Arki, ale jednak podstawowym : świetna atmosfera na trybunach!
            Jedynym problemem jest zakaz sprzedaży piwa na stadionie - i tak przed meczem każdy kibic pije piwo z puchy. Uważam, że powinny być wydłużone, 30- minutowe przerwy na piwo i kiełbaskę - coś dla kibiców ale i niezły zarobek dla klubów.
            Simon

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Odp: piwo na stadionach piłkarskich

              Simon napisał(a)
              W sobotę byłem na meczu II- ligowym Arka-Cracovia ( po paru latach ! ). Pełne trybuny, wspaniałe zachowanie kibiców i krakowskich , i gdyńskich ( zaprzyjaźnione kluby ) oraz całkiem niezły futbol bardzo pozytywnie mnie oczarowały. Dodatkowym atutem była wygrana Arki, ale jednak podstawowym : świetna atmosfera na trybunach!
              Jedynym problemem jest zakaz sprzedaży piwa na stadionie - i tak przed meczem każdy kibic pije piwo z puchy. Uważam, że powinny być wydłużone, 30- minutowe przerwy na piwo i kiełbaskę - coś dla kibiców ale i niezły zarobek dla klubów.
              W Szczecinie VIP-y mogą popijać Bosmana w specjalnie przygotownym do tego namiocie.Niestety inni kibice nie mogą się raczyć piwkiem
              Simon pójdź 3 maja na mecz Arki z Pogonią -nie do końca zaprzyjaźnionych klubów


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                darek99 napisał(a)
                Jutro mecz 1/2 Pucharu Polski, Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, relacja z meczu w TV regionalnej o 16.30.
                Może być ciekawy mecz
                no i mecz przerwano w 79 min z powodu burd przy stanie 2:0 dla Legii, zobaczymy co będzie dalej....
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  becik napisał(a)
                  no i mecz przerwano w 79 min z powodu burd przy stanie 2:0 dla Legii, zobaczymy co będzie dalej....
                  Co może być dalej... tylko-walkower.Sam mecz przeciętny.Legia grała na stojąco,Jaga starała się walczyć,ale umięjętności pozwalały tylko na dojście do pola karnego.
                  Co do zadymy.Zaczęli Legioniści wchodząc z bramą na stadion,potem chcieli wyrwać bramę i przyatakować "niebieskich".Ich zapał został ostudzony wodą z polewaczki i strzałami z broni gładkolufowej.Hools Jagi wyrywali ławki i ciskali je w Policję.Też ich polano i postrzelano troszkę.Pewnie po meczu zadyma przeniesie się na ulice Białegostoku...


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    Rzeczywiście Legia się nie wysilała w przeciwieństwie do chuliganów. Czy zawodnik Garcia w końcu opuści szeregi warszawskiego zespołu czy nadal będzie blokował miejsce polskim zawodnikom i partolił podania kolegów?
                    Kibice Jagieloni wywiesili małą flagę ze szklanką z piwem, niestety napisów nie udało mi się odczytać. Ktoś zauważył co było na niej napisane? Może to Piecia wywiesił

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      Mecz słaby, też się nie mogę doczekać kiedy Garcia opuści Warszawę, mam nadzieję że w sobotę bedzie dużo ciekawszy mecz.
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        baklazanek napisał(a)
                        Rzeczywiście Legia się nie wysilała w przeciwieństwie do chuliganów. Czy zawodnik Garcia w końcu opuści szeregi warszawskiego zespołu czy nadal będzie blokował miejsce polskim zawodnikom i partolił podania kolegów?
                        Kibice Jagieloni wywiesili małą flagę ze szklanką z piwem, niestety napisów nie udało mi się odczytać. Ktoś zauważył co było na niej napisane? Może to Piecia wywiesił
                        Przykro mi się przyznać,ale nie zauważyłem tej flagi Garcia to jedno wielkie nieporozumienie, Włodarczyk też słabiutki."Palił" wszystko co mógł.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          Na fladze było napisane Beer Boys 1998. Piecia nieźle narozrabiał A poważnie znowu bezmózgie bydło górą - najgorsze jest to, że jak tak sobie myślę, to nie ma na to rady - zamykanie stadionu, przerywanie meczów - przecież im właśnie o to chodzi
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            zythum napisał(a)
                            A poważnie znowu bezmózgie bydło górą - najgorsze jest to, że jak tak sobie myślę, to nie ma na to rady - zamykanie stadionu, przerywanie meczów - przecież im właśnie o to chodzi
                            A jeszcze jak ich pokażą, na żywo, w TV .

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              U mnie są zadymy szalikowców na meczach B-klasowej Polonii. W mieście nie mają z kim się bić, więc jeżdżą na wiochy i tłuką się z miejscowymi.

                              Comment

                              • bury_wilk
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 2655

                                Hobby w sam raz do poziomu inteligencji. A może to z nudów? Zagonić to bydło do orania pola, to i wysiłek fizyczny będą mieli i trochę się przydadzą.
                                A co do meczu, to był cieniutki. Jaga była beznadziejna, a Legii się nie chciało wysilać, żeby sobie nie zrobić kuku przed meczem z Wisłą.

                                Lubię kiedy się zieleni
                                Lubię jak się piwo pieni...

                                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎