Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Po takiej zabawie nie da się powiedzieć nic tak naprawdę. Strzelili ile mieli strzelić i tyle.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
      Jako kibic niechętny Lewandowskiemu nie mogłem nie zauważyć jego obojętności na strzelone gole.
      Lewy nie jest może wulkanem emocji po bramkach, ale nie przesadzajmy - miał się prężyć jak Cristiano po równie mało ważnej bramce z karnego w końcówce finału LM? Co najmniej hat-trick jest dla zawodnika jego klasy tzw. psim obowiązkiem w meczu z przeciwnikiem rangi Giblar... Gibrar...

      - Piłeś!
      - Nie piłem...
      - Piłeś!
      - Nie piłem...
      - Powiedz "Gibraltar"!
      - Piłem...

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Dramatycznie słaba gra polskiej młodzieżówki, która zostanie pewnie przykryta jeszcze gorszą decyzją sędziego i karnym z kapelusza (Jarzębak bis). Szkoda fajnych eliminacji, fajnych choć tylko na własnym terenie.

        Comment

        • jacekwerner
          Senior
          • 05-2004
          • 2837

          Gra beznadziejna, decyzja sędziego oczywiście zła, ale do jasnej ... chwilę wcześniej mieliśmy znakomitą okazję do podwyższenia wyniku
          i "pozamiatania". Wyszło jak zwykle ... szkoda ...
          Ochotnicza Straż Piwna
          BAZA = 7446

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Chłopcy w wywiadach będą odmieniać słowo frajer przez wszystkie przypadki. Takie wprawki przed "dorosłą" piłką.
            Eeee, do dupy, smutno mi bo to była ta reprezentacja w piłce kopanej, z którą się identyfikowałem na sto procent i mecze oglądałem z emocjami jakie dorosła piłka wyzwoliła we mnie ostatnio za czasów Engela.

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 5003

              Dopiero w 19 meczu udalo sie Polakom wygrac z Niemcami. Myslalem, ze za mojego zycia to sie juz nie stanie.
              Przez prawie godzine tradycyjna obrona Czestochowy, dwie kontry i pozamiatane.
              Dzieki ESPN3 moglem to obejrzec na zywo, a jak opracuja material to obejrze jeszcze raz
              5420 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • YouPeter
                Senior
                • 05-2004
                • 2379

                Po prostu Niemcy chcieli jeszcze bardziej upokorzyć Brazylijczyków.
                Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  No cóż,trzeba przełknąć tę gorycz porażki.Na osłode pozostaje poprzeczka i ewidentny karny za zagranie ręka w polu karnym.Czego niestety sędzia nie dojrzał.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    No cóż,trzeba przełknąć tę gorycz porażki.Na osłode pozostaje poprzeczka i ewidentny karny za zagranie ręka w polu karnym.Czego niestety sędzia nie dojrzał.
                    ...

                    Do kasacji, nie nadawało się na publiczne forum
                    Last edited by Promil03; 12-10-2014, 20:45.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Szczęsny miał "dzień konia" i wyjął co mógł, emeryt Mila był idealnie i genialnie "obsłużony" przez Lewandowskiego i tego nie zmarnował, Milik ładnie pociągnął "z grzywy" - i to koniec pozytywów... No może poza historycznym wynikiem

                      Pierwsza połowa ponoć ciężko się oglądała (oglądałem tylko drugą, a i tak czasem ciężko było na to patrzeć). Szczęście też o dziwo dopisało ( poprzeczka Podolskiego i nieodgwizdany karny za nienaturalne położenie ręki i korzyść odniesioną przy stanie 1:0)

                      Finalnie - zaskakujący i historyczny wynik, tylko ważne, żeby balonik nie został nadmiernie nadmuchany, bo nawet drugie zwycięstwo z Niemcami sukcesu w eliminacjach nie przyniesie, są jeszcze inne mecze...

                      P.S. Dziękuję Tacie za namiastkę kibicowania Zythuma
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Po przemyśleniu stwierdzam, że ten mecz był historyczny jeszcze z innych powodów - to nie Niemcy w starciu z naszymi walczyli do końca (druga bramka w 88 minucie) i to, że druga połowa w naszym wykonaniu była ponoć lepsza niż pierwsza (której nie oglądałem, więc polegam tylko na przekazie werbalnym).

                        P.S. Nie jestem tak naiwny. że liczę na rewolucję w polskiej kopanej, ale to jednak novum
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • jacekwerner
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 2837

                          Dzięki za podziękowania i spryskiwacz oczywiście
                          Co do kiszota - można mu zaśpiewać tradycyjne : "Nic się nie stało ..."
                          Ochotnicza Straż Piwna
                          BAZA = 7446

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            nienaturalne położenie ręki
                            Tak nienaturalne jak facet z długimi włosami. Położenie jak najbardziej normalne podczas takiego ruchu (pad/wślizg). A karny do gwizdnięcia lub nie, zależy od sędziego.

                            Kołka z wełną na klacie, co się parę postów wcześniej wpisał, nie komentuję.

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9742

                              Jakiś cymbał w telewizorze (podejrzewam, że pod biurkiem robił sobie dobrze, taki miał wzrok ze szczęścia zamglony...) porównał tę wygraną do sukcesów złotych medalistów z Soczi, do mistrzostwa świata w siatkówkę, i do mistrzostwa świata w kolarstwie...
                              Gdyby komuś umkło w ramach ogólnonarodowej ekstazy, to uprzejmie donoszę, że reprezentacja narodowa w piłkę kopaną WYGRAŁA JEDEN MECZ ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY... (Giblartaru nie liczę).

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Jeśli po wygraniu jednego meczu eliminacyjnego następuje narodowa ekstaza porównywalna do zdobycia medalu w piłce rzucanej albo podbijanej to chyba nie ma sensu dalej ciągnąć dyskusji, który sport jest narodowym

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎