Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    Tuz przed meczem Polska:Gruzja, realizator pokazal siedzacego na trybunach bylego prezydenta Kwasniewskiego.
    Amerykanski komentator powiedzial: W drugim rzedzie z wąsami siedzi Zbigniew Boniek
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      Trzy szczęśliwe bramki w ostatnich minutach gdy Gruzja po pierwszej stanęła nieco zdumiona, mając dużą przewagę przez ostatnie pół godziny... Dla mnie druga połowa w naszym wykonaniu to dramat. Bronić się, popełniając proste błędy i nerwowo wierzyć, że dotrwamy, to na naszym podwórku, z 50-tysięczną armią kibiców i przeciw Gruzji niezła wtopa...
      A gdyby nie było tej poprzeczki Gruzinów tylko gol... mecz miałby zupełnie inne oblicze. Trzeba o tym pamiętać wpadając w hurraoptymizm, bo 4:0...
      Last edited by wpadzio; 13-06-2015, 20:44.
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Sama prawda.
        Ale po drugiej bramce Gruzini odpadli i Lewy mógł ustrzelić hat-trick...
        Inna sprawa, że wszystkie bramki były ładne, a Lewego każda inna, ale równie ładna - to chyba tyle z pozytywów tego meczu...
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          No ale gdyby Lewandowski wykorzystał patelnie z pierwszej połowy to by było po meczu. Gruzini słabsi - więcej biegali więc polegli w końcówce.
          Last edited by bayern71; 14-06-2015, 07:58.

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            Nie ma co gdybać, graliśmy słabo, gubiliśmy piłkę nie mogąc jej utrzymać choć przez chwilę (druga połowa). Wynudziłem się.
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Ale się nasi rozstrzelali.Co prawda przeciwnik słaby ale 7: 0 gromi wrażenie.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • jacekwerner
                Senior
                • 05-2004
                • 2837

                To z Haiti graliśmy
                Ochotnicza Straż Piwna
                BAZA = 7446

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
                  To z Haiti graliśmy
                  Ja niedawno w sklepie ze sprzetem RTV zgadalem sie ze sprzedawca pochodzacym z Haiti.
                  Jak dowiedzial sie, ze jestem z Polski to spytal ile mam lat i czy pamietam Mistrzostwa z 74 roku gdy Polacy zlali ich 7:0. Oni to ciagle pamietaja
                  A ten Haitanczyk bardzo rozmowny, twierdzil, ze jednym z jego przodkow byl Polak, pewnie jakis napoleonski zolnierz, a on zawsze marzyl by zamieszkac na Kubie albo w Hiszpanii. USA mu sie nie podoba.
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale się nasi rozstrzelali.Co prawda przeciwnik słaby ale 7: 0 gromi wrażenie.
                    Widzę, że ci w tym szpitalu mózgu nie naprawili. A mogli przy pokazji

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4998

                      Serbia mistrzem swiata pilkarzy do lat 20.
                      W finale pokonali, po dogrywce, Brazylie 2:1.
                      Brazylia cisnela, Serbowie umiejetnie sie bronili, a kiedy bylo trzeba wyprowadzali zabojcze kontry.
                      Mlodzi Serbowie wygladaja na dobrze ulozony zespol i moga jeszcze w przyszlosci namieszac.
                      W meczu o 3 miejsce Mali pokonalo Senegal 3:1 a ostatnie 20 minut tego meczu bylo po prostu wspaniale, cudowne gole Traore, dwa rzuty karne (oba obronione) i odwrocenie losow meczu od 0:1 do 3:1. Szkoda, ze staruchy tak ladnie nie graja.
                      Last edited by Latarnik; 20-06-2015, 09:06.
                      5410 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • Admirador
                        Senior
                        • 03-2015
                        • 431

                        Oglądacie Copa America?
                        Beznadziejny ten regulamin. Jeśli z 12 drużyn (w 3 grupach) do ćwierćfinału awansuje aż 8, to dzieją się takie rzeczy jak dziś. Urugwaj z Paragwajem, gdzie w normalnych okolicznościach byłaby walka do ostatniej minuty, grają sobie w II połowie na remis, który urządza jednych i drugich. A Argentyna pewna awansu jeszcze przed ostatnim meczem... Więc idę spać i nie oglądam ich meczu z Jamajką. Trzeba zachować siły na mecze, które będą o coś

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          Oglądamy. Zgadzam się, że wychodzenie 3 drużyny to przesada. Na razie nie było jeszcze jakiegoś dobrego meczu. Nie liczę Chile Boliwia bo to mecz do jednej bramki. Nawet dzisiaj gdy Peru i Kolumbia muszą walczyć o awans to nic się nie dzieje. a na boisku James Rodriguez czy Radamel Falcao
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • Admirador
                            Senior
                            • 03-2015
                            • 431

                            Tak, mecz Kolumbii z Peru senny raczej. Niestety, ale widać, że wielkie (dziś kolumbijskie, wczoraj urugwajskie; Argentyny nie widziałem) gwiazdy z europejskich klubów są zmotywowane w stopniu dość ograniczonym. Na pewno też dochodzi zmęczenie sezonem. Zaryzykuję, że faworytem nr 1 Chile, które na razie gra dobrze. A ponieważ grają u siebie to motywacji im nie zabraknie. Największy potencjał mają oczywiście Argentyna i Brazylia. Ale będą chcieli dojść jak najdalej minimalnym kosztem. Więc wypada kibicować bohaterom drugiego (trzeciego) planu. Zatem: Vamos Venezuela

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Niestety mecze na Copa są ...takie sobie. Tempo jest niskie, zaangażowanie takie sobie. Dzisiaj trochę Brazylia próbuje grać ale i tak ME na dużo wyższym poziomie. Szkoda bo liczyłem, że obejrzę piłkę techniczną i zarwane noce będą tego warte.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Admirador
                                Senior
                                • 03-2015
                                • 431

                                No to jednak się potwierdziło, że Brazylia w bardzo głębokim kryzysie.
                                Aż żal było patrzeć jak kraj z taką futbolową historią i potencjałem (może to już przeszłość?) broni (chwilami dość rozpaczliwie) wyniku 1:0 grając z rywalem, któremu ambicji odmówić nie sposób, ale który piłkarsko jest przecież dość przeciętny. A gdy Paragwaj zasłużenie wyrównał, Brazylijczyków nie było stać, żeby zepchnąć przeciwnika do obrony. Co za czasy...
                                Do mundialu pewnie się trochę "ogarną", mimo wszystko będzie inna motywacja (choć z drugiej strony, mecz z Argentyną na który się zanosiło w półfinale nie był wystarczającą motywacją?), ale póki co, upadli bardzo nisko.
                                Mówiąc zupełnie serio, z tak grającą Brazylią, to nasi wcale nie byliby bez szans.
                                Tak więc chyba Chile-Argentyna w finale.
                                Nie wiem na co stać Peru, widziałem ich tylko w jednym meczu i to akurat nie tym gdzie (podobno) zagrali najlepiej. Ale (zdeterminowanych aż do przesady - vide dość haniebny atak na Cavaniego) gospodarzy chyba jednak nie przeskoczą.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎