Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
    Walia na 8. miejscu? Chyba coś gdzieś przeoczyłem
    Ciekawe, jak Anglicy przyjęli wyższe notowania Walijczyków?

    Comment

    • Admirador
      Senior
      • 03-2015
      • 431

      Losowanie korzystne, nie ma co ukrywać. Irlandia Północna na początek, jak tu nie wygrać. Znacie jakiegoś gracza z Ulsteru? Podobno trzech jest w składzie West Bromwich. Nie jest raczej to Arsenal ani żaden Manchester.
      Byle tylko nasi udźwignęli rolę faworyta, bo w pierwszym meczu przecież nim będą. I jeśli zaczną od wygranej, to szanse na 2 miejsce w grupie i w perspektywie mecz o ćwierćfinał z drużyną w naszym zasięgu (Helweci, a może Rumuni?).
      Ale ku przestrodze. Nikt w meczu z nami nie wywiesi białej flagi w 10. minucie. Irlandczycy z Północy, choć piłkarsko na pewno od nas gorsi, bić się będą na pewno. Tym bardziej w pierwszym meczu, gdy wyjdą strasznie "naładowani".
      Pamiętacie mundial, gdy zaczynaliśmy meczem z Ekwadorem, który wydawał się słaby? A w grupie byli też Niemcy. I trzeci mecz wtedy graliśmy o honor...

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Admirador Wyświetlenie odpowiedzi
        Losowanie korzystne, nie ma co ukrywać. Irlandia Północna na początek, jak tu nie wygrać. Znacie jakiegoś gracza z Ulsteru? Podobno trzech jest w składzie West Bromwich. Nie jest raczej to Arsenal ani żaden Manchester.
        Byle tylko nasi udźwignęli rolę faworyta, bo w pierwszym meczu przecież nim będą. I jeśli zaczną od wygranej, to szanse na 2 miejsce w grupie i w perspektywie mecz o ćwierćfinał z drużyną w naszym zasięgu (Helweci, a może Rumuni?).
        Ale ku przestrodze. Nikt w meczu z nami nie wywiesi białej flagi w 10. minucie. Irlandczycy z Północy, choć piłkarsko na pewno od nas gorsi, bić się będą na pewno. Tym bardziej w pierwszym meczu, gdy wyjdą strasznie "naładowani".
        Pamiętacie mundial, gdy zaczynaliśmy meczem z Ekwadorem, który wydawał się słaby? A w grupie byli też Niemcy. I trzeci mecz wtedy graliśmy o honor...
        Jeżeli kondycyjnie nasi będą tak samo przygotowani jak na wszystkich poprzednich imprezach począwszy od 2002 roku to Irlandia też będzie poza zasięgiem.

        Comment

        • Goodi
          Junior
          • 08-2015
          • 8

          W tym roku mamy dużo więcej reprezentantów którzy rozwijają się w zagranicznych klubach Bundesliga, Premier League i BBVA. To jest główny powód wzrostu skuteczności reprezentacji.

          Comment

          • LubieStrongi
            Senior
            • 02-2016
            • 195

            Gwoli przypomnienia:

            Zapis towarzyskiego spotkania pomiędzy reprezentacją Polski a Serbii na stadionie w Poznaniu.

            We Wrocławiu piłkarska reprezentacja Polski rozegrała ostatni sprawdzian przed ogłoszeniem kadry na finały mistrzostw Europy we Francji.


            Jakieś obserwacje?

            Comment

            • kosher
              Senior
              • 04-2005
              • 2300

              Warto czekać ponad 20 lat na takie kibicowskie chwile (kibicuje Atletico od mistrzowskiego sezonu 1995 roku z Kiko, Moliną, ... Simeone w składzie).
              Katalończycy za burtą, Materace zwycięskie! Teraz poproszę MC, a jeśli dojdziemy do finału pora wyrównać rachunki z Realem

              Comment

              • sredstvom
                Senior
                • 10-2015
                • 362

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
                Katalończycy za burtą
                Aaaaaaale smieszne, no aaaaaale smieeeeszne...
                Daly kmioty ciala wczoraj, normalnie wziac ich wszystkich na pysk wyrzucic albo do rezerw...
                A stare Atletico z czasow Jesusa Gila tez wspominam z nostalgia, zwlaszcza pewna bramke na Widzewie

                Pozdrowienia beznapinkowe
                Czy napija sie panowie piweczka?

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  W polskiej lidze sezon się zaczyna i będzie ciekawie.
                  W LM świetna, twarda gra Atletico, fatalny sędzia i spora niespodzianka. Bayern z lekkimi kłopotami ale tak naprawdę na spokojnie. Wcześniejszych dwóch meczy nie udało mi się obejrzeć.
                  A dzisiaj hit nad hity LFC vs. Borussia czyli tempo, walka, odbiór, szybkie przenoszenie piłki pod pole karne przeciwnika - będzie się działo, a wygra LFC
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Mecz godny finału Ligi Mistrzów,szkoda tylko,że przegrany.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Są takie mecze które budują legendę piłki nożnej, są takie mecze dzięki którym mogę powiedzieć, że nie ma sportu ponad piłkę nożną, są takie mecze po których nie można usnąć.
                      Oczywiście chodzi o Widzew - Omega Kleszczów, horror wygrany 2:1.
                      Brawo LFC Brawo Borussia. Borussia lepsza piłkarsko ale LFC wierzył i został nagrodzony. I jak tu nie lubić tego ulubionego mojego zagranicznego klubu
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 5000

                        Jak przy bramce na 4:3 krzyknalem "Gooooooool" to moja zona w drugim pokoju prawie zawalu dostala
                        A teraz sobie swietuje
                        5410 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • Pinio74
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 3881

                          Co to był za mecz. Dawno nie oglądałem tak dramatycznego widowiska i jeszcze ten słupek w ostatniej minucie. BVB miała wszystko w ręku, a jednak LFC wygrał i jest w półfinale. Dziś losowanie, zobaczymy jak będzie, ale życzę Liverpoolowi wygrania LE.
                          BIRRARE HUMANUM EST

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Trzeba przyznać,ze LFC pokazało większy pazur a BVB zagrało zbyt zachowawczo.Ale mimo wszystko trzeba mieć umiejętności aby przegrać wygrany mecz.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jak przy bramce na 4:3 krzyknalem "Gooooooool" to moja zona w drugim pokoju prawie zawalu dostala
                              A teraz sobie swietuje
                              Mały offtop.
                              Nie widziałem bramki Iniesty w meczu z Chelsea, bo jakbym widział to pewnie bym dzieci pobudził. Wyszedłem przed końcowym gwizdkiem po kumpla, usłyszałem tylko, przechodząc pod oknem, o Kur...a i zobaczywszy kumpla, wskoczyłem na niego, mina ludzi to widzących bezcenna
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                • 06-2004
                                • 5000

                                Dzisiejszy mecz Chelsea : Tottenham obejrzalem z wielkim niesmakiem.
                                Takiej ilosci chamstwa i nienawisci miedzy dwoma zespolami jeszcze w swoim dlugim zyciu nie widzialem.
                                Zlosliwe faule, przepychanki, szarpaniny z wkladaniem palcow w oczy przeciwnika, kopanie lub deptanie lezacych sprawily ze sedzia mial mnostwo roboty a i tak moim zdaniem nie zapanowal nad sytuacja, bo zamiast 11 zoltych kartek powinien pokazac ze dwie czerwone i moze by tym spuscil nieco cisnienia z pilkarzy.
                                Wynik 2:2 sprawil, ze Tottenham nie ma juz szans na mistrzostwo, a mistrzami BPL zostali pilkarze z Leicester.
                                5410 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎