Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    IX1 napisał(a)
    Tym meczem Polkowice prawdopodobnie żegnają się z ekstraklasą.
    No, ale jak się inwestowało całą kasę w remont stadionu, kosztem wzmocnień zespołu, to inaczej być nie mogło .

    Comment

    • IX1
      Senior
      • 01-2004
      • 148

      robox napisał(a)
      No, ale jak się inwestowało całą kasę w remont stadionu, kosztem wzmocnień zespołu, to inaczej być nie mogło .
      A Dubicki i Pater?
      Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Polonia wreszcie wygrała pierwszy mecz tej rundy.I to od razu 3:0 Oby tak dalej.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          IX1 napisał(a)
          A Dubicki i Pater?
          + Nawotczyński, wypożyczeni z Wisły, niczym się jeszcze nie wyróżnili. I nie wiadomo, czy jeszcze zdążą zabłysnąć.
          Zresztą zeszłoroczny przykład sąsiada zza miedzy, Zagłębia, ze sprowadzaniem piłkarzy Wisły, nikogo w Polkowicach nic nie nauczył.
          A historia niestety lubi się powtarzać .
          Last edited by robox; 25-04-2004, 14:33.

          Comment

          • Aldach
            Senior
            • 07-2003
            • 1269

            Kiszot napisał(a)
            Polonia wreszcie wygrała pierwszy mecz tej rundy.I to od razu 3:0 Oby tak dalej.
            No i przełąmała się Polonia wreszcie. Za to

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Real dostał od Barcelony 2:1 i pomimo nawałnicy Realu pod koniec 1. połowy i na początku drugiej jest to chyba wynik sprawiedliwy - chociażby dlatego, że sędzia nie przyznał Barsie karnego po ręce gracza Realu.

              Tak mała obserwacja: poziom rozwydrzenia niektórych graczy Realu osiągnął chyba szczyt. Po prawie każdej decyzji sędziego na ich niekorzyść rzucali się do niego z gębami, wymachując rękami jak wiatraki.

              Comment

              • bury_wilk
                Senior
                • 01-2004
                • 2655

                Moja Polonia znowu głupio straciła cenny punkt nie strzelając karnego w ostatnich minutach. Szlak mnie trafia, bo jak sobie policzyłem, to w tym sezonie przynajmniej 6 punktów (Polonia Legia-1, Widzew Polonia-1, Łęczna Polonia-1, Polonia Widzew-2, Odra Polonia 1) straciliśmy zupełnie po frajersku. A te 6 punktów bardzo by się przydało...
                Po za tym, to za tydzień musimy wygrać z Łęczną i tyle.
                Nie głupie by też było, żeby Polkowice wygrały z GKS-em, bo mam nowy plan, że Polonia i Widzew wyprzedzą GKS i to Katowice zagrają w barażach (Świt mam nadzieję, ze spuchnie).
                Poprzednio napisałem, ze Amica może stracić miejsce w Uefie na rzecz Groclinu, ale wygląda, ze i jedni i drudzy mogą dać się wykiwać Wiśle Płock .

                Lubię kiedy się zieleni
                Lubię jak się piwo pieni...

                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  bury_wilk napisał(a)
                  Poprzednio napisałem, ze Amica może stracić miejsce w Uefie na rzecz Groclinu, ale wygląda, ze i jedni i drudzy mogą dać się wykiwać Wiśle Płock .
                  Bardzo interesujący scenariusz...
                  Faktem jest, że płocka Wisełka ma najlepszy sezon w I lidze i trochę krwi napsuła drużynom z czuba. W sobotę Amica nie miała szans na lepszy rezultat, zwycięstwo Wisły w pełni zasłużone. Za tydzień pozornie łatwy mecz ze Świtem, ale takie mecze są najgorsze.
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • zythum
                    Kot Makawity
                    • 08-2001
                    • 8305

                    W dzisiejszym Przeglądzie, jak na tą gazetę, rzecz wyjątkowa - ciekawy wywiad z Łapińskim. Dla mnie zawsze Grajewski to był buc i cwaniaczek, niektórzy kibice go bronili, po tym wywiadzie odsłaniąjącym w minimalnym stopniu osobę pana Grajewskiego, mam nadzieję zmienią zdanie. W każdym razie dla mnie, ten człowiek, w dużym stopniu odpowiada za degrengoladę Widzewa, a szczególnie za obecny sezon, w którym uważam Widzew miał wyjściowy skład na spokojne miejsce w środku tabeli, a nie na walkę o utrzymanie i to tak dramatyczną.
                    To inaczej miało być, przyjaciele,
                    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                    Rządzący światem samowładnie
                    Królowie banków, fabryk, hut
                    Tym mocni są, że każdy kradnie
                    Bogactwa, które stwarza lud.

                    Comment

                    • bury_wilk
                      Senior
                      • 01-2004
                      • 2655

                      [QUOTE]zythum napisał(a)
                      [B]W dzisiejszym Przeglądzie, jak na tą gazetę...

                      Nie jestem pewien, czy to jeszcze jest gazeta, czy już tylko zadrukowany kawał papieru. Szmatławiec Sportowy, alias Nasza Legia II, to mój zdecydowany faworyt, choć obiektywnie trzeba przyznać, ze i tak się troszkę poprawili. Chyba zmiana naczelnego wyszła im na zdrowie, bo jakby odchodzą od schematu Sportowy Super Express. Co ciekawe inne składowe Dziennika Sportowego, tzn: Tempo i Sport są o niebo, albo o dwa nieba lepsze. Niestety dostać je w Warszawie w kiosku, to duża sztuka.

                      Lubię kiedy się zieleni
                      Lubię jak się piwo pieni...

                      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                      Comment

                      • Pinio74
                        Senior
                        • 10-2003
                        • 3881

                        Przeczytałem na Interii.pl:
                        "Na początku drugiej odsłony spotkania z Lechem Poznań fani katowickiego klubu (GKS-u, przyp. Pinio74), jeśli można ich tak nazwać, wywiesili transparent "14.09.03 r. Powtarzamy?" Hasło odnosi się do sytuacji jaka miała miejsce właśnie tego dnia, gdy wracających z Łęcznej kilku piłkarzy GKS-u pobili chuligani tego klubu, zarzucając zawodnikom sprzedanie meczu.
                        W miarę trwania spotkania z Lechem znak zapytania na transparencie został zaklejony, a spora grupa kibiców zaczęła się gromadzić w pobliżu boiskowego ogrodzenia. Organizatorzy zaczęli się obawiać, aby fani nie dokonali samosądu. Bramka Przemysława Pluty na 1:2 w przedostatniej minucie uspokoiła sytuację. Ciekawe tylko na jak długo? Czy teraz już w każdym spotkaniu zamiast o grze, piłkarze z Katowic będą musieli myśleć o tym czy nie zostaną zaatakowani po meczu przez własnych "kibiców". Gorzej w Dospelu już chyba być nie może.

                        Płacz i zgrzytanie zębów
                        BIRRARE HUMANUM EST

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Górnik Polkowice zmienił trenera. Ciekawe, czy nie za późno ?

                          Comment

                          • bury_wilk
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 2655

                            Pewnie niewiele im to pomoże, ale z GKS-em mogliby nie przegrać...
                            Lubię kiedy się zieleni
                            Lubię jak się piwo pieni...

                            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              bury_wilk napisał(a)
                              Pewnie niewiele im to pomoże, ale z GKS-em mogliby nie przegrać...
                              Piłkarze GKS-u pewnie też chcieliby wrócić spokojnie do swoich domów ...
                              Pinio74 już o sytuacji w katowickim klubie napisał. Dodam, że kibice zaczeli opuszczać stadion już po pierwszej połowie, a piłkarzy siedzących na ławce rezerwowej ochraniały służby porządkowe .
                              Last edited by robox; 27-04-2004, 09:34.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pinio74 napisał(a)
                                Przeczytałem na Interii.pl:
                                "Na początku drugiej odsłony spotkania z Lechem Poznań fani katowickiego klubu (GKS-u, przyp. Pinio74), jeśli można ich tak nazwać, wywiesili transparent "14.09.03 r. Powtarzamy?" Hasło odnosi się do sytuacji jaka miała miejsce właśnie tego dnia, gdy wracających z Łęcznej kilku piłkarzy GKS-u pobili chuligani tego klubu, zarzucając zawodnikom sprzedanie meczu.
                                W miarę trwania spotkania z Lechem znak zapytania na transparencie został zaklejony, a spora grupa kibiców zaczęła się gromadzić w pobliżu boiskowego ogrodzenia. Organizatorzy zaczęli się obawiać, aby fani nie dokonali samosądu. Bramka Przemysława Pluty na 1:2 w przedostatniej minucie uspokoiła sytuację. Ciekawe tylko na jak długo? Czy teraz już w każdym spotkaniu zamiast o grze, piłkarze z Katowic będą musieli myśleć o tym czy nie zostaną zaatakowani po meczu przez własnych "kibiców". Gorzej w Dospelu już chyba być nie może.

                                Płacz i zgrzytanie zębów
                                A ja ich popieram!
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎