Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    Dzisiaj drugi półfinał: Chelsea - AS Monaco. Dla mnie napewno będzie ciekawie (przynajmniej z 2 względów), bo:
    1) DO KOMENTOWANIA WRACA DAREK "SZPAKU" SZPAKOWSKI ,
    2) Po raz pierwszy będę degustował Koźlaczka z Ambera (już się chłodzi i czeka na mecz).
    Jak jeszcze piłkarze dołożą do tego dobre widowisko, to będzie suuuper
    Last edited by Pinio74; 05-05-2004, 12:54.
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • bury_wilk
      Senior
      • 01-2004
      • 2655

      Hmmmm
      Ja Amberowskiego Koźlaczka piłem wczoraj
      A dziś mam nadzieję, ze mecz przyniesie więcej emocji. Jakie piwo na tą okazję, tego jeszcze ne wiem, może jakiś pszeniczniak?

      Lubię kiedy się zieleni
      Lubię jak się piwo pieni...

      ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        bury_wilk napisał(a)
        Ja nadal uważam, zę moze się jeszcze zdażyć, ze to będzie miejsce trzecie (...)
        Obiektywnie rzecz ujmując byłoby to więcej, niż to na co Wisełka przez cały sezon zasłużyła
        Lepiej jak teraz zajmą miejsce w czubie (4 lub 5) i powolutku przygotują się do nowego sezonu. Drużyna jest młoda i perspektywiczna. Żeby tylko nie zostali sprzedani Jeleń i Gevorgian...
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • Wujcio_Shaggy
          Senior
          • 01-2004
          • 4628

          Pinio74 napisał(a)
          (...) Żeby tylko nie zostali sprzedani Jeleń i Gevorgian...
          Z tym może być trudno; słyszałem, że ITI organizuje łowy na Jelenia... (Co z okresem ochronnym?)
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

          Comment

          • bury_wilk
            Senior
            • 01-2004
            • 2655

            I będzie musiał się pokazywać w TVN-ie
            Taki Jeleń, to pewnie jest medialny...

            Lubię kiedy się zieleni
            Lubię jak się piwo pieni...

            ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

            Comment

            • Pinio74
              Senior
              • 10-2003
              • 3881

              Wujcio_Shaggy napisał(a)
              Z tym może być trudno; słyszałem, że ITI organizuje łowy na Jelenia... (Co z okresem ochronnym?)
              Zgadza się, a na meczu Wisły P. z Amicą byli przedstawiciele ligii francuskiej: Lens i Strasbourga. Ciężko będzie go zatrzymać, kontrakt obowiązuje chyba do 2006, ale kasa może wszystko. Oprócz tego Orlen chce drastycznie ograniczyć pieniądze na klub i dzieje się to akurat wtedy, gdy drużynie zaczyna iść. Wszystko będzie zależało od niego.
              BIRRARE HUMANUM EST

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                No przyznam że Wisła Płock radzi sobie całkiem nieźle ale jak przypomną mi się jej występy w obecnej edycji pucharu UEFA to mój podziw dla tej drużyny szybko się gdzieś ulatnia.
                A tak na marginesie, jeżeli już została poruszony kwestia forsy. To Wisła im mniej jej dostaje od Orlenu tym lepiej gra.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  baklazanek napisał(a)
                  A tak na marginesie, jeżeli już została poruszony kwestia forsy. To Wisła im mniej jej dostaje od Orlenu tym lepiej gra.
                  Podobnie powinien zrobić KGHM w Zagłębiu, bo tu sytuacja wygląda odwrotnie .

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Co za wspaniały mecz na Stamford Bridge!Ciekawe kto awansuje?Wszystko w tym meczu jest jeszcze możliwe.Już nie mogę się doczekać drugiej połowy.Popijam sobie Gambrynusa(nie Ciechana)


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • Andrewbrw
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 932

                      Mi jedynie poprawia humor litrowy Bartek...x2.. zawsze tak jest że drużyna której kibicuje odpada.. no trudno, na bank nie bede ogladal finalu portugalsko-francuskiego= cieple kluchy+rzuty karne!!!

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        No i po co było panikować? Monaco przejszło. I to całkowicie zasłużenie, chociaż wykopywanie piłki przez ostatnie 20 minut średnio mi się podobało.

                        Wreszcie kawał dobrej piłki, pomimo defensywnego ustawienia Monaco. Bramka Gronkjaera nie z tej ziemi, kontry Monaco i gra Rottena (Rothena?) również.

                        Comment

                        • baklazanek
                          † 2014 Piwosz w Raju
                          • 08-2001
                          • 3562

                          Monaco zaprezentowało to czego nie potrafiło uczynić Deportivo. Mianowicie umiejętność przejścia z gry defensywnej na ofensywną. Trener drużyny francuskiej ustawił zespół na grę obronną żeby bronić zdobyczy z pierwszego meczu. Ale po stracie dwóch ta taktyka nie miała już sensu i trzeba było atakować co się udawało gościom. Rzadko się ogląda drużyny które posiadają skuteczną umiejętność zmiany taktyki(w tej kolejności o której piszę).
                          Wydawało mi się iż trener Ranieri zrobił kolosalny błąd nie zmieniając w przerwie islandzkiego napastnika gdyż ten marnował 99% sytuacje. Ale gdy wszedł Crespo zrozumiałem że się myliłem
                          Mi bardzo zaimponował lewy obrońca Chelsea, Bridge. Gdybym nie znał pozycji tego zawodnika to pomyślał bym że jest napastnikiem, co chwile nękał obronę Monaco. Naprawdę świetny zawodnik bo w obronie tez potrafi wykonać swoje zadania.
                          A jak oceniacie powrót Szpakowskiego? W moim odczuciu początek nawet udany ale im bliżej końca meczu było tym więcej błędów popełniał. Stadion Realu M. to Sansiro, nazwiska się troszkę zaczęły plątać i jeszcze kilka innych gaf popełnił. Ale może jak potrenuje starczy mu sił na całe 90 minut

                          Comment

                          • Pinio74
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 3881

                            baklazanek napisał(a)
                            (...) A jak oceniacie powrót Szpakowskiego? W moim odczuciu początek nawet udany ale im bliżej końca meczu było tym więcej błędów popełniał. Stadion Realu M. to Sansiro, nazwiska się troszkę zaczęły plątać i jeszcze kilka innych gaf popełnił. Ale może jak potrenuje starczy mu sił na całe 90 minut
                            Faktycznie błędy popełniał. Pewnie przez te półtora roku za bardzo się nie przykładał, żeby się podszkolić. Szpakowski ma fajny, bardzo charakterystyczny głos, ale chyba cały czas myśli, że to wystarczy.
                            Potrzeba jeszcze merytorycznej wiedzy i umiejętności przyznania się do błędu, a nie udawania, że i tak ludzie się nie poznają.

                            Ale dam mu jeszcze szansę
                            BIRRARE HUMANUM EST

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              Głos redaktora Szpakowskiego podziałał jak balsam na moje uszy .
                              Ale wyraźnie widać (tj. słychać), że nie jest jeszcze w wysokiej formie... Zobaczymy (oczywiście: usłyszymy), co będzie w finale.

                              A co zobaczymy? Ja stawiam na nieznaczne zwycięstwo Porto-wców. Chociaż trudno cokolwiek przewidywać - wątpię, żeby ktoś na początku rozgrywek obstawiał taki finał. Jeżeli zaś był taki delikwent, i poszedł do bukmachera, to będzie miał kupę kasy na piwo...
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              • biermann
                                Senior
                                • 09-2001
                                • 2552

                                A ja mam nadzieję, że finału nie będzie jednak komentował złotousty D.Sz. albo złapię finał na jakieś obcojęzycznej stacji.
                                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎