Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Na szczęście po czasie młodych "profesjonalistów" do głosu dopuszczono człowieka, który może popełnia błędy, ale słychać, że to co robi jest jednocześnie jego "konikiem", a nie tylko wykonywaną pracą. Gratulacje dla D. Sz., za emocje, które potrafi swoim głosem wytworzyć, a nie tylko sztywne komentowanie przez profesjonalistów.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      D. Szpakowski (ciekawe gdzie był do tej pory) jest o niebo lepszy niż panowie z polsatu sport. To co oni nie raz gadają , nie dość że nie na temat to się tak mylą że...szkoda gadać. A jak ktoś ma okazję to niech oglądnie mecz w telewizji Słowackiej (lub Czeskiej), nie koniecznie piłkę nożną. Brzmi to tak jak np: "Rambo" oglądany w stacji rosyjskiej "RTR PLANETA".Bardzo śmiesznie, a zarazem dziwnie.
      Polecam do piwa!
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        Mam nadzieję, że Monaco dokopie Porto. Dzięki nim można było zobaczyć kawałek futbolu. Za to w drugim półfinale ciosów w mordę było więcej niż w walce Gołoty z Tysonem.

        Comment

        • IX1
          Senior
          • 01-2004
          • 148

          Monaco prezentuje piękną ofensywną grę, ale na tych zabójców futbolu z Porto może to nie wystarczyć.
          Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            W derbach Dolnego Śląska, Zagłębie wygrało we Wrocławiu z Polarem 4:0 .
            Trochę się obawiałem tego meczu, ale widać nie było czym.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              robox napisał(a)
              W derbach Dolnego Śląska, Zagłębie wygrało we Wrocławiu z Polarem 4:0 .
              Trochę się obawiałem tego meczu, ale widać nie było czym.
              Już dodałem Lubinowi przed meczem 3 punkty.Polar jest strasznie słaby.Zapowiada się ostra koncówka.
              Jutro mecz z Jagą,a ja w robocie Może cudem uda się zwolnić na kilka godzin...
              Last edited by Pogoniarz; 07-05-2004, 18:12.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • pieczarek
                zwykle cham i prostak
                • 06-2001
                • 5011

                IX1 napisał(a)
                Monaco prezentuje piękną ofensywną grę, ale na tych zabójców futbolu z Porto może to nie wystarczyć.
                Jestem już trochę niedzisiejszy. Mam więc małą prośbę. Wytłumacz mi zasady współczesnej piłki nożnej. Kto wygrywa mecz? Ten, który sprawił lepsze wrażenie? Ten, który był częściej przy piłce? Ten, który miał głośniejszych kibiców? A może bardziej kolorowe stroje? A może ten, który wykonywał więcej rzutów rożnych? Dlaczego piękna, ofensywna gra może być niewiele warta? To w piłce nożnej nie ma ocen za wartość techniczną programu i za wykonanie?
                Kiedyś mawiali, że futbol to prosta gra. Teraz, nawet się nie można połapać w zasadach wyłaniania zwycięzcy.

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Pogoniarz napisał(a)
                  Już dodałem Lubinowi przed meczem 3 punkty.Polar jest strasznie słaby.Zapowiada się ostra koncówka.
                  Polar jest słaby, ale wiadomo jakimi prawami rządzą się derby .
                  No a końcówka sezonu może być naprawdę krwawa .

                  Comment

                  • IX1
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 148

                    pieczarek napisał(a)
                    Jestem już trochę niedzisiejszy. Mam więc małą prośbę. Wytłumacz mi zasady współczesnej piłki nożnej. Kto wygrywa mecz? Ten, który sprawił lepsze wrażenie? Ten, który był częściej przy piłce? Ten, który miał głośniejszych kibiców? A może bardziej kolorowe stroje? A może ten, który wykonywał więcej rzutów rożnych? Dlaczego piękna, ofensywna gra może być niewiele warta? To w piłce nożnej nie ma ocen za wartość techniczną programu i za wykonanie?
                    Kiedyś mawiali, że futbol to prosta gra. Teraz, nawet się nie można połapać w zasadach wyłaniania zwycięzcy.
                    Już odpowiadam.
                    Piłka nożna polega na zdobywaniu bramek,zasada jest prosta,kto strzeli więcej ten wygrywa.Niestety w przypadku Porto oceny za styl i sposób wykonania nie są brane pod uwagę.Porto poddane takim kryteriom oceniania(za mecze z Deportivo) dostałoby kiepściutką notę.
                    Ubolewam nad tym ale boiskowe chamstwo i symulanctwo stało się przepustką do zaszczytów w postaci awansu do finału Pucharu Europy.
                    Pytasz dlaczego piękna,ofensywna gra może być niewiele warta?
                    Odpowiadam.
                    Nawet piłkarski kunszt Morientesa,Rothena,Gyuly'ego może przegrać z "łokcianym" futbolem FC Porto.
                    Sprawę strojów,kibiców itp darujmy sobie
                    Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      Czyli, liczy się to, co w hamaku.
                      Już myślałem, że ta zasada, tak ładnie określona niegdyś przez trenera Wojcecha Łazarka, uległa jakimś znaczącym modyfikacjom. Mógłbyś łaskawie przypomnieć, ile razy piłkarze Deportivo umieślili piłkę w bramce Porto. Może coś przeoczyłem? I czemuż to ubolewasz, że akurat w przypadku Porto oceny za styl nie są brane pod uwagę? Czy są takie okoliczności, takie drużyny, że sprawa stylu ma wpływ na końcowy wynik rywalizacji dwóch drużyn?

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        A Pieczarek znowu drąży.

                        Zasady nie mają tu nic do rzeczy. Nie po to kopacze dostają forsy jak lodu, żeby miliony widzów w Europie przed telewizorami ziewały z nudów.

                        Comment

                        • zythum
                          Kot Makawity
                          • 08-2001
                          • 8305

                          No cóż, pozostaje mi tylko pogratulować spółdzielni (gratuluje szczególnie w tej kolejce Markowi Bębenowi, który robił wszystko aby tylko nie obronić strzału, gratuluje też Odrze, GKS, Górnikowi i Górnikowi Łęczna, zaangażowania w meczach z Widzewem przy jednoczesnym całkowitym odpuszczaniu meczów ze Świtem i Polonią- Widzew będzie wam to pamiętał), której w końcu udało się spuścić Widzew do II Ligi, choć uważam, że pozostanie takich klubów jak Świt czy z całym szacunkiem Polonii, wniesie do Ligi znajdzie mniej niż obecność w nim jednego z najbardziej zasłużonych polskich klubów, mających znacznie więcej kibiców i cieszącym się ogólnopolskim zainteresowaniem Widzewa. Liga bez meczu Widzew Legia to żadna liga.
                          Tak czy tak teraz pozostaje tylko bankructwo i od początku, od IV ligi budowanie nowego Widzewa, znowu z charakterem i znowu z grą w pucharach.
                          To inaczej miało być, przyjaciele,
                          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                          Rządzący światem samowładnie
                          Królowie banków, fabryk, hut
                          Tym mocni są, że każdy kradnie
                          Bogactwa, które stwarza lud.

                          Comment

                          • darek99
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 2147

                            zythum napisał(a)
                            Liga bez meczu Widzew - Legia to żadna liga..
                            To prawda, zawsze ciekawie było też z ŁKS-em.
                            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                            Epikur z Samos.

                            Comment

                            • darek99
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 2147

                              No i Wisła odpłyneła
                              Legia Warszawa - Wisła Płock 2 - 0.
                              Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                              Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                              skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                              Epikur z Samos.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Pogoń pokonała Jagę 3:1(0:1).Do przerwy gra beznadziejna.Jaga słaba ,ale ambitna,Pogoń grała na stojąco za co chłopaki otrzymali sporą porcję gwizdów.Po przerwie ruszyli w końcu do przodu.Bezsensowny faul zawodnika Jagi na środku boiska i w efekcie druga żółta kartka.Pogoń po kilku minutach wyrównuje,Jaga słabnie z minuty na minutę,ale walczy ,próbuje,oddaje kilka strzałów.Pogoń ma zdecydowaną przewagę i mnóstwo okazji,ale dalej gra słabo.W końcu strzelają dwie bramki.
                                Zapomnieć o tym meczu jak najszybciej.
                                Na trybunach też dym.Gościu popijał piwko z puszki i wjechała tam ochrona wylewając to piwo na niego.Mieli pecha bo był to gość ze starej gwardii.Po chwili kilku gości z ochrony już leżało.Do bójki wkraczają posiłki z jednej jak i z drugiej strony.Efekt kilkudziesięciu ochroniarzy ucieka w popłochu tratując się nawzajem za stadion.Teraz do akcji wkracza Policja i walki trwają kilkanaście minut.Kilka osób zwiniętych,dwóch ochroniarzy w szpitalu...
                                Kibiców Jagielloni nie stwierdzono.
                                Last edited by Pogoniarz; 09-05-2004, 10:49.


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎